2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr
bana bişeyler oldu ya inanamıyorum

göbeğimin etraffı, karın bölgem neredeyse tamamı tüylenmiş
ve bugün eşim farketti, güldü. Sanki bir haftada bu hale geldi, çünkü yeni farkettim

önceden yoktu sadece göbek deliğimin etrafında vardı onları da sirle alıyordum
şşimdi ise ön tarafım tamamen koyu ve biraz daha uzun tüylerle kaplı
güneş vurunca belli oluyor

ben çok kötüyüm ya biri bana bişey desin, neden böyle oldu
Allahhıııımmm çok kötüyümmm Allahhıııımmm ben kıllı biri değilimdir ya :KK14::KK14:

meraklanma canım o birçok kişide oluyo, bende bakıyorum göbeğim baya tüylenmiş :KK1: ben tek avantajım sarışın olmam tüylerim çok açık renk belli olmuyo çok :KK17: sıkma canını böyle şeylerlee geçecek :21:

merhaba kızlar, geçmişi okumaya çalıştım

cinsiyet haberlerini alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, sağlıklı sıhatlı olsunlar inşaallah

ya arkadaşlar tükürüğünden rahatsız olan var mıı ben çok muzdaribim o konuda da, afedersiniz sürekli tükürüyorum, bazen kendi tükürüğüm midemi buşandırıyo

kendime nazar değidirm bi de, ne güzel geçmişti çıkarmalarım bu ara gene oluyo arada bugün de oldu, aslında eleviti aldıktan sonra oluyo gibi ama bakalım biraz daha

gözlemliycem. Allah'ım hayırlısı ile tamamlamayı nasip etsin de şu 9 ayı cümlemize

bunu yazmıştım canım da cvp veren olmadı ben çok sıkıntıda olduğum için derdimden anlayan birilerini isitiyorum valla, gerçekten muzdaribim

herkesin farkli sikintilari var anlasilan. ben tukurugumden rahatsiz olmuyorum bu yuzden bisey diyemicem.. ama gastirit var bende de mahvediyo beni

kızlar mrb cuma günü öğrendim cinsiyetimiziikili tarama için gitmştim erkekolacağını söyledi drum.çok mutlu oldum.paylaşmakistedim var mıbaşka öğrenenler 2 gün yoktum epey kaynatmışınız bakıcam şimdi tek tek:)

kızlar mrb cuma günü öğrendim cinsiyetimiziikili tarama için gitmştim erkekolacağını söyledi drum.çok mutlu oldum.paylaşmakistedim var mıbaşka öğrenenler 2 gün yoktum epey kaynatmışınız bakıcam şimdi tek tek:)

Tebrik ederim, ne güzel erken öğrenmişsin. Ama kesin değildir yine de, 16. haftadan önce bu yüzden genelde söylemiyor doktorlar. Bakalım bizimki söyleyecek mi, ben de bu hafta 2li tarama için gitcem. Bana erkek olacakmış gibi geliyor. Anneye malum olurmuş ya :KK49: Bir de hurafesel ve yarıbilimsel yöntemleri birleştirince de erkek çıkıyor. Bi tek çin takvimi kız diyor.

Son düzenleme:

canim cuma gunu bizim de ikili tarama vardi. dr bize de erkege benziyo dedi. ama yanilma payi olabilir henuz kucuk cunku diye de ilave etti. yani kesin degil

devlet hastahenelri adamı süründürüyo resmen...
bi doktor olan bişeyi nası göremez anlamıyorumki ya.
boşu boşuna insanın moralini bozuyolar
iyi yapmışın ordan çıkmakla benimde devlet hastahensinde buna benzer bikere böle bişe başıma geldi bebeği görmediler bende alttan baktrmak istemeyince özele gittim hemen gördüler
ya şunu anlamyrum sonuçta doktor bu kadın doğum doktoru sen bile bebeğinin elini salladığını görebiliyosun doktor nasıl göremiyoki
ya şey diyorum canım bu pc ler in bi sakıncası olurmu acaba bebeğe

Hayır canım sanmıyorum kızıma hamileyken işim nedeniyle sürekli bilgisayarda çalışıyordum.o zaman sormuştum sıkıntı olmaz demişti..

slm kızlar ben geçen tvde bi doktoru dinledim bayan jinekolog hamilelerin fazla tv, bilgisayarla uğraşmamasını doğal ortamlarda bulunması gerektiğini söyledi evet biliyorum zor ama tv yi pc yi azaltabiliriz Allah gurbetteki annelere yardım etsin aile olunca insan gidiyo zaman geçiyo ama yalnızlık zor :KK43:((

merhaba kızlar, geçmişi okumaya çalıştım

cinsiyet haberlerini alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, sağlıklı sıhatlı olsunlar inşaallah

ya arkadaşlar tükürüğünden rahatsız olan var mıı ben çok muzdaribim o konuda da, afedersiniz sürekli tükürüyorum, bazen kendi tükürüğüm midemi buşandırıyo

kendime nazar değidirm bi de, ne güzel geçmişti çıkarmalarım bu ara gene oluyo arada bugün de oldu, aslında eleviti aldıktan sonra oluyo gibi ama bakalım biraz daha

gözlemliycem. Allah'ım hayırlısı ile tamamlamayı nasip etsin de şu 9 ayı cümlemize

bunu yazmıştım canım da cvp veren olmadı ben çok sıkıntıda olduğum için derdimden anlayan birilerini isitiyorum valla, gerçekten muzdaribim

Aminnnnn inşallah hepimize bu tükürük sorununu okumuştum bir yerde tamamen psikolojik olduğunu söylüyorlar..Umarım kısa zamanda geçer:)

meraklanma canım o birçok kişide oluyo, bende bakıyorum göbeğim baya tüylenmiş :KK1: ben tek avantajım sarışın olmam tüylerim çok açık renk belli olmuyo çok :KK17: sıkma canını böyle şeylerlee geçecek :21:

benimde göbek bölgemde bayağı tüylenme oldu.koyu renk açık renkde değil:)..

slm kızlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben de iyi olmaya çalışıyorum 11 inde kontrolüm günler geçmiyo,eşim yanımda yok,ailem yok tekimmmm sıkılıyorum bi de kpss var 7 sinde bu sene çalışamadım hiç belki bebeğimin şansına güzel geçer...bu arada ben isimlere bile karar verdim daha cinsiyet belli olmadan :) erkek olursa kuzey , kız olursa tuana :)

Hayır canım sanmıyorum kızıma hamileyken işim nedeniyle sürekli bilgisayarda çalışıyordum.o zaman sormuştum sıkıntı olmaz demişti..

anladım canım ben kablosuz modemlerin zararlı olduğunu duydum bizimkide kablosuz olunca yapıcak bişi yok ben pc kullanmasamda üst komuşda zaten modem ordan yine radyasyon verir

:KK1: hemen küsme yaa ben okudum yazını ama seni rahatlatacak 1 cvbım olmadığ için yazmadım..bende orflamn pudralı rolonlarını kullanıorum hani şu terin dışarı çıkışını engelleyenlerden,benim bebekten yana deilde kendi sağlığımdan yana endişem var acaba bu tip rolonlar ter bezlerini tıkadıkları için içteki damarlarda tıkanma yapıp sonradan başıma iş açmasın :26: süt kanllarını tıkamak gibi veya meme kanseri yapmak gibi vs. vs. benimde düşüncem korkum bu yönde arkadaşım

daha gecen haberlerde cikti cok zararliymis hem kadinlari veee erkekleri bile meme kanseri yapiyormus gercekten cok zararli doktor kesinlikle kullanmayin diyordu haberlerde icinde aliminyum varmis cok ama cok zararli hemen evdeki 5 6 tane cesit cesit pudrali her cesit vardi hepsindede yaziyo aliminyum yaziyor isterseniz sizde bakin haberlerde cikti sakin kullanmayinnnnn.

slm kızlar ben geçen tvde bi doktoru dinledim bayan jinekolog hamilelerin fazla tv, bilgisayarla uğraşmamasını doğal ortamlarda bulunması gerektiğini söyledi evet biliyorum zor ama tv yi pc yi azaltabiliriz Allah gurbetteki annelere yardım etsin aile olunca insan gidiyo zaman geçiyo ama yalnızlık zor :KK43:((

haklısında canım nasıl uzak doğal ortamda durucazki :)sonuçta cep telefonu pc ve tv heryerde hayatımızda varlar ona bakarsan saç kurutma makinesi hepsinden çok radyasyon veriyomuş

benm göbekte şuanda bi şey yok,şimdi açtım baktımda kocam yok öle bi şey dedi ...
ama nedendir bilmiyorum ;bu konuda fazla şeyleri okuuyp kafamı karıştırmak istemiyorum ama ben geçen hafta ağda yaptırdım,çok tüğsüzü biriyimdir,bacaklarıma ağda yaptırdım,şuanda uzadılar 5 mm falan ama normalde benim 1 haftada mümkün değil çıkmazdı...bikini bölgemi söylemiyorum bile ,orası için tekrar ağda yaptırıcam,c.tesi koltuk altıma yaptırmıştım,göbekte bi şey yok ama ben gerçekten acayip hızlı uzuyor kıllarım ,bikini bölgemde aynı şekilde ...bu başkalarındada mutlaka olur gibime geliyor,bi tek hamimilikte benim hızlıca uzuncak değilya kıllarım dimi ??

canim cuma gunu bizim de ikili tarama vardi. dr bize de erkege benziyo dedi. ama yanilma payi olabilir henuz kucuk cunku diye de ilave etti. yani kesin degil

katılıyorum canım daha çok küçük.üstelik ben kız sanmıştım ama erkek deyince şaşırdım.ama benim ilk bebeğim erkek olunca da çok mutlu oldum çokşükürsağlıklı.

Eski Yunan hekimi Hipokrat gelişmekte olan bir bebeğin cinsiyetini belirlediğine inandığı bir tez geliştirdi. Hipokrata göre, eğer kadının sağ göğsü daha sıkı ve sağ gözü daha parlak ise bebek erkek, sol göğsü daha sıkı ve sol gözü daha parlak ise bebek kız olacaktır :)

benim bebeğin günlük gelişiminde yazıyor,uygulayan yapan var mı?avuçladım ama her ikiside aynı :)))
ben çok merak ediyorum cinsiyetini:))))

selamlar...benim annemlerdeki tatilim devam ediyor o yüzden giremiyorum sık sık ama hepinizi merak ediyorum
ne güzel cinsiyetler belli olmaya başlamış.bende belki eve dönmeyi bekleyemem bu hafta giderim bi doktora.merak ediyorum cinsiyetini.
akşam bulantılarım devam ediyor halagündüz iyiym ama akşamları yatana kadar perişan oluyorum bulantıdan.yinede bunada şükür.bütün gün bulanıyodu önceden.
bugün eşim telefonda kızlarım nasıl,oğlum nasıl dedi.bende neden bebeği sormuyosun oda senin çocuğun deyince ,e ben kızlarım nasıl dedimya onuda kastettim dedi kıvırmak için.bayağı güldük.kız olduğunu nerden çıkardın dedim bence öyle dedi.bu arada benim 2 kızım 1 oğlum var bilmeyenler için söyleyeyim.

Eski Yunan hekimi Hipokrat gelişmekte olan bir bebeğin cinsiyetini belirlediğine inandığı bir tez geliştirdi. Hipokrata göre, eğer kadının sağ göğsü daha sıkı ve sağ gözü daha parlak ise bebek erkek, sol göğsü daha sıkı ve sol gözü daha parlak ise bebek kız olacaktır :)

benim bebeğin günlük gelişiminde yazıyor,uygulayan yapan var mı?avuçladım ama her ikiside aynı :)))
ben çok merak ediyorum cinsiyetini:))))

bende aynı soruya cvp arıorum hatta burda bi link yayınlamıştım hangi göğsünüz büyüdü die,ama hurafeee diyenler oldu bence hurafe deil alakalı tutuo..hurafe bile olsa eğlencesine yazışmış oluruz:KK9:

benm göbekte şuanda bi şey yok,şimdi açtım baktımda kocam yok öle bi şey dedi ...
ama nedendir bilmiyorum ;bu konuda fazla şeyleri okuuyp kafamı karıştırmak istemiyorum ama ben geçen hafta ağda yaptırdım,çok tüğsüzü biriyimdir,bacaklarıma ağda yaptırdım,şuanda uzadılar 5 mm falan ama normalde benim 1 haftada mümkün değil çıkmazdı...bikini bölgemi söylemiyorum bile ,orası için tekrar ağda yaptırıcam,c.tesi koltuk altıma yaptırmıştım,göbekte bi şey yok ama ben gerçekten acayip hızlı uzuyor kıllarım ,bikini bölgemde aynı şekilde ...bu başkalarındada mutlaka olur gibime geliyor,bi tek hamimilikte benim hızlıca uzuncak değilya kıllarım dimi ??

öyle canım öyle benimde bacak biknii bölgesi koltuk altı özellikle bacaklarımda çabuk uzuyo kıllar ya :KK43:
birde ben epilasyonla temizliyorum bacak bikini bölgesi koltuk altı acaba bebek için mahsuru olurmukine ağdayamı dönsem bilemedim

X