2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr
bana bişeyler oldu ya inanamıyorum

göbeğimin etraffı, karın bölgem neredeyse tamamı tüylenmiş
ve bugün eşim farketti, güldü. Sanki bir haftada bu hale geldi, çünkü yeni farkettim

önceden yoktu sadece göbek deliğimin etrafında vardı onları da sirle alıyordum
şşimdi ise ön tarafım tamamen koyu ve biraz daha uzun tüylerle kaplı
güneş vurunca belli oluyor

ben çok kötüyüm ya biri bana bişey desin, neden böyle oldu
Allahhıııımmm çok kötüyümmm Allahhıııımmm ben kıllı biri değilimdir ya :KK14::KK14:
hamılelıkten cnm o normal bıse esıne sole senın dogal halıb ben bebegım ıcın neler yasıyorum gor hepsı bebektendolayı vehepsı dogumdansonra gecıyo korkmaa

ve bugün eşim farketti, güldü. Sanki bir haftada bu hale geldi, çünkü yeni farkettim

Allahhıııımmm çok kötüyümmm Allahhıııımmm ben kıllı biri değilimdir ya :KK14::KK14:

Bende de oldu canım.
Hatta göğüs aramda bile oldu. Napalım :/ Olsun amaaan. Alırız :))

aynısı bende de var göbek deliğimin etrafındakiler daha koyu diğerleri daha kumral kötü bir görüntü ama neyseki geçici. Bebişlerimiz için herşeye katlanmak zorundayız canım yeterki onlar sağlıklı olsunlar.

geçiciyse katlanırım Allahın izniyle
ama ben hiç böyle bişey duymadım şimdiye kadar hiç görmedim de
anneme gösterdim o da şaşırdı, vücuduma çok krem sürerim ona bağladı:KK14:
o yüzden endişe ettim ister istemez

o kadar cok pániklenme canim kendini uzme dogumdan sonra hepsi gececegini söledi doktorum bana aynisini sana soktorunda sölücektir gecici bir durum buna dua edelim demi tatlim:)

yaa ne güzzel sizinkiler geçici en azından :) Benim hiç öyle bir şansım yok yaw hem genetik hem PKO yüzünden zati tüylüyüm :KK43:(( Acep bende de ters etki yapar mı ??

o kadar cok pániklenme canim kendini uzme dogumdan sonra hepsi gececegini söledi doktorum bana aynisini sana soktorunda sölücektir gecici bir durum buna dua edelim demi tatlim:)

Bende de oldu canım.
Hatta göğüs aramda bile oldu. Napalım :/ Olsun amaaan. Alırız :))

demek sadece bende değil
buna sevindm, normal yani

hamılelıkten cnm o normal bıse esıne sole senın dogal halıb ben bebegım ıcın neler yasıyorum gor hepsı bebektendolayı vehepsı dogumdansonra gecıyo korkmaa

eşim önemsemedi hiç, komiğine gitti öptü hatta :KK70:
ben üzülmeyeyim diye espiri yapıyo güya ama şuan hiç kaldıramıyorum tabi

geçiciyse katlanırım Allahın izniyle
ama ben hiç böyle bişey duymadım şimdiye kadar hiç görmedim de
anneme gösterdim o da şaşırdı, vücuduma çok krem sürerim ona bağladı:KK14:
o yüzden endişe ettim ister istemez

Aynen canım ben de ne duydum ne gördüm gebelikte kiminin hormonları fazla çalışıyor kimininki az çalışıyor. Demek ki biz fazla çalışanlar grubundayız. :KK1:

slm kızlar nasılsınız herkezin nasıl gidiyo göbiş göbiş bebişler:KK1::KK1:
kızlar benim size bi sorum olacak ben 10+6 günlük hamileyim:nazar: ve kendimi hamile gibi hissetmiyorum ben hiç belirtim yok :18::18:
bebişimde harekette yok yani ben hissetmiyorum :KK17:,üzülüyorum hep böylemi acaba benim ikinci bebişim:KK16::nazar::emir_bebek:,ilkimde hemen hissediyodum acaba buda bölemi olacak kafam karışıyo:26::26:

Arkadaşım hiççç içini daraltma yaklaşık 2 hafta kadar önce devlet hastanesine gittim ultrasyonla bakan doktor bebeğin kalp atışlarının olmadığını söyledi başka bir dr.geldi oda göremedi Acilll ileri düzey ultrasyonda bakılman gerekiyor dediler dr. acill yazıp göndermesine rağmen 4 saat beklettiler nihayat sıra geldiğinde kalp atışlarını duydum tabi vajinal bakınca anca görebildi bu seferde daha ileri ultrasyonda bakılsın dediler sinirlendim bende çıktım ordan zaten 4 saat boyunca kendimi kasmışım bi okadar daha bekleyemezdim zaten sekreterlede kapıştım sinirlri,m boşandı çok fena oldum sonra aynı gün işinin ehli bir dr.muaynehanesine gittim üstten baktı hatta bizede gösterdi bebeğim resmen el sallıyordu kalp atışlarıda yerindeydi ve beni o kadar rahatlattıkki o günden beride iyi gidiyor çok şükür..Biraz uzun oldu ama önemli olan ultrasyonda gözlem yapan kişinin işinin ehli olması o günden beride devlete gitmiyorum bütün hevesim kaçtı gönlünü ferah tut

devlet hastahenelri adamı süründürüyo resmen...
bi doktor olan bişeyi nası göremez anlamıyorumki ya.
boşu boşuna insanın moralini bozuyolar
iyi yapmışın ordan çıkmakla benimde devlet hastahensinde buna benzer bikere böle bişe başıma geldi bebeği görmediler bende alttan baktrmak istemeyince özele gittim hemen gördüler
ya şunu anlamyrum sonuçta doktor bu kadın doğum doktoru sen bile bebeğinin elini salladığını görebiliyosun doktor nasıl göremiyoki
ya şey diyorum canım bu pc ler in bi sakıncası olurmu acaba bebeğe

canım korkma bee bende de başladı sanki kıllanma sorunu bende normalde kıllı değilim yani

ben de hemen doktorumu aradım ulaşamadım
canım söylemeye utanıyorum ama resmen siyah ve uzun çıkmış yani dökülür mü bunlar
daha doğuma 6 ay var o zamana kadar goril gibi mi olcam ben:KK14:
ya sakallarım falan da çıkarsa

doktorumu arıyorum ulaşamıyorum sabahtan beri

senin yeni başlamış yine benim ilk aydan epilasyon yapmaktan bıktım çok çabuk uzuyorlar işin kötüsü çenemin altıda uzamaya başladı. doğurana kadar sabretcez napalım. hormonların dengesi yerine gelene kadar. bebiş sağlıkla gelsinde biz biraz kıllanalım olsun o kadar :KK1:

ya benim doğru düzgün bıyığım bile çıkmaz ya:KK14::KK14:
eşim de çok kıllıdır, kendi göbeğini gösteriyo "bak bende daha çok var üzülme, insan alışıyo" diyo dalga geçiyo benimle:KK14::KK14:

Canım koptum ya:) alemsiniz:) boşver bu dönemde kıllanma nedir ki, daha neler neler olcak. herşeyi geçtim doğum var kızım daha sırada. kıllanmayı dert etme yani. geçcek doğumdan sonra herşey eski haline döncek. ne güzelbak eşin de espri yapıomuş böyle:KK1:

selamun aleyküm güzel pazarlar herkese nasılsınız kızlar ben .om.okum ,eşim memlekete gitti ben gidemedim:KK43:günlerimizi yalnız yalnız geçirioruz oğlumla,arkimin ailesiyle pikniğe çıkcaz birazdan,bari onlara takılimde günlerimi iice zehir etmim,ağlamaktan gözlerim şişti 1haftadır..oturduğum yer merkeze uzak burdada öle candan ciğerden komşu yok olanıda ha bire ben sana geleyim derdinde evine buyur etme yok off yaa sıkıntıdan patlıorum yaa

bana kisecikler cevap vermemiş :KK19:

demek kimsede benim sorunumdan yok

canım ben gormedın ne yazdıydın kı yau :26:

benım bacagımda bile doğru düzgün kıl çıkmaz bırak bıyıgı bacagımda bile çıkmaz yanı....göbegımde ıkıncı gebelıgımde oldu ilk kez

doğumdan sorna dökülür dedıelr dökülmedi o zamandan beri ara ara ağdayla alıyorum tabıı mecbur....gene doğumdan sonrra azalmsıtı ama

şimdi hamıle kalınca gene cıkmaya basladıı hormonalrdan gayet normal bişey canım ama doğumdan sonra dökülür garantısı veremıyorum

cunku benımkıler dökulmedı bı de çatlak olamsın dıye nıveanın bebe yagını sürüyodum badem yaglı imiş arastırmalarıma göre de badem yagı kıl köklerını beslediği

için daha cok cıkmasıan veya sbıtlenmesıne sebep olmus oalbılırmıss....hatta saçları dökülmesın dıye kulanan varmıs badem yagını

anlıycan benım kalmıstı sımdı tekrar hamıle kalınca yıne arttı ama öle çok rahatszı edecek kadar değil incecık ıncecık dökülrüse ne ala dökülmezse

bakıcaz caresınee :KK31: boşver azbucuk kafaya takmıycan gebelıkte böle şeleri ınsan buyyo sonucta ıcerde tepeden tırnaga değişiyoruz bız de

ama sırf sen değil canım tum hamıleler yasıyo :)

Son düzenleme:
selamun aleyküm güzel pazarlar herkese nasılsınız kızlar ben .om.okum ,eşim memlekete gitti ben gidemedim:KK43:günlerimizi yalnız yalnız geçirioruz oğlumla,arkimin ailesiyle pikniğe çıkcaz birazdan,bari onlara takılimde günlerimi iice zehir etmim,ağlamaktan gözlerim şişti 1haftadır..oturduğum yer merkeze uzak burdada öle candan ciğerden komşu yok olanıda ha bire ben sana geleyim derdinde evine buyur etme yok off yaa sıkıntıdan patlıorum yaa

aleykumselam canım ama bu sebepten aglanır mı ya sen ıyısın bebsıısn ıyı oğlusun ıyı cok sukur

valla ben evdeyım hafatsonu dısarı adım atmıyorum yatıyorum kıtap okuyorum uyyorum kafama göre ohhh

tabıı calısınca böle oluyo ınsan eve hasret kalıyoruz hep evde olunca sıkılabilir ınsann

aleykumselam canım ama bu sebepten aglanır mı ya sen ıyısın bebsıısn ıyı oğlusun ıyı cok sukur

valla ben evdeyım hafatsonu dısarı adım atmıyorum yatıyorum kıtap okuyorum uyyorum kafama göre ohhh

tabıı calısınca böle oluyo ınsan eve hasret kalıyoruz hep evde olunca sıkılabilir ınsann

canım yaa normalde severim evi,yalnızlığı ama eşim yok annemler yok ben burda yalnız!çok istedim gitmeyi ama eşim beni deil arkisiyle gitmeyi tercih etti ona söz vermiş!
gücüme gitti,buna ağlıorum..geldikten sonra yüzüne bakmicam die karar aldım ama erkek milleti arsız oluolar küslük tutmaz ki..nasıl alcam sinirimi ondan bilmiorum planını yapıorum :KK53: arkimle piknik işide yattı az önce aradı kaynpederleride gelcekmiş,sıkılırım napcam onlar koskoca aile ben sadece oğlumla yetim gibi sahipsiz gibi:KK43:

canım yaa normalde severim evi,yalnızlığı ama eşim yok annemler yok ben burda yalnız!çok istedim gitmeyi ama eşim beni deil arkisiyle gitmeyi tercih etti ona söz vermiş!
gücüme gitti,buna ağlıorum..geldikten sonra yüzüne bakmicam die karar aldım ama erkek milleti arsız oluolar küslük tutmaz ki..nasıl alcam sinirimi ondan bilmiorum planını yapıorum :KK53: arkimle piknik işide yattı az önce aradı kaynpederleride gelcekmiş,sıkılırım napcam onlar koskoca aile ben sadece oğlumla yetim gibi sahipsiz gibi:KK43:

hee sen ondan kızdın eşinee ben de sandım kı iş için tek basıan gıttı fln

erkekler bazen odun gibi davranabılıyoalr ıste nabıcaksın canım ama sen sıkma canını

oğluşunu alıp cıkıp gezseydınız...istanbul sıcak uyku basıyo devamlı ben adım atmıyorum dısarı :)

benım bacagımda bile doğru düzgün kıl çıkmaz bırak bıyıgı bacagımda bile çıkmaz yanı....göbegımde ıkıncı gebelıgımde oldu ilk kez

doğumdan sorna dökülür dedıelr dökülmedi o zamandan beri ara ara ağdayla alıyorum tabıı mecbur....gene doğumdan sonrra azalmsıtı ama

şimdi hamıle kalınca gene cıkmaya basladıı hormonalrdan gayet normal bişey canım ama doğumdan sonra dökülür garantısı veremıyorum

cunku benımkıler dökulmedı bı de çatlak olamsın dıye nıveanın bebe yagını sürüyodum badem yaglı imiş arastırmalarıma göre de badem yagı kıl köklerını beslediği

için daha cok cıkmasıan veya sbıtlenmesıne sebep olmus oalbılırmıss....hatta saçları dökülmesın dıye kulanan varmıs badem yagını

anlıycan benım kalmıstı sımdı tekrar hamıle kalınca yıne arttı ama öle çok rahatszı edecek kadar değil incecık ıncecık dökülrüse ne ala dökülmezse

bakıcaz caresınee :KK31: boşver azbucuk kafaya takmıycan gebelıkte böle şeleri ınsan buyyo sonucta ıcerde tepeden tırnaga değişiyoruz bız de

ama sırf sen değil canım tum hamıleler yasıyo :)

ayşcan niveanın bebe yağını tavsiye ediyomusun canım çatlaklar için göbişe

hee sen ondan kızdın eşinee ben de sandım kı iş için tek basıan gıttı fln

erkekler bazen odun gibi davranabılıyoalr ıste nabıcaksın canım ama sen sıkma canını

oğluşunu alıp cıkıp gezseydınız...istanbul sıcak uyku basıyo devamlı ben adım atmıyorum dısarı :)[/QUOT]

bende izmite kardeşimin yanına gittim ama oralar çoook sıcak,evi kaynıo ha bire ter döküo insan bende çıktım geldim,bura hem esio hemde serin mis gibi ama şimdide evde yalnızlık bunaltıo :KK70: biraz daha vakit geçsin ormana gider çekirdek çitler geliriz oğlumla napcaz artık

hesaplara göre ocak 27 de doğum yapıyorum :)) hayırlısıyla allahım hepimize sağlıklı bebişler versin

merhaba kızlar, geçmişi okumaya çalıştım

cinsiyet haberlerini alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, sağlıklı sıhatlı olsunlar inşaallah

ya arkadaşlar tükürüğünden rahatsız olan var mıı ben çok muzdaribim o konuda da, afedersiniz sürekli tükürüyorum, bazen kendi tükürüğüm midemi buşandırıyo

kendime nazar değidirm bi de, ne güzel geçmişti çıkarmalarım bu ara gene oluyo arada bugün de oldu, aslında eleviti aldıktan sonra oluyo gibi ama bakalım biraz daha

gözlemliycem. Allah'ım hayırlısı ile tamamlamayı nasip etsin de şu 9 ayı cümlemize

bunu yazmıştım canım da cvp veren olmadı ben çok sıkıntıda olduğum için derdimden anlayan birilerini isitiyorum valla, gerçekten muzdaribim

X