2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kizlarrrr nerelerdesinn terk etmişsiniz buralari nasilsiniz bebisler nasil benim oğlum cokk hareketli ve haala istahsiz bi cocuk yemek yemeyen bi cocuk kahvalti asla yapmıyor bebe bisküvisi mamasiyla.pirinç unu mamasi istiyor hala baska.bütün herşeyi red ediyor napicami şaşırdım sizler neler yapiyosunuzz

Benim 17 Mart da bir oglum oldu :) cocuklari 2ledim

Ya kizlar terk etmiş siniz buralari nerelerdesiniz ?

Canim hayirli olsun oglun ben hala tek cocukluyum ama artik ikinciye niyet ettim bakalim hayırlısı mevlam ne zaman nasip edicek :)

Ya kizlar terk etmiş siniz buralari nerelerdesiniz ?

Canim hayirli olsun oglun ben hala tek cocukluyum ama artik ikinciye niyet ettim bakalim hayırlısı mevlam ne zaman nasip edicek :)
:) cocuklar buyuyunce paylasacak bir sey kalmadi demek.
Halbuki simdi cok daha fazla paylasim olacak yastalar
Ikinciye niyet etmissin hayirli olsun :)
Benim kiz 2 aylik oldu bile.

Ay maşallah canim benim oglumdada pcos um vardi ilcla 1sene sonra oldu 2aydir deniyoruz bakalim hayirlisi..

Oğlum cok hareketli yemek zorla yer uykusu hala düzensiz o yüzden hemen cesaret edemedim hala edemiyorumda bu gidisle kalicam tek cocuga düzelcegi yok çünkü Allah yardimcim olsun sizinde

21 ocak 2013 dogumlu bnm kızım...
2.yas gününe kadar beslenme sıkıntısı yasamadık ama hergecen gün kötüye gidiyor yemesi,zayıfladı 1 kilo...
sinirli,huysuzzzzz....insanlara pek yanasmak istemiyor....sanirim 2 yas sendromu yasıyor:)
onun dısında bu aralar en sık yaptıgımız aktivite su oyunları...

diğer yastasların gelişimi ne durumda acaba:)

Merhabalar epeeey uzun zaman oldu buraya yazmayali. 18 Ocak 2013 dogumlu bir tup oglusum var. Simdi de hayirlisiyla Ocak 2016 dogumlu bir kardesimiz olacak nasipse. Daha cinsiyetimiz belli degil ama....

:) cocuklar buyuyunce paylasacak bir sey kalmadi demek.
Halbuki simdi cok daha fazla paylasim olacak yastalar
Ikinciye niyet etmissin hayirli olsun :)
Benim kiz 2 aylik oldu bile.
canım allah analı babalı büyütsün çok sevindim.
aslında büyüdükçe paylaşacak şeyler artıyor ama tercih meselesi kimse paylaşım yapmak istmedi ben bir kaç yazdım ama zorlada kimseye yazdıramayız oğlun kardeşini nasıl karşıladı kıskançlık oldumu ne güzel arkadaş gibi büyüycekler sana zordur ama bir kaç sene sonra sende rahatlığını yaşarsın işallah .

Insallah canim. Cok kiskanmamisti ama son 1-2 haftadir hircinlasti. Isiriyor bizi. Kizinca da tokat atiyor. tirnakliyor.
Ins gecici bir donemdir.
Tam olarak konusmuyor da. Sadece bazi kelimeler. Sizde durumlar nasil? Kardes falan dusunuyor musunuz :)

Selam beninde 4 ocak 2013 dogumlu bir oglum var. Ikincide yolda o da ocak 2016 olacak kesin değil ama kiz dedi dr. Oğlum sağlık sorunlari haric cok yormadi belkide yordu unuttum gitti. Yemek bizde de sorundu cok bronşit oluyor diye kış cikana kadar emdi nisanda bıraktık. Önce tuvalet egitimi sonra emme bırakıldı. Çok yaramaz bir çocuk degil. Yememegi kendi yer emme bırakalı kahvaltı sevmiyor. Kilomuz düşük daha 12 buçuk falan. Amma hareketli 3 tekerlekli bisiklet sürüyor dışarıda yasiyoruz resmen. 1 aydır epey konuşuyor biz ümidi kestiydik birden başladı. Uyku gece 12 den önce uyumaz.gunduz 2 saat uyur. Bende hamilelik kilolarini vermeden tekrar hamile kaldım allahtan daha kilo almadım. Bizden böyle. 2.düşünen yetişsin bize. Sağlıklı günler

Nana yardim edin buraya yeni girdim ve bebek istiyorum 20 yasindayim almanyada oturuyorum bu gün ovulasyon testi yaptim Böyle oldu bu ne demek?

Selam kızlar 6 eylül doğumlu oğlum var Anne sütünü sağıyor um uyuduğu zaman içinizde anne sütünü sagip veren varmı

Ayy bu siteye girmeyeli epey zaman olmus :) ugramisken bir yazayim dedim. Ben oglani buyuttum 3. Cuyu dogurcam

Ayy bu siteye girmeyeli epey zaman olmus :) ugramisken bir yazayim dedim. Ben oglani buyuttum 3. Cuyu dogurcam
Vave kız hayırlı olsun sağlıcakla al kucağına bende doğurdum 2. Yi 8 aylık oldu. Çocukların nasıl. Benim oğlan baya büyük abi oldu :)) kardeşi olunca birden olgunlaştı yavrum . Şehir olarak nerdesiniz şimdi. Bize bu yıl tayin görünüyor bakalım nereye gitcez

Ay yok ya yazinin devami cikmamis :) dusuncede o 3. Yaaa ay cok guldum kendime. Bingol deyiz hala canim. Bizim 2017 de donus batiya. Hakkinizda hayirlisi olsun. Gule gule buyut kucugu de oglunu da. Buyukler olgunlasir kardesleri gelince.

Selam kızar gittim 2015 e yazdım güzelce yıllar geçti hala dün gibi oğlan 3. Yaşı geçti Sizinkiler nasıl krese verdim kekelemeye başladı geri aldım hepinizi opuyorum muhabbet etmeyi özledim çocuklarınızi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…