2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Selam kızlar, bayağı uzun zamandır yazamamıştım, girerken nasıl okuyacağım o kadar sayfayı diyordum ama pek de ilerlememiş Repu'nun haberini almam vesile oldu. Repucummmm çoook sevindim hayırlı olsun, Allah sağlıkla mutlulukla tamamına erdirsin inşaallah. Herkese sevgiler...

Selam guzelliklerrrr
Hepinizi cok özledim
Hasretle gozlerinizden operek
Baslamak istiyorum satirlarima.
Burayi iyice bosladim
Dolu dolu bi yaz gecirdim
Izindeyim ve bitmek uzere
Dugunler tatiller ramazan
Bayram hastalik falan filan derken
Hic bakamadim bile
Bir baktim kiii ne goreyimm
Repum hamileymiss
Hayirli ugurlu olsun balim
Tek avazda kucagina almayi nasip etsin
Rabbim saglik ve sihhatle
Cok sasirttin beni
Hilmi bunu sevdi:))
Cok yerinde bi karar
Yerinde olsaydin bende hic dusunmeden yapardim
Yas araligi cok ideal
Biseyleri beraber
Yapacaklar paylasacaklar
Ogreneceklerr
Ayyy cok heycanli yaa
Bide boga olsun tam olsun
Ayy ne guzel bi oglu daha oluyo
Diye dusundum niyeyse
Ilk okudugumda
Sen ne istiyosun bakim
Ne hissediyosun yada
Bulantilarin basladimi?
Bosver nisan analarini
Buraya yaz durumunu bol bol.
Cocuklar buyudu valla
2.yi dusunenler icin en ideal zaman
Ertelemeyin hanimlar
Calismasaydim hemencik yapardim
Ama patronumdan yasak var
Yapamam
Cocuklar buyuyo valla
Hersey cok keyifli
Evdeyim izindeyim
Ogluma doydum
Cok eglenceli hersey
Sabahin sekizinde parktayiz
Herseyi anliyo
Beni guldurmeye calisiyo
Anlamli anlamli bakiyo
Icimi eritiyo
Asil guzel zamanlari simdi basliyo
Anlasilan..
Hala konusmiyoruz
He bide hala cok istahsiz
Sadece pure tarzi besleniyo
Bu duruma alistim artik
Boyle gidecek
Parka arkadaslari var
Kizlar viyir viyir konusuyo
Cumle kuruyolar
Ama erkekler hep ayni
Bizimki gibi
Gec konusuyolar genelde
Sadece bikac kelime o kadar
Tuvalet egitimine baslayacaktim sozde
Izindeyken baslayamadim
Ishal oldu bi haftadir
Yine dizanteri kapti oglum
Antibiyotik tedavisi goruyoruz
Boyle ender hastaliklari kapma gibi
Bi becerisi var oglumun
Klasik hastaliklari tercih etmiyo
Sanirim pis parklarin eseri
Artik harap etmiyorum kendimi
Ilk hastaliginda cok aglamistim
Rabbim buyuk dert vermesin
Hicbirimize.
Boyle siir formatinda yazdim
Sayfa doldu yine
Uyanmadan kalkiyim
Cok opuyorum hepinizi

Repu hamılelıgın hayırlı olsun
bızım bugün tuvalet eğitiminde 5. Gunumuz ılk uc gun her yere yaptık hele ılk gun gece de carsaf batırdık Sonra gecelerı uyandırıp yaptırdım dun biraz ıyıydı ama bugün yıne heryere yapmayA basladı bıraz once ogle uykusunda yine yaptı allahtan hazırlıklıydım yatak Koruyucu bez sermıstım ınsallah ogrenecek
sizler de neler yaptığınızı yazın burayı bu kadar boslamayın ya bırbırımıze destek olalım

oooooo kimler gelmiş
sabah bituful ferda terketti bizi hayırsızlar diye düşünüyordum. gireyim de bi çemkireyim dedim baktım mesaj yazmışsınız.

bugün kimleri düşünsem acaba
sağolun kızlar :) 2 yaş 3 ay araları olacak bakalım. inşallah doğdugunda oğlan 2 yaş bunalımından çıkmış olur
hala beraber ya yataklarımız, dün gece düşün düşün uyuyamadım. şimdi bunu ayırsak kardeşini yanımıza yerleştirsek beni sattılar diye düşünür diyorum.
emzirmek istemiyorum sağarak versem bu sefer de haksızlık olur mu aynı bağı kurabilir miyiz diye düşünüyorum.
kafamda deli sorular
yine oğlum olacak gibi hissediyorum ama yine kız istiyorum.
dilay_masal ben 2 yaşta başlarım diyorum tuvalet eğitimine.
arayı açmayın kızlar
hiç yeni gruba girip yeni kişilerle tanışacak gücüm yok

Bende hala dılay la yatıyorum bakalım bu yatakları nasıl ayıracaz gunduz bıle uyurken odadan cıkarsam uyanıyo
bugun wc egıtımınde ıyı gıdoyoz olcak bu ıs aman masallah diyelim nazar degmesın
forum canlansın tekrardan ben bıle yazıyorum artık normalde okurdum sadece

Bu arada ben sütten kestim 2 ay oldu yanı bence sagarak verebılırsın ya da kesedebılırsın sutten

yok oglani sutten kesicem bir dahaki ay insallah.
bir dahaki bebege diyorum sagip mi versem. oglan gibi meme tiryakisi olur diye korkuyorum.
Insallah o zaman
sureklı sagmak daha zor olur hem anne bebek bagı acısından emzırmek daha ıyı ıkınızıde emzırmek rahatlatır o cok ozel bır an bence bu anı yeni dogacak bebek ve sen yasamalusın bu haksızlıgı yapma
Meme tıryakısı olmasın dıye saatle verebılırsın 2 saatte bır ilerleyen zamanlarda satın suresini artırorsım her agladiginda vermezsın ben oyle yapmıştım tıryakılık olmadı sukur bızde cok da rahat bıraktık

Evet sagmak cok zor oluyor ama bu meme delisi oglan beni korkuttu emzirmekten. Bir de kardesini emzirirken gorurse yeniden yapisir mazallah :)

selam herkese,
repu sğarak verme benm oğumda meme delis ama emzirmek güzel bir duygu küçücük kuzu seni emerek güvende hissdecek bu benm fikrim ama kararı vercek sensn oğlunada sen abi oldun diyerk yeniden meme istemesini engelleybilirsin belki:)

:) hersey bidahaki ay oglumu memeden sorunsuzca kesebilmeme bagli

meraba kızlar... nasılsınız,hepinizi öperim... sitenin formatı değişmiş...tatil bitti döndük yine kürkçü dükkanına...çocuklu tatil yorgunluğu, yol yorgunluğu,tatil dönüşü ev düzenleme yorgunluğu,kaldı bir haftam şimdi dinlenme vakti :)))))
repuuu hayırlı olsun canım benim, adına sevindim istiyormuşsun iyi olmuş. benimki de aşırı meme bağımlısıydı.bıraktırmaya karar vermiştim,biberon da almıyo uyutması nasıl olacak çok mızmızlanacak diye düşünüyodum ama şükür sıkıntısız bıraktık 10 gün önce. ilk gündüzleri kestim gece verdim, üç dört gün sonra geceleri de keserek olayı noktaladım. bir siyah bant olayı çözdü :)

repu hayırlı olsun.Rabbim kız veya erkek hangisi hayırlı ise onu nasip etsin inş
ya kızlar oğlum 2 yaş sendromuna girdi 1 haftadır hiçbişey yemiyo içmiyo,ağlama krizleri,agresif tavırlar cıldırcam valla
aynı durumda olan var mı

sagol canim .
benimki de uyksuunda aglama krizine giriyor. bilmiyorm sendrom mudur nedir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…