2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Arkadaslar merhaba
Merak etmissiniz eksik olmayin
cok yogun gunler geciriyorum hic bakamiyorum buraya
oglum az once ameliyattan cikti
ortaligi yikti tabi damar yolunu falan koparip atti sinirden
bayagi korkuttu hepimizi
Sabah hemsireler cocugu birakip benle ugrastilar
cok agladim tabi ana yüregi:KK43:
18 saattir bisey yemedi yasak daha
ayagimda salliyorum suan
ic geciriyo inliyo uykusunda hala kendine gelemedi
Bende acligini unutsun diye yatirdim
Beyinden ameliyat olan kucucuk bebeler var
kendimi biraktim onlara uzuldum
Allah kimseye dermansiz dert vermesin bos seylere uzulup pimpirikleniyoruz..
Cok dikkat ediceksiniz
dikisler patlayabilir diyo doktor
Ama nasil dikkat edicez bi fikrim yok
Cok hareketli cunku
Bide sonda takili 1 hafta kalacak
Dua edin bana:KK43:
opuyorum hepinizi
canım çok geçmiş olsun işallah tez zamnda iyileşir yaraları

Aman parisim dur yapma etme... Bunları iyice büyüt, üçüncü en son, tekne kazıntısı olsun ki hepsi ardarda evlenip gitmesin.. :) şaka bi yana sıkı koru kendini.. :)
tamam ruzamm :KK1::KK1::KK1:
Paris anacim sen ciftli korun :) olursa kismetde zor olur senin icin. Spriral de cok guvenilir degil aslinda is cevirebilir arkandan:)) op kuzulari benim icin
Herkese selam ederim kaybolup giderim :KK53:
ayy vavem beni korkutma ben siprialime guveniyorum :18::18:
Arkadaslar merhaba
Merak etmissiniz eksik olmayin
cok yogun gunler geciriyorum hic bakamiyorum buraya
oglum az once ameliyattan cikti
ortaligi yikti tabi damar yolunu falan koparip atti sinirden
bayagi korkuttu hepimizi
Sabah hemsireler cocugu birakip benle ugrastilar
cok agladim tabi ana yüregi:KK43:
18 saattir bisey yemedi yasak daha
ayagimda salliyorum suan
ic geciriyo inliyo uykusunda hala kendine gelemedi
Bende acligini unutsun diye yatirdim
Beyinden ameliyat olan kucucuk bebeler var
kendimi biraktim onlara uzuldum
Allah kimseye dermansiz dert vermesin bos seylere uzulup pimpirikleniyoruz..
Cok dikkat ediceksiniz
dikisler patlayabilir diyo doktor
Ama nasil dikkat edicez bi fikrim yok
Cok hareketli cunku
Bide sonda takili 1 hafta kalacak
Dua edin bana:KK43:
opuyorum hepinizi

bituful cok gecmis olsun cok uzuldum kendi yasadiklarimiz geld aklima insallah cabuk iyilesir

1 yumurtayi iyice cirp yarim cay bardagi sut, ceyrek caybardagi siviyag, kek hamurundan civik olacak kadar un, tatli seviyorsa seker, tuzlu seviyorsa tuz ekleyip teflon tavada pisiriyorsun canim istersen bir cimdik kabartma tozu ekleyebilirsin :)
Canimcim tsk ederim. :)
herkese benden selamm:KK3::KK3:ruzam nerdeyse ben 3. yapicam ama sizde hala ikinci icin tik yok:KK1::KK1:siprial taktirmama ragmen korkuyorum midem bulaniyor halsizim yoksa diyorum:18::18::18::18::18:
Canim sen neler yapıyorsun ya Allah kolaylik versin nasilnkizin uslu mu bari bebelerimizin en zor zamanlari heralde suanda en hareketli olduklari yasdalar..
Arkadaslar merhabaMerak etmissiniz eksik olmayincok yogun gunler geciriyorum hic bakamiyorum burayaoglum az once ameliyattan ciktiortaligi yikti tabi damar yolunu falan koparip atti sinirdenbayagi korkuttu hepimiziSabah hemsireler cocugu birakip benle ugrastilarcok agladim tabi ana yüregi:KK43:18 saattir bisey yemedi yasak dahaayagimda salliyorum suanic geciriyo inliyo uykusunda hala kendine gelemediBende acligini unutsun diye yatirdimBeyinden ameliyat olan kucucuk bebeler varkendimi biraktim onlara uzuldumAllah kimseye dermansiz dert vermesin bos seylere uzulup pimpirikleniyoruz..Cok dikkat ediceksinizdikisler patlayabilir diyo doktorAma nasil dikkat edicez bi fikrim yokCok hareketli cunkuBide sonda takili 1 hafta kalacakDua edin bana:KK43:opuyorum hepinizi
Allah yardimcin olsun beterinden korusun canim hepimizi üç aylarin hurmetine hic sıkıntı cekmeden atlatirsin ins cnm..

herkese selam :KK3:
bitufulumm nasil oldu oglusun :KK31:
ela canim valla nasil oluyum aksama kadar sonrada sabaha kadar canim cikiyor cok yoruluyorum:KK31:kiz iyide oda dis cikarma telasina dustu bide eskisi gibi atamiyorum besigine surekli ilgi istiyor oglanda kiskaniyor surekli zarar vermek icin ugrasiyor iki arda bi derede vuruyor hemen engel olamiyprum:KK31:onlar oyle boyle buyuyor iste arada olan bana oluyor neyse onlar saglikli sihatli olsunlarda benim bi sikayetim yok:KK31::KK31: sen nasilsin oglusun nasil:KK55:

Selam güzel anneler hepinizin anneler gününüz kutlu olsun inşallah yavrucaklarımızın büyüyüp elimizi öpüp hediye aldıkları günleri de görürüz hep birlikte
Geçmişleri okuyamadım Bıtuful çooooook zor zamandan geçiyosun Allah yardımcın olsun:KK5: daha küçükler inş. çok hızlı iyileşir tez zamanda atlatırsınız dualarımız seninle Küçük Deranada çoooook geçmiş olsun oldu bitti işte ooooh kurtuldunuz:nazar:

paris naptın durmalısın biz ikinciyi doğuralım sen sonra üçüncüyü düşün bizden hep bir tık önde ol:KK1:
Tatil muhabbeti olmuş bende geçen hafta hataya ablamı ziyarete gittim murat efendi ateşlendi gittiğim gün ertesi gün doktora ordan iğnye derken biraz rezil olduk zaten normalde rezil yaşadığım için bana garip gelmedi ama ablam baya acıdı halime.
Toprakla oynadı çamura girdi suya oturdu hasta haliyle hiçbişeyden geri kalmadı yani bende havuza filan gittim baya rahatladım bi kaç günde olsa ablama sattım yeğenine baktı bende günümü gün ettim
Yelda beylikdüzündeki evi sattık yanına gelemicem artık bahçelievlerden alıyoruz ne zamandır kararsızlık içimde sıkıntıydı üzerimden bi yük kalktı baya rahatladım

Sagolun canlar malesef gecmedi cok problemimiz var dun gece sorun cikti doktor evden geldi falan filan acildeydik..Gerekirse bi operasyon daha gecirebilir dediler..Toplantilar falan yaptilar ilk defa baslarina gelen bi komplikasyon olustu cunku:KK43: umarim Rabbim Kısmet etmez bidaha ayni seyleri

Anneler günunuz kutlu olsun kuzucuklarla saglikla upuzunn sayisiz özel günunuz olsun öpüyorum hepinizi..

gecmis olsun bituful. Allah sifa versin acilen.

anneler gununuz kutlu olsun:)

bizim oglan ateslendi bugun, atesi 40 simdi :KK43:

oooo ne zamandır yazamıyorum buraya isyerimde forumlara mesaj yazmayı yasaklamıslar aksamda cocuk yemek filan girilmiyor okuyorum sık sık burayı
hastalara gecmis olsun

Sagolun canlar malesef gecmedi cok problemimiz var dun gece sorun cikti doktor evden geldi falan filan acildeydik..Gerekirse bi operasyon daha gecirebilir dediler..Toplantilar falan yaptilar ilk defa baslarina gelen bi komplikasyon olustu cunku:KK43: umarim Rabbim Kısmet etmez bidaha ayni seyleri

Anneler günunuz kutlu olsun kuzucuklarla saglikla upuzunn sayisiz özel günunuz olsun öpüyorum hepinizi..

geçmiş olsun canım Allah şifa versin inş.:KK5:

Slm kızlarrrr
Uzun zamandır yazamadım.
Soma da olanlar için çok üzüldüm çok ağladım Allahım mekanlarını cennet etsin inşş. Ben değil orda çalışmak bakmak için bile inemem diye düşünürken insanlar 8 saat orda dıruyorlar çok zor bi meslek. Allah bidaha böyle bi acı yaşatmasınn
Bitıfılll gelmiş geçmiş olsun canımm
Çabuk iyileşir inşş
Bizdede durumlar karışık.burak birlikte yatmaya çok alıştı hep eşimin yüzünden oldu. Arada den pışpışla dedikçe aldı aramıza orda pışpışladı sonuç; aramızda yatmadan uyumayan bir bebek!!! Ne biz rahat uyuyabılıyoruz ne o. Nasıl kurtulcam bilemiyorum.bide çok kötü kulak ellemeye alıştı hem kulağımızı elliyo çekiliyo hem uyuyor. Yaklaşık 1 aydır adam akıllı uyku yok:KK43:((( gece yanıma almazsam çok ağlıyor bu sefer komşular rahatsız olmasın diye yanıma alıyorum:))) eşimde kızıyor biz onların nasıl sopa yediğini dinleyip duruyoruz ya diyor. Uyku arkadaşı aldık yok hiç bişi istemıyor hep ben yanında olcam bırakmıyo:KK43:(
5 aydır hiç diş çıkmadı:KK43:(
boy 80 kilo 10.5 uzun zamandır kilo da yok. İnanılmaz hareketli o kadar yoruluyorum ki çalışınca herşey daha da zor , ev alıp başını gidiyor.. İpin ucu kaçınca bi daha zor yakalıyorum:KK43:(
Bızımkı hala konuşmuyor baba anane dede gitti diyor sadece. Burçağın kızı şiirler okumaya başlamıştır artıkk bizde tık yok:KK53::KK53:
Kuzucuklarınızı öpuyorumm kendinize ıyı bakınnn

Hepimiz cok üzüldük Soma ya rabbim yardimcilari olsun yakinlarinin...

Bebisler neden atesleniyo ya salginmi var yine acaba??

Burda aktif yazmayi òzledim ama hicbisey eskisi gibi degil, ben o eski ben degilim kacinilmaz sona geldik sanirim:KK53:

Bi korku filmi izliyem dedik adam birakti beni gitti bende tirstim yarida kestim..Tiris tiris gideyim yatayim bari:86:

öpüyorum sizi:KK54:

bituful nasil oldu oglan?
tutkus nerelerdesin gozumuz yollarda kaldi?
benim oglan da konusmuyo ancak isine gelince veya aglarken babasi yanindaysa baba diye ben yanindaysam anne diye agliyo :KK70:
bir de kus gorunce ga-ga diyor. kuslari babannenin balkonundan bakarken kargalarla ogrenmisti. ama tee 3 ay oldu hatirliyor olabilir mi ki :KK53:

Günaydınn kızlarrr
Repucummm işler yoğun oğlan aktif eşim aktifff bana pek zaman kalmıyor. Robot gibi hissediyorum bazen kendımı:))
Bende çok özledim buralara yazmayı..
Akif nasıl? Hala berabermı yatıyosunuz.:KK53::KK53:
Ayaktamı sallıyorsun?
Ateş salgını var sanırım bizimde 2 gecedir ateşliydi bugun normale döndü. Burağı kv lere yolladım az temizlik yapcam yarın kahvaltıya misafirlerim varr.
Dün gece burağı yanıma almadım uyandıkça ayağıma alıp salladım 12 den sabah 7 ye kadar 9 kere uyandı :KK53: çıldırcaktım en son aldım yanıma kulağımı da verdim eline tut şunu uyu artık dedim:)) uyandı iyice :KK43:(( hiç uyuyamadım eşimi kalırdım aldı sabah 7.30 da onu parka götürdü:KK53::KK53: 9.30 da geldiler bende uyumuşum:))) aç aç gezmiş çocuk parkta çılgın sedat yaa çok yoruyo artık benii yaşlandım valla:KK53::KK53:

X