2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benim eşim de konyalı :KK1:
memleketle alakası yok onun yeterki ii insan olsun
herifime laf yok ula ,aldım konyanın manyağını ama :KK1:
çok memnunum çokkk:nazar::nazar:

ay heralde canım :) her yerın ıyısıde vaar kötüsü de

Allahım ayrımasın canım muhabbetınızı arttırsınn :)

aa dımı öle bi laf var afyonun kaymaakonyanın manya derler ne alakaysa

benım öle konyalı tandıgım olmadıgı ıcın hiç gözlemleme yapma ımkanım olmadı ama damadımzı beyfendi

birine benzıyo sadece bi iki kez kaynanaya laf çarptım o kadar :KK9: bi de görümcemın kayınpederine

100 tl ye bir mendil sattım nişanda eheueheue :KK9: çok güzeldi :KK9:

Kuyumcuda çalışıyorum Konya'da çok iyi bilinir burası :KK70:
Bizde merkezde oturuyoruz canım.
Off çok büyük konuşmuş senin kayınpeder hakikaten :)
Sevdiğin nerde memleket orda... :)

aaa öylee mii :) ne güzell valla almadılarsa bi sölerim :) sağol canım

evet azbucuk büyük konusmus ama çok iyidir zamanında sölemiş iştee :KK70:

öyle vallahi aşkitom gözünü kırpmaıd herseyı bıraktı geldi istanbula diyo ki

istanbula geldım trenden ındım diyorum kı olm bi de kız terkederse senı yarın napcan kaldın mı

sap gibi diyorum gülüyorum kendı kendıme diyo :KK9: biz internette tansıtık da azbucuk stres yapmsı tabıı normal

çok şükür yıllarr oldu Rabbım kımsenın huzurunu bozmasın baskası olsa nası olurdu bılmıyorum

Allah razı olsun eşimden :) :nazar:

Son düzenleme:
ben zaten ikiz gebeyim muhtemelen erken doğum olacak
sadece öğrenmek istedim ben meraktan
geçmiş olsun inş. bir sıkıntı olmaz

canım normal mı düşünüyosun sen zaten sezeryan yaparlar sanıyorum ???

inşallah sağlıkla kucakalrsın ayy ne güzel ıkı tane bıcır bıcırrrr :KK52:

maşallahh subhanllahhhh

ayy ınsallah canım ınsallahh 12. hafta gecse risk baya azalıcak ama

Son düzenleme:
ay heralde canım :) her yerın ıyısıde vaar kötüsü de

Allahım ayrımasın canım muhabbetınızı arttırsınn :)

aa dımı öle bi laf var afyonun kaymaakonyanın manya derler ne alakaysa

benım öle konyalı tandıgım olmadıgı ıcın hiç gözlemleme yapma ımkanım olmadı ama damadımzı beyfendi

birine benzıyo sadece bi iki kez kaynanaya laf çarptım o kadar :KK9: bi de görümcemın kayınpederine

100 tl ye bir mendil sattım nişanda eheueheue :KK9: çok güzeldi :KK9:

aaa öylee mii :) ne güzell valla almadılarsa bi sölerim :) sağol canım

evet azbucuk büyük konusmus ama çok iyidir zamanında sölemiş iştee :KK70:

öyle vallahi aşkitom gözünü kırpmaıd herseyı bıraktı geldi istanbula diyo ki

istanbula geldım trenden ındım diyorum kı olm bi de kız terkederse senı yarın napcan kaldın mı

sap gibi diyorum gülüyorum kendı kendıme diyo :KK9: biz internette tansıtık da azbucuk stres yapmsı tabıı normal

çok şükür yıllarr oldu Rabbım kımsenın huzurunu bozmasın baskası olsa nası olurdu bılmıyorum

Allah razı olsun eşimden :) :nazar:
evet afyonun kaymağı konyanın manyağı :KK1:
bi de konyalılara etli ekmek kafa derler:KK1:
ben eşimle işyerinde tanıştım zaten
3 sene sonunda evlendik o yüzden kendisini tanıma fırsatım oldu
bi de ilk gördüğümde daha slm vermeden ben bu adamla evleneceğim demiştim
o his gerçekten oluyormuş
çok şükür oldu da
eşler koşsun peşimizden tabi:KK1:
bizimki de valla sırf yanıma gelmk için tekrar kpssye girdi ankarayı kazandı yanıma geldi
bizim hikaye roman gibi anlat anlat bitmez :KK1:

canım normal mı düşünüyosun sen zaten sezeryan yaparlar sanıyorum ???

inşallah sağlıkla kucakalrsın ayy ne güzel ıkı tane bıcır bıcırrrr :KK52:

maşallahh subhanllahhhh

ayy ınsallah canım ınsallahh 12. hafta gecse risk baya azalıcak ama

yok yaa ben normal çok istiyorum da nerdeeee
keşke beni normal doğurtacak bi doktor bulsam
ama malesef çoğul gebelik ve tüp bebekle olanları hep sezeryanla doğurtuyorlar

hayırlısı olsun
yeterki hamsilerim sağlıcakla doğsunlar da inş. gerisi mühim değil
aminnnn inş. :nazar::nazar:

evet afyonun kaymağı konyanın manyağı :KK1:
bi de konyalılara etli ekmek kafa derler:KK1:
ben eşimle işyerinde tanıştım zaten
3 sene sonunda evlendik o yüzden kendisini tanıma fırsatım oldu
bi de ilk gördüğümde daha slm vermeden ben bu adamla evleneceğim demiştim
o his gerçekten oluyormuş
çok şükür oldu da
eşler koşsun peşimizden tabi:KK1:
bizimki de valla sırf yanıma gelmk için tekrar kpssye girdi ankarayı kazandı yanıma geldi
bizim hikaye roman gibi anlat anlat bitmez :KK1:

yok yaa ben normal çok istiyorum da nerdeeee
keşke beni normal doğurtacak bi doktor bulsam
ama malesef çoğul gebelik ve tüp bebekle olanları hep sezeryanla doğurtuyorlar

hayırlısı olsun
yeterki hamsilerim sağlıcakla doğsunlar da inş. gerisi mühim değil
aminnnn inş. :nazar::nazar:

aa benım kociş de kpss ye gırıp istanbula yerleşmişti :KK9:

aşkın gücü işte normalde olsa o puanı al bi de ılk sınava gırıste ıstanbula yerles kolay dııl valla

millet yıllarca ugrasıyo :KK9:

etli ekmek de güzelde şey var konyanın tahınlı pidesi ben çok sevıyorum onu yaa

burda konya mevlana rest var istanbuld aorası yapıyo ama sadece ramazanda yapıyo müthiş yapıyo adamalr

ramazanı beklıyorum :KK70: accuk boğazıma düşkünümdür dee

canım ben de normal çok istiyorum bana da sezeryan yapcaklarını slemsıelrdi ama sımdı konsuuyorum

normald eyapabılrısın ama o gunku durumda önemlı fln dıoalr bakalım ne olucak

aman olsun ya sezeryan olsun bebıslerın sağlıkla doğsunalrdaa hiççç önemli değil :)

sen aslen ankaralı mısın :) hamsi demişin bi karadenızlılık mı var aceba dedım :)

slm herkese merhabalar bugün ikili tarama testi yaptıracağım dualarınızı esirgemeyin :)
ALLAH YARDIMCIN OLSUN
aa benım kociş de kpss ye gırıp istanbula yerleşmişti :KK9:

aşkın gücü işte normalde olsa o puanı al bi de ılk sınava gırıste ıstanbula yerles kolay dııl valla

millet yıllarca ugrasıyo :KK9:

etli ekmek de güzelde şey var konyanın tahınlı pidesi ben çok sevıyorum onu yaa

burda konya mevlana rest var istanbuld aorası yapıyo ama sadece ramazanda yapıyo müthiş yapıyo adamalr

ramazanı beklıyorum :KK70: accuk boğazıma düşkünümdür dee

canım ben de normal çok istiyorum bana da sezeryan yapcaklarını slemsıelrdi ama sımdı konsuuyorum

normald eyapabılrısın ama o gunku durumda önemlı fln dıoalr bakalım ne olucak

aman olsun ya sezeryan olsun bebıslerın sağlıkla doğsunalrdaa hiççç önemli değil :)

sen aslen ankaralı mısın :) hamsi demişin bi karadenızlılık mı var aceba dedım :)
biz biraz göçebeyiz
eşimle kpssyle ilk atandığımız yerde tanıştık
sonra ben ankaraya tayin oldum
o da kurumu bırakıp tekrar sınava girdi yanıma gelebilmek için
yanıma geldi başka kuruma geçti
ordan da başka kuruma geçti yine sınavla :KK1:
ben de geçici görevle farklı kurumlarda çalıştım bi süre
ama 5 yıldır aynı kurumdayım şuanda yerleşik düzene geçtim:KK1:
tahinli pide yemedim hiç etli ekmeği de sevmem doğrusu :KK1:
ama yiyorum bazen aç olunca:KK1:
iş gereği ankaradayız ama aslen karadenizliyim :KK1:

deli kız hoşgeldin aman konyalılar meşhur ama bende izmirde gaziemirde 3yıl kiradaydım genelde konyalılar vardı iyilerdi ama her milletin iyisi kötüsü olsada Konya kütahya afyon bide uşak adana bunların adı çıkmış sanırım

ayşe canım sağolasın annemin orda bi kızda kullanmış bugün içeyim bide artar önlem alalım demişti doctor aman tıpta da incik cincik ama bebişi burda gördük diye devam edicem canım ya biz bi baştaki kayıpla ne haldeyiz rabbim sen ve senin gibilere sabır versin bide kızın baya büyükmüş aman bu kucağına gelirde 2güler unutturur acıları annesi

bide biz aslen bilecikliyiz ama bursa eskişehire taşınır bilecikliler kardeşimde eskişehirde okudu adam deniz bile getirdi çok modern güzel bişehir ay izmirde bile gece bayan gezmek zor ama eskişehir çok rahattı insanlarıda hoş ama çok soğuk ki ben izmirde bile hasta olup duruyosam donardım orda

bide kızlar özele gitsem takip amaçlı değilde sade bebişi göremeye alırlarmı hemen dosya açıp tahlilleri istiyolarya tahlilden bıktık ama bikere ağlamaktan göremedim şimdide aklım bebişte bide rüya görmem dün yorgunluktan ölmüş şekilde garip rüyalar gördüm rabbim hayırlara çıkarsın şimdi sade gidip baktırabilirmiyizki

Kızlar günaydın.1 haftadır sabahları uyanıp WC'ye gittiğimde küçük tuvaletimden sonra sarı hatta yeşile yakın renkte bir akıntı geliyor tuvalet kağıdıma.Ama ondan sonra akıntım normale dönüyor.Yani normal sarı ve daha çok beyaz oluyor.Sizde de böyle birşey var mı?Doktora geçen perşembe gitmiştim.Allahıma bin kere şükür bebişim iyiydi.Şimdi ben doktorumu aramalımıyım ki?Ağrım sancım yok.İdrar testim için de normal demişti doktorum.

okadar sakarımki parmagımı zımbaladım hiç sormayın nasıl becerdim inş. birde tetenozla ugrasmam

Kızlar günaydın.1 haftadır sabahları uyanıp WC'ye gittiğimde küçük tuvaletimden sonra sarı hatta yeşile yakın renkte bir akıntı geliyor tuvalet kağıdıma.Ama ondan sonra akıntım normale dönüyor.Yani normal sarı ve daha çok beyaz oluyor.Sizde de böyle birşey var mı?Doktora geçen perşembe gitmiştim.Allahıma bin kere şükür bebişim iyiydi.Şimdi ben doktorumu aramalımıyım ki?Ağrım sancım yok.İdrar testim için de normal demişti doktorum.
doktorunu ara sor istersen için rahat etmeyecekse

okadar sakarımki parmagımı zımbaladım hiç sormayın nasıl becerdim inş. birde tetenozla ugrasmam

geçmiş olsun

canım bi çık istersen bak benim hiç kaşıntı akıntım kokum yok tahlilde temiz ama kanda gözüktü diye bile antibiyotik Verdi bugün de sanki ilaç verildi diye akıntı arttı psikolajik dicem ama ya bişey varsa diye başladım bakalım

slm herkese merhabalar bugün ikili tarama testi yaptıracağım dualarınızı esirgemeyin :)

canım güzel sonuclar alırsın ınsallah : )

ALLAH YARDIMCIN OLSUN

biz biraz göçebeyiz
eşimle kpssyle ilk atandığımız yerde tanıştık
sonra ben ankaraya tayin oldum
o da kurumu bırakıp tekrar sınava girdi yanıma gelebilmek için
yanıma geldi başka kuruma geçti
ordan da başka kuruma geçti yine sınavla :KK1:
ben de geçici görevle farklı kurumlarda çalıştım bi süre
ama 5 yıldır aynı kurumdayım şuanda yerleşik düzene geçtim:KK1:
tahinli pide yemedim hiç etli ekmeği de sevmem doğrusu :KK1:
ama yiyorum bazen aç olunca:KK1:
iş gereği ankaradayız ama aslen karadenizliyim :KK1:

oo evet baya gezmıssınız :) ben de aslen karadenızlıyım :)

deli kız hoşgeldin aman konyalılar meşhur ama bende izmirde gaziemirde 3yıl kiradaydım genelde konyalılar vardı iyilerdi ama her milletin iyisi kötüsü olsada Konya kütahya afyon bide uşak adana bunların adı çıkmış sanırım

ayşe canım sağolasın annemin orda bi kızda kullanmış bugün içeyim bide artar önlem alalım demişti doctor aman tıpta da incik cincik ama bebişi burda gördük diye devam edicem canım ya biz bi baştaki kayıpla ne haldeyiz rabbim sen ve senin gibilere sabır versin bide kızın baya büyükmüş aman bu kucağına gelirde 2güler unutturur acıları annesi

bide biz aslen bilecikliyiz ama bursa eskişehire taşınır bilecikliler kardeşimde eskişehirde okudu adam deniz bile getirdi çok modern güzel bişehir ay izmirde bile gece bayan gezmek zor ama eskişehir çok rahattı insanlarıda hoş ama çok soğuk ki ben izmirde bile hasta olup duruyosam donardım orda

bide kızlar özele gitsem takip amaçlı değilde sade bebişi göremeye alırlarmı hemen dosya açıp tahlilleri istiyolarya tahlilden bıktık ama bikere ağlamaktan göremedim şimdide aklım bebişte bide rüya görmem dün yorgunluktan ölmüş şekilde garip rüyalar gördüm rabbim hayırlara çıkarsın şimdi sade gidip baktırabilirmiyizki

canım hakkımızda hayırlısı olsun ınsallah canım ınsallah bu sıkıntıları hıc yasamamıs gibi oluruz bi gün...

ay evet eskısheırde deniz de var otogara yakın :) eskişehir kışın fena soğugu oluyo cidden ama yazında sıcagı istanbulun

sıcağı gibi değil bunaltmıyo terletmıyo garip :) bir de istanbulda çok yokuş iniş var eskısehrı dumduz ılk gittiğimde çok şaşırmsıtım :)

canım önemli bişey oalbilir bence doktoruna danış mutlaka....

ayy gecmıs olsun kzı nası yaptın onuu

Kızlar haziran annelerine baktım geldim :KK70:
nasıl üzüldüm ya şu konuşmaya bakın :KK70:
Kesin bizde böyle olacağız inşallah :KK70:

$Haziran-Anneleri.jpg

Kızlar haziran annelerine baktım geldim :KK70:
nasıl üzüldüm ya şu konuşmaya bakın :KK70:
Kesin bizde böyle olacağız inşallah :KK70:

Eki Görüntüle 453052

selam arkadaşlar nasılsınız pek bakamadım bir kaç gündür umarım herkes iyidir..bugün test sonuçlarımı göstermek için dr gidicem inşallah ultrasondada bakarda bebeğimide görürüm....
fesleğenim ne var bunda üzülecek yaaa allah hayırlısıyla o günlere ulaştırsında bizde konuşalım böyle ne olucak sankim....ben çok güldüm valla...ay ben doğuramadım ayy kız bende doğuramadım amma beceriksiz çıktık haa bi doğuramadık hihihihhihihi

X