2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Merhabalar,
Beni de listeye ekler misiniz? Ara sıra okuyabiliyordum ama yoğunluktan bi türlü yazamadım. Benim yaşım 27. Kilom 70. Bebiş 17 Ocakta gelecekmiş büyük ihtimal ve Ankaradayım. İlk bebeğimizi bekliyoruz.

Ben daha önce kalp atışlarını duyduğumda heyecanlanmıştım ama biçoğunuz gibi esas olarak dün hareketlerini görünce çıkar çıkmaz 1 saate yakın ağladım. Tutamadım kendimi çok farklı bi his. İnşallah sağlıklı bi şekilde alırız kucağımıza da daha güzel günlerini görürüz.
Ben şimdiye kadar pek bir sıkıntı yaşamadım Allaha şükür. Bulantım bikaç kez, kusma ise bi kez oldu. Ben de 10unda ikili test için gideceğim. Bir de bazı tahliller istedi doktorum, özelde pahalıya geleceği için dışarıda yaptırıp götüreceğim. Baya heyecanlıyım. Zaman hızla akıp geçsin bebişim gelsin istiyorum. İnşallah sağ salim alırız kucağımıza ve o zaman da güzellikleri paylaşıyor oluruz bu ortamda.

slm kızlar şuan 10+2 depim cumartesi günü doktora gitmeyi düşünüyorum bel ağrısı için acaba gitmişken 2li testi yaparmı o zaman 10+4 olucaz

ben de anadolu yakasındayım canım mahsuru yoksa eğitim nerde olduğunu öğrenebilir miyim?

slm kızlar şuan 10+2 depim cumartesi günü doktora gitmeyi düşünüyorum bel ağrısı için acaba gitmişken 2li testi yaparmı o zaman 10+4 olucaz

canım ıkılı test zamanı 11-14 haftaalr arası olsa da bebek gec gelısıyosa yeterlı boya ulasmamıssa

tetsı erteleyebılıoalr yanı ona doktorun karar verıcek canım :)

merhaba canım hoşgeldın ne güzel doğurma tarııhımız aynı tabıı kı sapmalar olucaktır

inşallah sağlıkla kucakalrız bebeıslerımızı kaydını aldım listeye eklıcem ısn :)

kizlaaaaaaaaaar merabalar .ya siz bu aralar çok minübüs otobüs yada metrobüs falan kullanıymosunuz :))

selam kızlar

şubat annesi olarak sayfanıza misafir oldum hareketleri görmeye başlamışsınız çok güzel bişi...

bize de nasip olur inşallah

buarada ben de 2008 ocak annesiyim:) 8 ocak doğum tarihiydi kızımı 2 ocakta dünyaya getirdim..

şimdi de inşallah şubat annesi olacağım..

herkese sevgiler:)

slm fistiklar biz geldik şuan için iyiyiz dosyamız açıldı burda da listeye girebiliriz Rabbim utandırmaz inşallah

biz bugün kan ve idrar tahlilleri verdik kansız kaldım dün az alınan çürüdü bugün dünya kadar alınan az mor kendim tontiş ama damarlar ince

ayşecim biz izmirden katılıyoruz gerçi çanakkalemi desem acık izmirin dışıyım da :) 90 la başladık doğum tarihi 26 ocak bi kovacık yaş 37 ilk bebişimiz

biz baya bi gerideyiz bugün 2li test için sıra aldık ama 19 temmuz a 1ay var 13 haftalık olacağız bide doktorumuz tüm testler temiz bile çıksa amniyosentez isteyeceğim ama karar eşinle sana ait ama yaştan dolayı riskin var dedi rabbim zor kararlarla sınamasın hiç birimizi bakalım ozamana kadar dolu var ama herşey temiz çıkarsa yaptırmak gerçi ozamana kimler netestler yaptıracak hep birbirimizden öğrenicez

biz mutluyuz ama doctor amca hala risklisin dedi fazla umutlanmakta yok ama bi,şey olursa testlerimi yaptırmaya söz Verdi bakalım hayırlısı

merhabalar bende inşallah ocak annesı olucam :) yaşım 28, kılom 68,28 ocakta muhtemel dogum tarıhımız:):) ilk bebişim olucak kısmetse listeye eklersenız sevınırım..
İnşallah herkes sağlıkla kucagına alır meleklerını

SeNi cok Iyi anliyorum benimde mide havada
Hala kurtulamadim Su bulantilardan maalesef
Ben bir gun cikarmasam ertesi gun mutlaka cikariyorum

Burgundy bebisimle bulustuk karnim acti bebisimle hareketsizdi
Dr açmisin niye yemedin dedi ah benim elimde olsa dunyaları
Yiyeceğim ama kuru simite talim ediyorum
Neyse sonra bir iki salladı bebisi. Ölçümünü yaptı 1.25 çıktı ense kalınlığı
Boyumuzda 56.9mm 12+2 çıktık

Son düzenleme:
Slm kiZlar nasılsiniz sizi tekrar burda görmek ne güzel valla dün Ayşe'nin majimi görünce çok üzülmüştüm :2: ama şimdi buradasiniz tv min uydusu bozuldu 3-4 güne Anca yapılırmış ee bendE çalışmıyorum evdeyim sürekli napcam bilmiyorum şimdiden sıkıntı geldi denetçim Canim burada çok sevindim seni burda gördüğüme inan Allah sağlıklı sihhatli olmasını nasip etsin bebislerimizin kiZlar bu arada benim sol kasığım ağrıyo neden olabilir acaba bilen varmı ??

günaydın yeni annişler ve bebişler ,ya kızlar kaç gündür kafam karıştı tatile gidicez yüzmeye ama çevremdeki insanlar hayır falan diyorlar sizce tehlikelimi ben daha denize giremedim :)

düşük riski yoksa hiçbir tehlikesi yok. ben de cumartesi gidicem hayırlısıyla, doktoruma sordum, "rahat ol" dedi.

tabii ki, hamile olduğumuz için içgüdüsel olarak daha dikkatli davranırız zaten, öyle hoplatan zıplatan su sporları zımbırtılarına bincek halimiz yok :) ama normal bir şekilde yüzmekte hiç bir sorun yok.

denizin temiz olduğundan emin olmak lazım bir de.. son olarak, ben havuza girmekten yana değilim, mikrop ihtimaline karşı... "temiz deniz" diyorum yani..

Son düzenleme:
kızlar bişey sorabilir miyim size? ben en son 8 haziranda doktoruma muayene oldum, ozaman da lekelenme başladığı için progestan kullanmamı söylemişti.ben moral bozukluğulya çıktığım için tekrar ne zaman muayeneye geleyim diye sormayı unuttum. ben şuan SAT a göre 11 hafta, ultrasona göre 10 haftalığım.2li testlerinde bu aralar yapılması gerektiğini bildiğim için doktorumu aradım. kendisi lekelenme ile ilgili bi sorun yoksa 7 temmuzda gel dedi. ama ozaman ben 13 haftalık falan olacağım. şimdi yorumları okuyorum, benimle aynı tarihlerde olan arkadaşlarım testi yaptırıyorlar bu aralar.sizce uygun tarihler ne zamandı bu testlerin uygulanması için? rahatsız oldum bian, acaba doktoru tekrar mı arasam???

gözün aydın canım.çok sevindim.ne güze sürpriz omuş
herkes nasıl bakaım.biz iyiyiz çok şükür.bulantılarım azamakla beraber devam ediyorhepinizi öptüm

Benim giyebildiğim sadece bir pantolonum var bir süredir, onu da 1 haftaya kadar giyemiycem sanırım. 1-2 hafta sonra hamile kıyafeti alıcam ben. Kilo da aldım, karnım da çok sert ve şiş... Bazılarında göbek erken çıkıyor, en iyi referans anne - kız kardeş vs.

selam kızlar.
ben bebegin hareketini hissettim.doktorun usg ye baktıgı yerde dün bi hareketlilik bi kıpırtı oldu.cok güzeldi
başka hisseden varmı

Canım, ben de ara ara birşeyler hissediyorum ama, hissettiğim şeyin bebiş hareketinden ziyade, seğirme vs olduğunu düşünüyorum. Daha çok erken :)

Canım, zaten ikili testin diğer bir ifadesi "11-14 hafta testi" Yani 13. hafta yaptırman gayet normal, doktoruna güven...

Bu arada ben de bugün kontrole gittim, bebişimin kollarını bacaklarını gördüm, çırpınıyodu suyun içinde, su kaplumbaaam benim :)) Sürekli bebişin taklidini yapıyorum evde :) Çok değişik ve güzel bir duygu, Allah herkese nasip etsin inşallah. 2 hafta sonra ikili teste gidicez, inşallah sonucu güzel çıkar, şimdiden çok heyecanlıyım...

teşekkür ederim canım:)

günaydın annişler bugün cuma yarın koca izin alırsa tatile çıkacak güya kötü 1olay için alacaktı ama şükür
şimdi deniz diye tutturan anniş salı doktora sorup cmt pz çeşmede kaçamak yapmak istiyor gerçi borç gırtlakta ama kürtaja dünya para verecektik bizi götür babiş diyoruz bi pansiyonda bari kalsak ay hiç birşeye aşermiyoruz ama bu yıl ne bu deniz hasreti bebişler kendileri suyun içinde annişlerde suyun içinde olsun istiyolar sanırım

günaydın hayırlı cumalar güzel bir gün diliyorum herkese bebişimin keyfi yerinde daha ne isterim ki...

Günaydın kızlar...
Deniz hasreti bendede var,her yaz soluğu yazlıkta alırdım ama bu yaz daha gidemedim bile(hastane mevcut değil orda iyi olsam hemencik gidicem.
demet35 çok sevindim canım....
Bu akşam ve yarın akşam düğünümüz var şehir dışına çıkıcaz.hiç düğün havamda da değilim
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…