2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
tıp tarihinde yoktur sanmam 12. haftada kıpırtı :) bagırsak hareketleri yada gazdır canım ilk gebelikte daha gec hissedilir diyor doktorlar

o mutfak bir tek bana kokmuyormuş yaşasın ya resmen öğürüyorum oraya girince nefesimi tutuyorum çok kötü bişeymiş bu insanın kendi evinde yemek yiyememesi kızlar

o mutfak bir tek bana kokmuyormuş yaşasın ya resmen öğürüyorum oraya girince nefesimi tutuyorum çok kötü bişeymiş bu insanın kendi evinde yemek yiyememesi kızlar

canım ben de haftaalrdır ayak basmıyorum mutfaga gireceksem de ağzımı burnumu kapatıyorum :)

bulantılar ve koku hassasiyetım daha fazla sürerse eşim gaz amsksesi alacakmış

canım ben de haftaalrdır ayak basmıyorum mutfaga gireceksem de ağzımı burnumu kapatıyorum :)

bulantılar ve koku hassasiyetım daha fazla sürerse eşim gaz amsksesi alacakmış

burnuma şalları falan sararak girip buzdolabı açıor ya da bulaşıkları yıkıyorum, eşlerimizde zavallılar napsınlar onlara tuhaf geliyo tabi, yemeksizlikten diyete girdi benim eşim de:)
bende pazartesi gitcem ikili teste günler hiç geçmiyor sanki:)

ben de yaa aynen ama bulasık fln yıkamıyorum hıc yemekte yapmıyorum sadece ufak tefek bişi için girerken şapıyorum

bakaım 5. haftadan beri ne bulasık ne yemek 11. haftamıza gırıcez yaırn ıns baya ene yaptım yanı ama azalmıo canım

benımkı önceden de aynı seı yasadıgımzı ıcın tecrubeli :) canım ınsallah güzel temzı sonuclar alırsın ben de 2 temmuzda

kontrolum var bakalım zamanı gelmsı oluo :) bu arad tıcker yapmamıssın canım ???

yatak odası kokuları, mutfağın kokması, kasıkta batma..hepinizi okurken sanki kendimi buluyorum her yazıda Allah'ım şu ayları kolaylıkla geçirmeyi nasib etsin de.. bu arad ben dün 11+1 olmam gerekirken 11+6 çıktı bebiş. iyi çok şükür

ben de alah nasip ederse14.01.2013 de doğum yapacağım.ama kasılkarım da hafif ağrı ve açık renkte akıntım var sizin de benzer şikayetleriniz var mı?bu ağrı normal mi?

Kızlar bugün bebeğimin gelişimini merak ettiğim için devlet hastanesine gittim, Allah'a şükür gelişimi çok güzel hatta 11+1 olmuş doktor 2 li testi bile yaptı. buraya kadar her şey güzelde, yalnız çok küçük kanama alanı olduğunu söyledi ve iğne verdi, özeldeki doktorumu aradım iğneyi kullanmama gerek yok dedi, arkadaşlar ben şimdi ne yapayım, kafam çok karıştı, bana yardım edin...

merhaba kızlar nasılsınız ??

bugün çok şükür 2li testimizin sonucu çıktı herşey yolundaymış .
darısı başınıza

bulantılarım geçmediği için iğne istedim inşallah etki eder

cnm ne güzel iyi haberlerle geldin .

kanama varsa iğne yerine progestan alabilirsin cnm ben ilk hamileliğimde kullanmıştım içemezsen fitil olarakta kullanabilirsin .

Canım maşallah bebıse....kucuk kanama alanı çok sorun değil ama dr kapansın dıye vermsıtır iğneyı

eğer bebegın daha kucuk olsaydı mesela 7-8 haftalık olsa ıdı hap yazardı ama bebegın 11+1 olmuş buyumus ve

ihtiyacı arttıgı ıcın iğne yazmıstır belki de ben olsam kullanırdım özeldkei doktorun nıye karsı cıktı ?????????????

canım maşallah oh bir bir yapılıyo ıkılı testler :) ne güzel temızde cıkmıs :)

ayşeciğim çok teşkkkürler canım kafam çok karışıktı hemen gidip alayım iğneleri, özeldeki doktorum bana yan etkileri olacağı için gerek görmediğini söyledi, neyse bebeğim sağlıklı olsunda... sevgilerimle....

canım progetsan ıgnesı dımı dr bana 7+5 de 100 mg lık vermıstı 9+5 de dozu ıkı kat arttırdı

bebek büyyo 100 mg az gelır ve kanamalanını kucultmez dedi yanı 200 mg dan fazlada doz olmadıgı ıcın canım

ilerki haftaalrdakı kanamalr ıcın iğne vermeleri çok normal bence...ama sen nasıl sitiyosan için nası rahat eıdcekse

öle yap canım :)

evet teyzesi biz azıcık büyüğüz sizden :) çok şükür temizde çıktı sağlıkla büyüsünler sıpacıklar inşallah

aminn canım aminn evet siz bizim abilerımız ablalarımzıolcakısnzı ınsallah ehehe :)

inşallah canım uslu uslu buyusunler yaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…