2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Allah beterini vermesin ama yavrularımız dökülüyor resmen hastalıktan...bu mevsim geçişleri ne zorrr.bol bol burun spreyi kullanmaktan başka çare yok canım...umarım tez zamanda iyileşir kuzu:KK16:benimki de dün gece anlamadığım bir sebepten ötürü sabaha kadar ağladı,ama normal ağlama değil çığlık atıyor resmen gözleri kapalı...gece 3:30 a kadar ağladı,en son calpol verdim şaşkınlıktan,bir yeri ağrıyor diye:44::44::44:

Cnim sprey dedgn damla mi bızd damla war da.. size d gecms olsn ck zor cddn..

damla çok etkili değil canım.okyanus suyu spreyler var eczanelerde.çok etkili onlar...ben oğlum emerken kullanıyordum.hemen açıyor burnunu...beslenemiyordu,küçüktü o zaman tabii.tavsiye ederim bi dene...faydasını göreceksin:KK34:

damla çok etkili değil canım.okyanus suyu spreyler var eczanelerde.çok etkili onlar...ben oğlum emerken kullanıyordum.hemen açıyor burnunu...beslenemiyordu,küçüktü o zaman tabii.tavsiye ederim bi dene...faydasını göreceksin:KK34:

ben pek damla da kullanmamistim.. yani ihtiyaci olmamaisti hic.. soyleyeyim esime gelirken alsin damla fayda etmio cunku.. cok saol 12m bacim:KK34:

canım sizin oralar soğuk ,bizim buralarda da birkaç gündür anormal bir soğuk var...oturma odam da kuzey...buz gibi...doğalgazı açtım ama yerler parke olmasına rağmen yine sğuk...ne giydiriyorsun sen oğluna,neler daha doğrusu:KK1:eşim bana lahana gibi yaptın çocuğu diye kızıyor da..:26:fazla mı giydiriyorum bak şincik:önce kolsuz zıbın,üzerine uzun kollu zıbın,üzerine uzun kollu kıyafeti neyse artık o...alta önce tayt,üzerine pantolon,ayağına çorap ve patik...uykudan kalkınca bazen de yelek giydiriyorum ..hahah :KK52::KK52::KK52::KK52:yaz yaz bitmedi..

canım emzirmeden önce burnunu aç mutlaka eziyet olmasın yawruya.. damla değil de Tonimer sprey kullansan epey faydasını görürsün.. içinde fizyolojik serum war zararsız

canım sizin oralar soğuk ,bizim buralarda da birkaç gündür anormal bir soğuk var...oturma odam da kuzey...buz gibi...doğalgazı açtım ama yerler parke olmasına rağmen yine sğuk...ne giydiriyorsun sen oğluna,neler daha doğrusu:KK1:eşim bana lahana gibi yaptın çocuğu diye kızıyor da..:26:fazla mı giydiriyorum bak şincik:önce kolsuz zıbın,üzerine uzun kollu zıbın,üzerine uzun kollu kıyafeti neyse artık o...alta önce tayt,üzerine pantolon,ayağına çorap ve patik...uykudan kalkınca bazen de yelek giydiriyorum ..hahah :KK52::KK52::KK52::KK52:yaz yaz bitmedi..

abartmışın bacıııım :KK52: :KK52: sıcağa alıştırma sen giydiğinden 1 fazla giydir. yeleksiz geziyorsan yelek giydir mesela ona.
ev içi kaç derece sen onu de hele? 18-19 derece ben kolsuz çıtçıtlı badi, üzerine orta kalınlıkta uzun kol sweat, örgü yelek giydiriyorum. altına da orta kalınlıkta eşofman altı yada kadife alt giydiriyorum. şu an kaloriferler yanıyor oda sıcaklığı 20-22 derece arasında kalıyor. örgü yelek yerine kapitone ince yelek giydiriyorum. emekliyorsa mümkün olduğunca yerlerde boşluğu kapat yada emeklemiyor sabit duruyorsa ki ne şanslısın bu soğuk havada, halı üstüne kilim vs. ser totosu üşümesin :KK53:

tutku bacım ben lansinoh çiftli almıştım, çekimi çok iyi we de ağrı falan yapmıyordu. ancak sağmama luzum kalmadı sonralarında oğlan cort cort çekmeye başladı :KK53: malum ben evdeyim işim gücüm yok ağzını açtıkça emziriyorum. makineyi kullanmadığımdan elden çıkarttım bu sebeple

abartmışın bacıııım :KK52: :KK52: sıcağa alıştırma sen giydiğinden 1 fazla giydir. yeleksiz geziyorsan yelek giydir mesela ona.
ev içi kaç derece sen onu de hele? 18-19 derece ben kolsuz çıtçıtlı badi, üzerine orta kalınlıkta uzun kol sweat, örgü yelek giydiriyorum. altına da orta kalınlıkta eşofman altı yada kadife alt giydiriyorum. şu an kaloriferler yanıyor oda sıcaklığı 20-22 derece arasında kalıyor. örgü yelek yerine kapitone ince yelek giydiriyorum. emekliyorsa mümkün olduğunca yerlerde boşluğu kapat yada emeklemiyor sabit duruyorsa ki ne şanslısın bu soğuk havada, halı üstüne kilim vs. ser totosu üşümesin :KK53:

ben de üşüyom :KK1: bir fazlası böle oluyo...:KK52:ben eşofman giyiyom,ona altına tayt giydiriyom,tek giydirdiğimde altını açarken bacaklarına ayaklarına bi elliyom buzzzzz:KK53::KK53:sonra tayt getiriyom bi güzel sıcacık,giydiriyom altına misss :KK34: oturma odası 19-20 falan..bak şuan oturuyorum ya pc başında ellerim üşümüş ,o kadar yani...:KK50:emeklemiyor,ama sürünüyor:KK9:ev 200 m2 nasıl kapatam her yeri....yürüse iyi..giydir ayağına ayakkabıyı sal ortalığa

X