2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kizlar ya hakketen şu uyuma konusunda basarili olanlar tuyolarini paylassinlar ya..ayakta sallamaktan helak olduk 2 saat salliyorum hadi kendimden gectim bi zarari olur diye dusunuyorum..yatagina koyup yatiramiyorum kendi kendine dalamiyo, uykuya dalmadan yarim saat bi aglama seromonisi geciriyo tabi benim sinirler tepede hellllpppppppp

valla canm ben ayagımda sallamıyorum hiç alıştırmadım ayakta sallamaya nasıl uyuyor dersen uykusu geldiginde anlıyorum ya kulagını tutuyoor ya saçlarını çekiyor yada hafiften aglamaya başlıyor hemen alıyorum küçük beşigine koyuyorum emzigini veriyorum bide bizim tülbentimiz var yüzünü örtmesen uyumuyor kızım tülbentle yüzünü örtüyorum 5-10 dk sallıyorum bakıyorum uyumuş uyumamışsa hafif hafif sallıyorum öyle uyuyooo işte ama gece için hala çözüm bulamadım çok uyanıyoo geceleri emzirmiyorumda aama yinede uyan:26:ıyoo

cnm seni anlıyorum senin sevmedigin birinin bebegini sevmesi hoşuna gitmiyor zamanla alışırsın benimde ablam yigenimi kimsyle paylaşmazdı herkesten kıskanırdı bebegini sonradan sonraya alıştı bırakıp bırakıp bebegi sokaklara attı kndini biraz annelik içgüdüsü agır basıyo sende galiba kendine ve bebegine zamn ver

canım ben hiç ayağımda uyutmaya alıştırmadım. hep kucağımda uyutuyorum kolumun arasına gömüyor kafasının 5 dakikada uyuyor hemen:)gece uykularımızda problem yok çok şükür. akşam 9 civarı uyuyor gece 1 gibi tekrar emziriyorum kendim uyumadan önce. sabah 6 altı buçuk gibi kalkıyor tekrar emiyor 8e kadar. bizim düzenimiz böyle canım bence kucakta uyutmayla alakası yoktur.

Iste bizde yaptik bi eseklik sallamaya alistirdik daha dogrusu annem alistirdi sonra gitti hala kiziyorum ona alismayacktaaa naapacak diyo oda..seninkide besikte sallaniyo yani, illa bi sallancaklar nedir bu sarsilma meraklari anlamiyorum keske bizimkide memede yada kucakta yatsa ne yaptiysam kucaga alismadi emzigide hic tutmuyo agzinda ben zorla veriyorum o cikarip cok cok ellerini emiyo yine veriyorum yavas yavas sessiz sessiz yine goturuyo bana caktirmadan cok cok emmeye devam ediyo komikler ya.. bide kolu bacagi hic durmuyo oda ayri dert uykuya dalamiyo sinirIEnip agliyo..biraz ayip ama aklima hep bu karikatur geliyo

arkadaslar bebisleri yorun biraz bakin o zaman nasil uyuyor mesela banyo da iyice bi yorun sonra masaj yapin sonra hoplatip ziplatin uykusu gelince birazdaha oyalayin bakin o zaman nasil uyuyorbenim sallamama bile gerek kalmiyor

arkadaslar bebisleri yorun biraz bakin o zaman nasil uyuyor mesela banyo da iyice bi yorun sonra masaj yapin sonra hoplatip ziplatin uykusu gelince birazdaha oyalayin bakin o zaman nasil uyuyorbenim sallamama bile gerek kalmiyor

Benimki cins yaa niye yordun diye aglar, aglak suratli..
Paris hamilelik nasil gidiyo ya sikayrtlerin baslamamistir daha dikkat et bebegi kaldirirken falan..ay cok heycanli ya 2014 annelerinedecyazma hee hep burda kal

Benimki cins yaa niye yordun diye aglar, aglak suratli..
Paris hamilelik nasil gidiyo ya sikayrtlerin baslamamistir daha dikkat et bebegi kaldirirken falan..ay cok heycanli ya 2014 annelerinedecyazma hee hep burda kal

nazli bebis desene aman ALLAH saglik versinde gerisi bos cok cabuk buyuyorlaraaa ben hamilemiyim kiicogu zaman bun u unutuyorumdasu an tek dunyam oglum

cok normal 2013 -2014 gidip gelcek neyse akil verirsin en tecrubelileri sen olmus olursun..

Ben kısmen başarılı olduğum için şimdi sana yardımcı olmaya çalışıyorum.

1. sorum:2 saat sallıyorum diyorsun ya, 15-20 dk. sallayıp uykusu derinleşince ayağından bıraksan ne kadar uyuyor.hemen uyanıyormu?:44:

2.sorum:yatağına koyup yatıramıyorum uykuya dalamıyor diyorsun.Acaba uykusu iyice gelmeden mi bırakıyorsun yatağına.:44: Oda yalnız kalıp sinirlenip ağlıyor olmasın.:44:

yokya oyle olmuyor herkesin gebeligi farkli ilerliyor bide bunda lekelenmem oluyor nede bilmiyorum cuma dr gidecem bakalim sagliklili mi:44:

canım sakın aksatma doktora gitmeyi. benim ilk gebeliğimde anlamamıştım, adet oluyorum sanmıştım düşük yaptım kızımda da ilk başlarda çok lekelenmem vardı düşük tehditim vardı. işine karışmak gibi olmasın ama çok önemli lekelenmeler. rabbim korusun yavrunu, tüm bebişleri...

kızlar bende nacizane şunu tavsiye ederim uyku uykunun mayasıdır uyudukça uyuyası geliyo bebişlerin uyandıktan sonra doyurun altını alın yarım saatte oynaştıktan sonra uyutun hemen hani bekleteyimde yorulsun cok uyusun demeyin tersine uykusu şaşıyo uyutmak daha zor oluyo. bide kızımı kendi yatagımda emzirdiğimde orda bırakıyorum benim yatagımda mışıl mışıl uyuyo baska bi yerde öle rahat uzun uyumuyo

düzeyimi sorgulayacak kişi eminim sen değilsin millete sataşmayı bırak artık,
seni ilgilendirmez sorgulamak sana düşmedi ben arkadaşlarımından yardım
istedim herşeye atlama,

kimseye açıklama yapmak zorunda değiliz canımmmm boşverrr konuşsun dursun

cuma gunu gidecem canim insallah iyidir bakalim
paris hayırlı olsun cnm 2. ye mi hamilesin

saol canim darisi senin basina

Tatlim uyuyunca ayagimdan birakiyorum uyanmiyo onda sorun yok..ama uykuya dalmasi 2 saati buluyo uyumuyo bon bon bakiyo bizir bizir huysuzlaniyo...uykusu iyice geliyo diye dusunuyorum esela aksam 18.30 19.00 gibi uyaniyo 9 da tekrar uyutmaya calisiyorum erkenmiki?? Gunduz toplamda 4 saat falan uyuyo..

Ozge Uyku uykunun mayadidir demissin ama o dedigin ilk aydi uyanip yarim saat sonra yatiyodu simdi nerdeee..seninki nasil uyuyoki oyle saatleri nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…