2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın kızlar iki arkadaşımızada geçmiş olsun onlar için çok üzüldüm rabbim hayırlısını nasip etsin
ayşecim senin durumunu daha yeni gördüm çok geçmiş olsun canım progestan gerçketen çok işe yarıyor 15 gün içtim doktor artık içmene gerek yok dedi çok şükür kanamamda yok mide bulantılarımda varla yok arası hani diyolar ya bebek ii olunca miden bulanırmış ben lafa gıcık olmaya başladım ya normelde kontrolüm 6 temmuz ama dayanamayıp gidicem bu hafta içim hiç rahat deil

Ben öyle birşeyin varlığına pek inanmıyorum arkadaşım.
Annem bana hamileyken 9 ay midesi bulanmış.
2 arkadaşımın hiç bulanmadı ama çok sağlıklı bebekleri şükür.
Bünyeden bünyeye değişiyor sanırım.
Ne güzel istediğini ye iç işte dulgercim :KK43:

Kızlar bu arada listeyi güncelledim....

şimdi işlerime dönüyorum görüşrüzzz :)[/QUO

günaydınnnnn ama beni unutmuşsunuz listeye eklemeye mesaj yazmıştım ama görmediniz sanırım :)

ben tekrar yazıyım bilgilerimi

il: izmir
ilk bebiş
19 ocak 2013

günaydınnnnn ama beni unutmuşsunuz listeye eklemeye mesaj yazmıştım ama görmediniz sanırım :)

ben tekrar yazıyım bilgilerimi

il: izmir
ilk bebiş
19 ocak 2013

canım gözümden kaçmıs sanırım eklıyorum :) günaydınn

mide bulantısından sıkıldım artık, şu iki gündür sürekli bulanıyor ara ara da değil. Demek ki bebeğim sağlıklı deyip avutuyorum kendimi ama nafile. çok fena yaaa

öncelikle bebeğini kaybeden arkadaşlara çok üzüldüm geçmiş olsun Allah en kısa zamanda sağlıklı bebişler versin inşallah

diğer konuda mide bulantısı olursa iyi olur konusu yok böle bişey arkadaşlar ben de inanmıyorum.Annem 3 çocuk doğurmuş hiç bulanmamış kusmamış ama sağlıklı çocuklar.benimde hiç yok bulantım kusmadım bi kere bile ama düşük tehlikem bile yokmuş az bile lekelenmem olmadı çok var tanıdığım böle olan hepsinin de bebekleri sağlıklı kafanıza takmayın yani keyfini çıkarın istediğinizi yiyin bebişler herşeyden vitamin alsın işte ne güzel :)

mide bulantıları rahatsız ediyor ya işte biz de şikayet etmemek için kulp takıyoruz bebiş sağlıklı, tutunmuş vs vs :))

günaydın kızlaar.
kızımın sınavı için başarılar dileyip dua eden herkese çok çok teşekkür ederim.kızımın sbs sınavı çok iyi geçti.toplam 3 yanlışı var.istediği okul geliyo.darısı ileride sizin çocukların başına.sınavda sonra söyledim çocuklara hamile olduğumu.malum kızım istemiyodu,sınavı etkilenmesin diye söylememiştim.o gün çok mutluydu diye.kızmaz heralde dedim ama yine çok tepki verdi.ağladı,sinirlendi ,kızdı.sonra bikaç arkadaşına söylemiş,onlarda ayy negüzel keşke benimde kardeşim olsa falan demişler.biraz moral oldu ona.dünde bana diyoki,anne ne zaman doktora gidicen bende geleyim bebeği göreyim.))alışıyo yani yavaş yavaş.küçük kızımda tam tersine havalara uçtu sevinçten.ama oda kız olursa severim erkek olursa sevmem diyo.ay yaranılmıyo bu çocuklara..

canım benim ne tatlısınız yaa, okuyunca hem güldüm hem duygulandım ama merak etme çocukların yaşları itibariyle normal tepki vermişler zamanla benimserler kardeşlerini, paylaşamazlar...

kızlar suay82 ve 34moni bebeklerini kaybetmişler :KK43: :KK43: :KK43:

Allah ım ikisinede sabır versin en kısa zamanda yeni bebekler nasib etsin inşallah :KK43:

Allah ım sabır versin her ikisine de çok üzücü gerçekten Allah ım başka hiç kimseye yaşatmasın onlara da en kısa zamanda yeni bebekler nasip etsin, arkadaşlar inşallah sağ sağlım hayırlısıyla kucaklarız bebeklerimizi AMİN!!!

Kızlar sayfalar çok hızlı ilerliyor ya haftasonu giremedim uçmuşuz...:KK1:

ben öyle birşeyin varlığına pek inanmıyorum arkadaşım.
Annem bana hamileyken 9 ay midesi bulanmış.
2 arkadaşımın hiç bulanmadı ama çok sağlıklı bebekleri şükür.
Bünyeden bünyeye değişiyor sanırım.
Ne güzel istediğini ye iç işte dulgercim :KK43:

ölede canım ama kafaya takmasam herşey daha güzel olcakta takmadanda duramıom

şimdilik çok erken belki ama nasıl doğum düşünüyoruz? Ben eğer fiziksel şartlar elverirse suda doğum istiyorum.

ilk kez cumartesi gördük keseyi, doktor 3-4 haftalık diyor, kan testi de aşağı yukarı öyle çıkıyor. ama benim son adet tarihim 24 nisan. kafam karıştı. 11 mayısta akıntıdan anladığım kadarıyla yumurtlama günümdü ve o gün hamile kaldığımı düşünüyorum. 11ine göre evet bugün tam 1 aylık, ama 24 nisana göre 6-7 haftalık. anlayamadım, yani kesin ne kadarlık hamile olduğumu bilmiyorum :KK43:

belkı gec dollenmedır canım ben gecen gebelıgımde adete 3-5 gun kala yumurtlamıstım ve tutmustu bebek
bosver saglıklı olsunda 2 hafta gerıden gelsın sen ultraona gore yenı sat belırlersın.

bebegını kaybeden arkadslara cok gecmıs olsun. cok uzuldum ıns kısa zamanda kavusurlar bebeklerıne

yarenahsen

cok cocuklu olmak hem cok guzel bırazda sıkıntılı sanırım :) emınım kısa zamanda alısacaklar duruma
bızımkı daha hıc bırseyın farkında degıl bakalım dogunca tepkısı ne olucak bende merak edıyorum

canım benim ne tatlısınız yaa, okuyunca hem güldüm hem duygulandım ama merak etme çocukların yaşları itibariyle normal tepki vermişler zamanla benimserler kardeşlerini, paylaşamazlar...

bencede doğunca hepside çıldırır sevmek için.tabii küçük en küçüğümüz olan oğlumun tepkisini bilemiyorum nasıl olur:))
ben öğle tatiline çıkıyorum.gidip bi çocuklara bakayım napıyolar.hepside evde.öğleden sonra görüşürüz..

şimdilik çok erken belki ama nasıl doğum düşünüyoruz? Ben eğer fiziksel şartlar elverirse suda doğum istiyorum.

pıhtılaşam sorunu oldugu ııcn bende hemaotlog sezeryan olursun demıstı ama kadın doğumcum

aksine normal doğum daha az kanamalı olr dedi ben normal istiyorum çok çok daha rahat oluyo

inşallah nasib olur o zamanalr gelsınde bı :)

düşük yapan arkadaşlara geçmiş olsun
Allah en kısa zamanda hayırlı evlad versin inş:26:

X