2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm kızlar nasılsınız? cumanız mübarek olsun... kızlar idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı daha doktora gösteremedim ama pekte iyi şeyler yazmıyolar:KK43: çokta su içiyorum daha önce antibiyotikte kullandım, temizliğide dkkat ediyorum ne mübarek şeymiş bi türlü geçmedi:KK43: bakalım doktor ne dicek..

ya kızlar size bi sorum daha var benim gögüs ucum çok çıkık değil bunun için şimdiden yapılabilecek bişey var mı?

kızlarrr bişi sorcam ben biraz kiloluyum ilk hamiş oldugumu öğrendiğim sıralarda tartıldıgımda hep 67.5 çıkıyodum sabah bi tartilim bakim noluşum dedim tartıyo bi çıktım 65.1 nasıl yaa dedim kilo almam gerekiyoken 65 kiloya düşmüşüm az az ama yemek yiyorum hatta ekmek manyak yiyorum yinede kilo vermişim benim gibi olan varmı ???

merak etme canım bende öyleyim, 75 ile başladım şimdi 71 im. iştahla yemediğin için kilo kaybına neden oluyo bi de mide bulantın varsa tamam

ya kızlar sizden kızım için dua isteyeceğim.yarın sbs sınavı var.çok çalıştı kızım.noolur dua edin emekleri boşa gitmesin yavrumun.ileride sizinde başınız gelecek.ozaman beni daha iyi anlarsınız.sizin gibi hamişlerin duaları kabul olur teyzeleri...

Merhaba tüm adaylar :KK34: Ben de dün gümbür gümbür kalp atışlarını duydum,:nazar: ilgili arkadaş listeye beni de ekleyebilir mi acaba ?

Yaş 29
kİLO: 55
bebeğin muhtemel doğum TARİHİ:12 OCAK
ilk bebek
il: ankara

ya kızlar size bi sorum daha var benim gögüs ucum çok çıkık değil bunun için şimdiden yapılabilecek bişey var mı?

canım benimde sol göğsümün ucu fazla yoktu.ilk kızım emdikçe çıktı.sorun olmadı yani.zaten bebekler direk ucu tutmuyo,etrafındaki kahverengi alanı ağzının içinde vakumluyo.yinede olmazsa yapay uçlar var.onlardan takarsın.benim biçok tanıdığım onunla halletti.önceden yapılacak bişey bilmiyorum.

slm kızlar nasılsınız? cumanız mübarek olsun... kızlar idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı daha doktora gösteremedim ama pekte iyi şeyler yazmıyolar:KK43: çokta su içiyorum daha önce antibiyotikte kullandım, temizliğide dkkat ediyorum ne mübarek şeymiş bi türlü geçmedi:KK43: bakalım doktor ne dicek..

canım bende çok çektim idrar yollarından.halada var heralde.üstelik ilaçta kullandım ben ama hiç su içemiyorum.midem bulanıyor.inşallah seninki geçer.

canım bende çok çektim idrar yollarından.halada var heralde.üstelik ilaçta kullandım ben ama hiç su içemiyorum.midem bulanıyor.inşallah seninki geçer.

eve canım bu konuda çekeceğimiz var anlaşılan.. ya su herşey için faydalı şimdilik içebiliyorum inşallah ilerleyen zamanlarda bulantı yaşamamda devam ederim. bende çok yemek yiyemiyorum özellikle faydalı ama sevmediğim yemeklerii yerken zorlanıyorum. bir de dün hemşire kalsiyum alımına dikkat et ilerde krampları engelliyor diyor. o yüzden süt ve süt ürünlerini mutlaka tüketmeliyiz her ne kadar sütü sevmesemde..

kızçelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bana dua ediverin pazartesi 17 de doktor randevum var
kalp atışları için gidicem noooooooooollurrrrrrrrrrrrrrrr
dua edinde bir sorun olmasın canlarımmmmmmmmmmmmmm

geçmiş olsun
ne güzel sahil yürüyüşü,denize karşı içilen kahveler ah ahhhhh
denize girilmeyede başlanmıştır oralarda
bende nasip olursa oğlumu alıp pazar günü gidicem yazlığa babamız çalışsın:KK70:DD

valla giriyolar canım bende girmek istiyorum ama soguk diye giremiyorum yoksa yüzmeyi cok seviyorum :KK70::KK70:

canım snaada cok gecmıs olsun her türlüsü acıverıcı kaybın küçükler daha kolay atlatılıyoda bende
28 haftalık kaybımı kızımı zor atlattım sırf bu yuzden 1,5 sene ara verdım bebege...çok zor bi durum Rabbim kimseye yasatmasın

eşim eskişehirli :) biz şu an istanbulda yaısyoruz kayınvalıdmeler fln eskişehırde daha 10 gun önce eskişehırdeydık
gezdık tozduk geldık :) 4 yıllık evliyiz defalarca gittim ben eskişehiri çok sevdım sıcacık mınıcık bı yer :) samımı guvenlı hele maç olucagı zamanlar
çok eğlenceli biz eşimle beşiktaşlıyız ama bı tarafımız da es es li oldu :) ben aslen samsunluyum :) ama doğma büyüme
istanbul samsuna da gidiyorum eskısehrıe de ama eskısehır yakın oldugu ıcın hadı gıdelım dııp cıkıyoruz 4-5 saatte
orada oluyoruz çok güzel kayınvalıdemelrde cok sevınıyolar sürpriz yapınca :) sen neresıdnensın canım esk'ın :)

malum burası güneydoğu cewap yazarken tak diye gitti elektrik :)
çok üzüldüm 28 haftada insan karnındaki yawruya daha çok alışır ne zor bir durum.. allah kimseye yaşatmasın..
ne güzel karadenizlisin ama bir bakıma da hemşehri sayılırız yani :KK34: memleketim diye demiyorum aynı duyguları fazlasıyla yaşıyorum ama keşke yakın olabilseydik biraz.. işte görew icabı ordan oraya biz de.. sene de ancak 2 kez gider olduk.. ben de 4 yıllık ewliyim gittiğim sayılıdır.. ben esk nin mihallıçcık ilçesi war oralıyım, eşim çiftelerli :) ama benim aile hem merkezde yaşıyor..kayınwalidenler neresinden :)

CANIM INSALLAHH DUYARSINNN KALP ATSIALRINII :)

BENDE 1 SAAT SONRA CIKICAM 16,00 DA RANDEVUMM INSALLAH HERSEY YOLUNDADIR :)

CANIM DUR DAHA DOĞURANA KADAR CIKAR CIKMAZSADA SİLİKON UC KULLANRISIN
KARDESIM KULLANMSITI ÇOK DA RAHAT ETMISTI
YARA FLNDA OLMUYO HEM OHH RELAXX

ya kızlar sizden kızım için dua isteyeceğim.yarın sbs sınavı var.çok çalıştı kızım.noolur dua edin emekleri boşa gitmesin yavrumun.ileride sizinde başınız gelecek.ozaman beni daha iyi anlarsınız.sizin gibi hamişlerin duaları kabul olur teyzeleri...

CANIM YAA HAKKINDA HAYIRLSII OLSUN ALLAHN IM ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN İNŞALLAH
EŞİM GİRDİĞİ SINAVALRI KAZANMASIYAL MEŞHUR :KK70: :nazar: NASI YAPİYOSUN DEMSITIM ÇALIŞIYORUM SONRA DA
SINAVA GIRECEGIM YERE GELINCE DUALARIMI OKUYORUM INANIYORUM DEMISTI AYETEL KÜRSİ ÖZELLİKEL CANIM
EZBERE BILMIOSA KİTAPTAN OKUSUN INSALLAH RABBIM HAKKINDA HAYIRLISINI VERİRİ EMEKELRINI BOŞA ÇIKARMAZ
ANNESI EGER ÇOK HEYECANLANIRSA DA İNŞİRAH SURESINI OKU SEN RAHATALR SAKINLEŞİR :)

Merhaba tüm adaylar :KK34: Ben de dün gümbür gümbür kalp atışlarını duydum,:nazar: ilgili arkadaş listeye beni de ekleyebilir mi acaba ?

Yaş 29
kİLO: 55
bebeğin muhtemel doğum TARİHİ:12 OCAK
ilk bebek
il: ankara

CANIM MAŞALLAH SUBHNALLAHHH :) EKLICEM INS KAÇ GUNDUR Bİ TOPARLAYAMADIM :)

Merhaba kızlar :21::21: bende geldim bende ocak annesi olacağım inş Allah hepimize sağlık sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin tam böyle bir topic açıcaktım ki ohoooo açılmış sohbetler koyulaşmış benide listeye ekleyin lütfen :KK49::KK49::KK16::KK16::KK16:

HOŞGELDIN CANIM HAYIRLI OLSUN :)

slm kızlar hangi folic plus kullananınız varmı günde 3 keremi içiyorsunuz.bana doktorum folibol vermişti 2 günde 1 tane içiyordum.tavsiye üzerinde folic plus aldım günde 1 tane dediler ama 3 tane içenide duydum

FOLİC PLUS CİDDEN ÇOK MİDE BULANDIRIO BEN FOLBİOL KULLANIODM DOKTOR FOLİ DOCE VERDI
ONDAN DEVAM EDIYORUM SU AN B12 İLAVELİ İMİŞ....

malum burası güneydoğu cewap yazarken tak diye gitti elektrik :)
çok üzüldüm 28 haftada insan karnındaki yawruya daha çok alışır ne zor bir durum.. allah kimseye yaşatmasın..
ne güzel karadenizlisin ama bir bakıma da hemşehri sayılırız yani :KK34: memleketim diye demiyorum aynı duyguları fazlasıyla yaşıyorum ama keşke yakın olabilseydik biraz.. işte görew icabı ordan oraya biz de.. sene de ancak 2 kez gider olduk.. ben de 4 yıllık ewliyim gittiğim sayılıdır.. ben esk nin mihallıçcık ilçesi war oralıyım, eşim çiftelerli :) ama benim aile hem merkezde yaşıyor..kayınwalidenler neresinden :)

amın canım kımseye yastamasın Rabbim

eşim çiftelerde çalışmış baya süre :) anlatır hep....kayınvalıdmeler merkezde

hamamyolu esnaf çarşısı oraları bılıyosun dımı oralara yakınlar ıste :) canım zor gurbette olmak

Allah yardımcınzı olsun ama doydugun yer ıste :)

amın canım kımseye yastamasın Rabbim

eşim çiftelerde çalışmış baya süre :) anlatır hep....kayınvalıdmeler merkezde

hamamyolu esnaf çarşısı oraları bılıyosun dımı oralara yakınlar ıste :) canım zor gurbette olmak

Allah yardımcınzı olsun ama doydugun yer ıste :)

amin canım sağol.. :)

kızlar ben doktora gidiyorum hadi öptüm herkesi bayyss :emir_bebek:

dualarımız sizinle kızlar:) güzel haberlerle dönersiniz inşallah...

X