2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ooo ii fikir evet kı ben de ultrasonresımelrı topikimi açsamm :KK70: koyarız artık bebsılerin

eli yüzü bellı olmaya basladı malumm :)[/QUOTE]

ay evet ultroson topiğide olabilir:))

valla trakyalı arkadaşlar bende edrdenim evet.herzaman buluşmalara açığız bebişimle.üç beş buluşan hamileden daha şirin ne olabilir ki :KK70:

ben çıkıyorum şimdilik oğlumla ilgileneyim azcık
öğle uykusuna dalınca göbiş resmi eklerim bende:KK70:

herkese hayırlı cumalar...
tekirdağdaki arkadaşlara geçmiş olsun
ben de İstanbul'dayım, Allah korusun düşünmek bile beni ürpertiyo o büyük depremi
mümkünse uzmanlar 100 yıl falan yanılmış olsunlar lütfen

Geçen sene ocak ayında doğum yapanların yazdıklarına bakıyordum.ve bu üyenin yazısını çok beğendim.doğum hikayesi.kendisi bebek yan döndüğü için 12 ocakta sezeryane alınıcakken bebek kendiğinden 11 ocakta yine yan olarak normal doğmuş.okurken gözleri doldu darısı başımıza inşallah.....

seniser 11.ocak.2012

Benim bebeğim çookkktan doğum poziyonuna girmişken, 37.haftada ters döndü :-) Bizde bekledik belki döner diye ama o arada yan durmuş, yan bebekler %0.3 kişide görülürmüş ve dönme ihtimali yokmuş, dolayısıyla sezaryan kaçınılmazdı.

12.01.2012 için gün almıştık ama 11 i gecesi sancılarım başladı. 2 saat falan bekledim evde, çok kasıldım, her zamankinden farklı olduğunu anlamıştım. Zaman geçtikçe biraz daha artıyordu, neyse ki fazla beklemeden hastaneye gittik. Nstye bağladılar, serum verdiler. Sancılarım daha da artınca bebeğin malzemelerini alabilir miyiz dediler

Doktorum geldi, bebek belki dönmüştür ümidiyle son kez baktı ama bebeğim yampiri gelmekte kararlıydı

Eşimle vedalaştık, ameliyathanede bi 8-10 kişilik ekip beni bekliyordu. Sanki film çekiyorduk ve ben aktristtim Beni öyle güzel karşıladılar ve hazırladılar ki ne epidural iğnesi ne sonda hiçbişi hissetmedim zaten. Doktorum dediii, aaaa Seda bu eşine benziyor çok geri koyuyorum bunu Tosun geldii tosun diye bağırıyorlardı. Bebeğim 3930 gram dünyaya geldi 38+ 4 de. Sonrasında fotolarımızı çektiler ameliyathanede ve muhtemelen dikişlerim esnasında bi 5-10 baygındım. O ara yine de narkoz verildi sanırım. Sonra hemen kendimdeydim ve yukarıya odama götürdüler beni. Flashlar patladı, sevdiklerim doluştu ve ben artık kızıma kavuşmuştum, sağlıkla gelmişti, daha ötesi yoktu.. Bir gece hastanede yattım ve evimdeyim. Hafif gaz ağrısı dışında herhangi bir sıkıntım yok, birde tabi ameliyat etkisiyle eğilip kalkmak bir süre için sıkıntı olacak öyle görünüyor.

Biizmkisi böyle bir hikayeydi. Beklenen bişi olduğu için çok fazla bi maceramız olmadı

Bekleyen herkesin bir an önce meleklerine kavuşması dileğiyle. Sağlıkla kalın..///////////////////////////

ay_she cnm sen bence bu linkleri ilk sayfadaki tablomuzun altına koy da istediğimizde rahatça ulaşalım ayyy çok tatlı oldular yaaa :))

günaydınlar veeeeeeee hayırlı cumalar fıstıklar ve onların çekirdekleri :KK16::KK16::KK16:

ozfer canım doktora gidebiliyorsan git ve gidemiyorsan bol su iç dinlen ama takip et eğer kahverengiler artarsa erteleme çık doktora
ay bende beklicem çıkmıcam diyorum ama kocişede özele başlasak baksakmı bebişe diyorum çünkü daha 10 gün var kalp atışlarını duymamıza of geçmio günler bide hiç belirti yok darken zaten büyük mm ler ağzıma gircek gibi geliyo dünden beri acıda var belirtiler geriden bebiş geriden aman büyüsün tutunsun da meleğim yavaştan bekler annesi onu

depremi yaşayanlara geçmiş olsun bende izmitliyim rabbim korusun hepimizi öyle kötü günlerden izmirde de en ufak depremde bilir benimkiler hemen arar ay çok kötü ama buda doğal bi olay yapılacak hiç bişey yok

göbüş topikine biz gelemeyiz :18: zaten çogunuzun doğum kilosu bile olamıyacak bi kilodayız ne işimiz var öyle topiklerde sürtmeyip oturayım uslu uslu topikimde :KK53:

ama ultrason fotolarına geliriz inşallah hele bi kalbi atıp gelişsin meleğim görürüz inşallah kardeşlerinide

kızlarrr bişi sorcam ben biraz kiloluyum ilk hamiş oldugumu öğrendiğim sıralarda tartıldıgımda hep 67.5 çıkıyodum sabah bi tartilim bakim noluşum dedim tartıyo bi çıktım 65.1 nasıl yaa dedim kilo almam gerekiyoken 65 kiloya düşmüşüm az az ama yemek yiyorum hatta ekmek manyak yiyorum yinede kilo vermişim benim gibi olan varmı ???

ilk aylarda normal canım bazı hamişler ilk 3 ayda kilo verip sonradan alıyorlarmış kafana takma yani ben de ilk öğrendiğimde diyetisyenim kilo verebilirsin demişti tabi ben vermedim ama almadımda..

ay_she cnm sen bence bu linkleri ilk sayfadaki tablomuzun altına koy da istediğimizde rahatça ulaşalım ayyy çok tatlı oldular yaaa :))

canım doğru dedin hemen ekleyeyeım ben :)

Geçen sene ocak ayında doğum yapanların yazdıklarına bakıyordum.ve bu üyenin yazısını çok beğendim.doğum hikayesi.kendisi bebek yan döndüğü için 12 ocakta sezeryane alınıcakken bebek kendiğinden 11 ocakta yine yan olarak normal doğmuş.okurken gözleri doldu darısı başımıza inşallah.....

seniser 11.ocak.2012

Benim bebeğim çookkktan doğum poziyonuna girmişken, 37.haftada ters döndü :-) Bizde bekledik belki döner diye ama o arada yan durmuş, yan bebekler %0.3 kişide görülürmüş ve dönme ihtimali yokmuş, dolayısıyla sezaryan kaçınılmazdı.

12.01.2012 için gün almıştık ama 11 i gecesi sancılarım başladı. 2 saat falan bekledim evde, çok kasıldım, her zamankinden farklı olduğunu anlamıştım. Zaman geçtikçe biraz daha artıyordu, neyse ki fazla beklemeden hastaneye gittik. Nstye bağladılar, serum verdiler. Sancılarım daha da artınca bebeğin malzemelerini alabilir miyiz dediler

Doktorum geldi, bebek belki dönmüştür ümidiyle son kez baktı ama bebeğim yampiri gelmekte kararlıydı

Eşimle vedalaştık, ameliyathanede bi 8-10 kişilik ekip beni bekliyordu. Sanki film çekiyorduk ve ben aktristtim Beni öyle güzel karşıladılar ve hazırladılar ki ne epidural iğnesi ne sonda hiçbişi hissetmedim zaten. Doktorum dediii, aaaa Seda bu eşine benziyor çok geri koyuyorum bunu Tosun geldii tosun diye bağırıyorlardı. Bebeğim 3930 gram dünyaya geldi 38+ 4 de. Sonrasında fotolarımızı çektiler ameliyathanede ve muhtemelen dikişlerim esnasında bi 5-10 baygındım. O ara yine de narkoz verildi sanırım. Sonra hemen kendimdeydim ve yukarıya odama götürdüler beni. Flashlar patladı, sevdiklerim doluştu ve ben artık kızıma kavuşmuştum, sağlıkla gelmişti, daha ötesi yoktu.. Bir gece hastanede yattım ve evimdeyim. Hafif gaz ağrısı dışında herhangi bir sıkıntım yok, birde tabi ameliyat etkisiyle eğilip kalkmak bir süre için sıkıntı olacak öyle görünüyor.

Biizmkisi böyle bir hikayeydi. Beklenen bişi olduğu için çok fazla bi maceramız olmadı

Bekleyen herkesin bir an önce meleklerine kavuşması dileğiyle. Sağlıkla kalın..///////////////////////////

ayy ne güel yaa inşallah bızde böle sağlıkal kavusuruzz :)

herkese hayırlı cumalar...
tekirdağdaki arkadaşlara geçmiş olsun
ben de İstanbul'dayım, Allah korusun düşünmek bile beni ürpertiyo o büyük depremi
mümkünse uzmanlar 100 yıl falan yanılmış olsunlar lütfen

hayırlı cumalar canım....

herkese günaydın hayırlı cumalar. depremi hissedenlere büyük geçmiş olsun. istanbulda da hissedilmiş ama ben uyuyordum hissetmedim

kızlar günaydın

istanbulda yaşayan yada civarda depremi hisseden arkadaşlara çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın

kızlar günaydın

istanbulda yaşayan yada civarda depremi hisseden arkadaşlara çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın

günaydın canım aminnn amin ecmaın

Günaydın sekerler nasılsiniz :))

günaydın şekerimm :) :) :) hamdolsun sen nasılsın

herkese günaydın hayırlı cumalar. depremi hissedenlere büyük geçmiş olsun. istanbulda da hissedilmiş ama ben uyuyordum hissetmedim

günaydın hayırlı cumalar :)

Tekirdağlılarrrrrr burdamısınız nasıldı dün akşammmmmmmmm?????????

ben çorludanım . tam yatmıştım diyorum ki başım mı dönüyor yoksa sallanıyor muyuz eşim avizeye baktı sallanıyor.baya bi korktuk hemen bebişimi düşündüm ilk aklıma o geldi. sonra netten bakınca içimiz rahatladı Allah korusun hepimizi

canım doktorunu aradınmı veya dr gidicekmısın bi gözuk bence sen bebıs ıyı ıse varsın leke olsun

o sorun değil....ama mutlaka gözükmelısın...

idrar rengını cok kafana takma bi öncekı gun az su ıctıysen bu gayet normal bişey ama yıen de dr a da sölersın...

ben iyiyim canım cok sukur hersey yolunda.....
iyi inşallah hep böyle geçirirsin, hepimiz iyi geçiririz tüm gebeliği canım.
doktorum daha yok ki :26: daha doktor bulamadık, aramaya fırsatımız da olmadı zaten...hep maaşı bekliyoruz, ona göre gidip bi sabit doktor bulucaz inşallah. lekelenme de ilk kez oldu ama dün akşam sancım olmuştu biraz, aklıma gelince akşamki stresim ve ağrım gelince tedirgin oldum. bi de şaka gibiydi sabah wc'ye bi gittim kahverengi bir sıvı dolu, koştum uyandırdım kocişi, bi de akıntımı da gördüm ya dedim kesin akşam da oldu böyle oluk oluk ama ben görmedim diye bi telaşlandım, meğer benim aşkoş(!) akvaryumu boşaltmış da sifonu çekmemiş...

:KK1::KK1:
varmıydı daha once oyle bır sıkayetın canım Bendede var o lekelerden ıgne verdı dr henuz gıdıp alamadım cok yorgun hıssedıyorum kendımı
ama bugun alıp vurulsam ıyı olucak
yok hayır canım hiç olmamıştı, bu sabah fark ettim, günlük ped kaymış iç çamaşırıma bulaşmış biraz. şimdi de çok az var yine.
iğneyi akıntı çok fazla olunca veriyorlar diye biliyorum. sen de ihmal etme madem dr.un vermiş al tabi iğneni tatlım. sağlıklı gebelikler olsun herkese.

günaydınlar veeeeeeee hayırlı cumalar fıstıklar ve onların çekirdekleri :KK16::KK16::KK16:

ozfer canım doktora gidebiliyorsan git ve gidemiyorsan bol su iç dinlen ama takip et eğer kahverengiler artarsa erteleme çık doktora
ay bende beklicem çıkmıcam diyorum ama kocişede özele başlasak baksakmı bebişe diyorum çünkü daha 10 gün var kalp atışlarını duymamıza of geçmio günler bide hiç belirti yok darken zaten büyük mm ler ağzıma gircek gibi geliyo dünden beri acıda var belirtiler geriden bebiş geriden aman büyüsün tutunsun da meleğim yavaştan bekler annesi onu

depremi yaşayanlara geçmiş olsun bende izmitliyim rabbim korusun hepimizi öyle kötü günlerden izmirde de en ufak depremde bilir benimkiler hemen arar ay çok kötü ama buda doğal bi olay yapılacak hiç bişey yok

göbüş topikine biz gelemeyiz :18: zaten çogunuzun doğum kilosu bile olamıyacak bi kilodayız ne işimiz var öyle topiklerde sürtmeyip oturayım uslu uslu topikimde :KK53:

ama ultrason fotolarına geliriz inşallah hele bi kalbi atıp gelişsin meleğim görürüz inşallah kardeşlerinide

ben daha dr. bulamadım kendime, o yüzden ne yapıcam bilmiyorum şimdilik.
ultrason foto.su olarak bende sadece boş kesenin fotoğrafı var olur mu:KK9:
göbiş için de, normal tombik ve yağlı göbiş fotolarını koymasak, 4. aydan sonra foto koysak daha güzel olur sanki??:KK1::KK1:

Son düzenleme:
deprem bölgesinde olan arkadaşlarım hepinize geçmiş olsun ya benim başım akıntılarla belada koyu sarı şeklinde de geli yooo korkuyorum ama haaa doktora gitsem mi

günaydııın.ya benim dünden beri yine midem bulanmaya başladı.ne güzel tam geçti diyodum yine başladı.heralde 12.haftaya kadar böyle gidecek .yani bir gün iyi bir gün kötü falan.sizde durumlar nasıl.

aynen tatlım bende öyle bir gün diriliyorum ertesi gün sürünüyorum resmen midemden hele akşamları hiç yememk falan görmeye yemeye tahammülüm yok. Allahım şu 12. haftayı iple çekiyorum bir an öce gelse ve kesilse inş. herkese hayırlı cumalar bu arada!

X