2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
çok saçma oldu bu iş neden bizim sayfamızı kapattınız ki üstelik bi fikir danışabilirdiniz eğer isteseydik zaten burdan devam ederdik neden müdahale ediyosunuz ki herkes istediği başlıkta devam etsin

Kızlar el doplerini alankullanan varmı acaba?netten araştırıyorum.güzel birşeye benziyor

çok saçma oldu bu iş neden bizim sayfamızı kapattınız ki üstelik bi fikir danışabilirdiniz eğer isteseydik zaten burdan devam ederdik neden müdahale ediyosunuz ki herkes istediği başlıkta devam etsin

noluyo ya :44: bizemi dedin? anlamadımki ben bişi :44:

ağla tabi rahatlarsın ama aşırıya kaçmamak lazım ben durup duruken ağlıyom annem babam aklıma geliyo ya onlra bişi olursa ben ne yaparım diyom gözyaşladım sel oluyor :KK43::KK43::KK43:

kızlar sanırım herkeste var aşırı duygusallık çökmüş bize... benimde herşeye ağlayasım var.. sabah işe gelirken hamile bir kadın gördüm öyle sevimliydiki eşide hızlı hızlı yürüyo dediki yavaş ol yürüyemiyorum anamm bana bir ağlama gelsin ah kıyamam diyee :KK9: ne olacak benim bu halim bilmem :KK17:

Mide ağrısı; genelde stres, yağlı baharatlı yemek ve Gaz durumunda çıkıyor ortaya.. Ben o yüzden akşam 8 den sonra bir şey yemiyorum. Çünkü 9 da metobolizmamız duruyormuş.Sindirim zorlaştıkça mideye baskı oluyor.

bende dünden beri mide ağrısı başladı sizdede oluyormu?

Kızlar el doplerini alankullanan varmı acaba?netten araştırıyorum.güzel birşeye benziyor

canım porselen bebeg nickli arkadaş aldı o kullanıyor... gayet memnun sürekli dinliyor bildiğim kadarıyla... sıkıntı olsa burdan yazardı... internetten sipariş vermiş. eğer istiorsan al sende

arkadaşlar az önce topiğimizin kapatıldığını ve bu sayfaya yönlendirildiğimizi gördüm... yöneticilere durumu açıklayarak şikayette bulundum.. umarım bu durumla ilgilenirler...
sizde lütfen isteğinizi bildirin. aşağıda bize ulaşın bölümünden mesaj atabilirsiniz...
umarım topiiğimizi açarlar

kızlar sanırım herkeste var aşırı duygusallık çökmüş bize... Benimde herşeye ağlayasım var.. Sabah işe gelirken hamile bir kadın gördüm öyle sevimliydiki eşide hızlı hızlı yürüyo dediki yavaş ol yürüyemiyorum anamm bana bir ağlama gelsin ah kıyamam diyee :KK9: Ne olacak benim bu halim bilmem :KK17:

onu ben şimdiden başladım yavaş ol yürüyemiyorum demelere hakkateden yürüymiyorum yavaş yürüyrum yoksa yoruluyorum :KK52::KK52:

bende dünden beri mide ağrısı başladı sizdede oluyormu?

benim cuma c.tesi oldu epey şiddetliydi ama farkettim ki aç kalınca ağrıyor byük ihtimalle ya gaz yapıyor,yada mide asiti,ama 2 gün sürdü bitti....süt içtim bende...iyi gelsin diye...

arkadaşlar az önce topiğimizin kapatıldığını ve bu sayfaya yönlendirildiğimizi gördüm... yöneticilere durumu açıklayarak şikayette bulundum.. umarım bu durumla ilgilenirler...
sizde lütfen isteğinizi bildirin. aşağıda bize ulaşın bölümünden mesaj atabilirsiniz...
umarım topiiğimizi açarlar

yani saçma isteyen istediği yere yazar,biz oraya alışmıştık.
burdaki arkadaşlara sözümüz yok yanlış anlaşılma olmasın...
yazıyorum ecemcim...

yani saçma isteyen istediği yere yazar,biz oraya alışmıştık.
burdaki arkadaşlara sözümüz yok yanlış anlaşılma olmasın...
yazıyorum ecemcim...

hıcbısı anlamadım kusura bakmayın arkadaslar sız baska bır topıkte yazıodunuzda kapatıldı burayamı yonlendırılıyorsunuz??

peki sizin topiğinizin başlığı neydi? neden bizim topiğe yönlendirmişler acaba? sizde mi mar annelerisiniz

sızde mart annelerımısınız topiğin adı neydı bızde yazalım ıstersenız o kadar paylasımınız olmustur orda cok sacma gercekten
evet arkadaşlar.. "mart 2013'te ilk kez anne olacaklar" topiğindeydik.

Hanımlar topiğiniz kapatıldı diye buraya gelipte ahkam kesmenize gerek yok.. Kazen kendisi kapatmış konunuzu.. Kazenden rica edin tekrar açsın konunuzu.. açaçağnı sanmıyorum ama:KK34:

[
Hanımlar topiğiniz kapatıldı diye buraya gelipte ahkam kesmenize gerek yok.. Kazen kendisi kapatmış konunuzu.. Kazenden rica edin tekrar açsın konunuzu.. açaçağnı sanmıyorum ama:KK34:

pardon arkadaşım da biz ahkam kesmiyoruz sadece tepkimizi belirtiyoruz sonuçta burayı da okuyor.
biz kendisine ve gerekli yerlere ricamızı da yaptık.
açar ya da açmaz fikir de sanı da onun.

ahkam kesmek??? hiç bayana yakışan bir kelime değil ama...
buraya mecbur yönlendirildiğimiz için bizim topikteki arkadaşların görmesi ve yöneticilere ulaşması için paylaşımda bulunuyoruz... ahkam kesmek... bizim gibi olgun insanlara yakışmıyor...

bu msj ne peki... :44::44:

X