2013 Mart Anneleri Doğum Hikayeleri

bu çarşamba da benim durumum netleşecek sezaryen olacak ama bakalım ne zaman sanırım martı göremeyeceğiz

canım seninle günlerimiz aynı ama benimde martı beklemeyecek herhalde büyük ihtimalle şubat bitmeden gelecek.
büyük ihtimalle sezeryan olacak bel fıtığım olduğu için daha karar veremedik doktorumla. salı günü gidicem yine bakalım ne dicek çok sabırsızlanıorum bugün alalım dese gıkımı çıkarmadan alın dicem neredeyse:)

benim de tansiyon olduğundan gelişimi olumsuz etkilenmeye başladı bu yüzden doktor bekletmeyeceğini belirtti martı göremeyeceğiz büyük ihtimalle ama artık dışarı çıkmasını da dört gözle bekliyorum
tansiyon gebelik diyabeti diyetler stres beni bitirdi en azından dışarda gözüm gibi bakarım normale döner kızım inşallah çünkü vücudum artık dayanmıyor...

şifaa cım. benim doğum tarihim de belli oldu. 6 martta kısmetse... ekler misin??

Walla bende boyle belirsiz belirsiz beklemekten cok sıkıldım.
Hareket etmeyince acaba bisey oldu mu diye sıkıntıya dusuyorum.
Simdi yine sancım war ama yalancıdır kesin.

merhaba Hanımlar;
benim de doğum 23 mart ama ben sezeryan istiyorum.gerçi doktorla görüşemedik bugün randevumuz vardı ama gidemedik.pazartesiye kaldı.umarım bi sorun olmaz.bu arada benim sizlere sormak istediğim birşey var.son zamanlarda sürekli yemekborusunda yanma,kusma sorunu yaşıyorum.su içmeye korkar oldum.bu durumu yaşayan var mı aranızd?artık ciddi anlamda boğazım ağrıyor.bir de benim şöyle bir sorunum var.ailem başka bir şehirde ve ben burda doğum yapmak istemiyorum.gerçi daha doktorla konuşmadık ama son 1 hafta kala ailemin olduğu şehre gitmeyi düşünüyoruz.bu çok riskli mi olur sizce?

slm arkadslar bnde 34 haftamın ıcındeyım ama bı an once dogurmak ıstıyorum.rahmın acılması ııcn onerısı olan var mı?rabbım sag salım bebişlerimizi kucagımıza almayı nasıp eylesın:=

şifacım listeye benide ekleyebilirsin.dün doğum yaptım.
17.02.2013 saat 20.30
tam 38 haftalıkken bebeğim normal doğumla dünyaya geldi
3150 gr doğdu.49 cm de boyumuz :)

Son düzenleme:
17.02.2013 saat 20.30

ilk normal doğum geldi desene. allah analı babalı büyütsün hikayeni detayıyla bekliyoruz

17.02.2013 saat 20.30

gözün aydın canım.sağlıkla,analı babalı büyüsün bebişin

17.02.2013 saat 20.30
maşallah canım benim çok sevindim kocamann tebrikler en kısa zamanda o güzel hikayeni okumak isteriz inşallah Yüce Rabbim analı-babalı, sağlıklı-hayırlı evladınızı keyifle büyütmek nasip etsin cici bebeğini yerime öper misin cici anne

17.02.2013 saat 20.30

maşallah gözünüzaydın Allah analı babalı büyütsün inşallah

Şifacım,
Benim doktor kesinleştirdi sezeryan tarihini 1 mart olarak. Oğluşumun ismini de Can Özgür koymaya karar verdik.Epidural sezeryan olacak ve istanbul hizmet hastanesinde olacak.

kızlar çooook tşk ederiimm.darısı başınıza inşallahh..
hikayemi yazıcak vakit bulamıyorum henüz..
ama en kısa zamanda hikayemle gelmek istiyorum bende :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…