2013 Mart Anneleri Doğum Hikayeleri

dogum yaklaştıkça çok duygusalım sızde oldumu gozummmmmmmm hep yaşlı buluşmak ıçın acayıp heycan var sızdede oldumu

dogum yaklaştıkça çok duygusalım sızde oldumu gozummmmmmmm hep yaşlı buluşmak ıçın acayıp heycan var sızdede oldumu

Ağlayacak yer arıyorum. Zaten kendimi bildim bileli çok ağlak biriyimdir ama şimdi durduk yere ağlıyorum. Bir şey söylesem gülersiniz. Geçen kanepeye uzandım azıcık uyuklayayım diye eşim de tv seyrediyordu, sesini biraz kısmasını istedim, yatak odasına git orada uyu dedi diye ağladım, yani o derece saçma sapan şeyler gözümden yaş getirir oldu. Sonra garibim o da üzüldü beni öyle görünce, bana mı alındın dedi, yok dedim kızıma dua ediyordum da ondan ağladım dedim, e doğruluk payı var ama sonra da kızım için dua etmiştim :)

Anaammm bu kadar yaklaştık mı mutlu sona? Hayırlı uğurlu olsun konumuz teşekkürler şifacım heyecanlandım valla. Doğum hikayemi paylaşıcağım günü sabırsızlıkla bekliyorum Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin inş.

rabbim hepinize kuzularınızı ağ salaimkucağınıza almayı naip etsin... Elat haretiyle yananlara tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin dualarım sizlerlehepiniz sağoluniyi dilekleriniz ve dualarınız için...

canım encanım evet canım az kaldı amin canım benim o heyecan hepimizde son nokta yani çantan hazırdır bile hadi bismillah tüm evlatlar vaktinde ve sağlıklıca kucağımıza alalım inşallah

olmaz mı hem duygusal hem acayip heyecanlıyımmm

rica ederim canım hoş geldin inşallah sıkıntısız doğum yaşarsın hikayeni zevkle okuruz

güzel MASALınızı ağlayarak okudum hayırlı bir evlat olsun inşallah

diğer annelere de kolay bir doğum ve bebeklerini sıkıntısızca kucaklarına almayı diliyorum

şifacığım benim doğum da 19 şubatta olacak dr söylediğine göre.eklerseniz sevinirimmmm.

mart annelerinin cogu subat bitmeden doguracak mı yoksa?

ayyy bende mart görünümlü,şubat annelerinden olucam galibasalı günü belli olacak kısmetse

25inde belli olacak bizimde doktor bu hızla büyümeye devam ederse 38 veya 39 da sezeryanla alırız dedi büyük bebeklerde normal yapmıyoruz dedi haftada 200 gr alsa 38. haftada 4kiloyu geçecek

Hepimizi ağlatmış Masal bebek. :)) Şükürler olsun ki sağlıkla gelmiş. İnşallah hepimiz yavrularına sağlıkla kavuşuruz allah bebeklerimizi bize bağışlasın sorunsuz doğumlar yaşayalım inşallah

Son düzenleme:
eline saglık arkadaş benim de mart 25 günümün dolması inşlah hepimiz güzel anılarımızı paylaşırız normal dogum istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuum inşlah sagsalım bi avaz da aminnnnnnnn ALLAH HEPİMİ,NİZ YAR VE YARDIMCISI OLSUN.AMİN

bu çarşamba da benim durumum netleşecek sezaryen olacak ama bakalım ne zaman sanırım martı göremeyeceğiz

Doğum tarihimiz belli oldu hayırlısıyla bebeğimi canım kızımı 21 şubatta kucağıma alacağız. Dualarınızı bekliyprum darısı bekleyen herkesin başına...

25inde belli olacak bizimde doktor bu hızla büyümeye devam ederse 38 veya 39 da sezeryanla alırız dedi büyük bebeklerde normal yapmıyoruz dedi haftada 200 gr alsa 38. haftada 4kiloyu geçecek

canım bebegin suanda ne kadar? bizim akıbetimiz hakkında birsey soylemiyor doktor. gecen hafta 2700 du, bu hafta 3100 olmus. bide ultrason yanlıs olcebilir diyorlar. kafam karıstı yine

canım bebegin suanda ne kadar? bizim akıbetimiz hakkında birsey soylemiyor doktor. gecen hafta 2700 du, bu hafta 3100 olmus. bide ultrason yanlıs olcebilir diyorlar. kafam karıstı yine

35. haftada 3317 di doktor çok fazla oldugunu söyledi 3500 den sonra normal zor oluyo 4 e yaklaşınca normalı denemiyoruz bile dedi ki doktorumuz normal diyen bi doktor.
ha birde ultrasondan bi çıktı veriyo her gittigimizde sizede veriyordur orda 400 gr yanılma payı veriyo bebegin ağırlıgı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…