2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

slm arkadaşlar bende katılıyorum aranıza bugünden itibaren başlıyorum çalışmaya bölümüm okulöncesi öğretmenliği bu sene mezun oldum...
hoşgeldin bende okulöncesi
biraz zaman geçsin alışıcaz uykusuzluğa falan canım

coğrafya sevilmez mi sucum

coğrafyayı sevmiyorum diyen sendin demi geçen günlerde

bak nasıl kanın kaynamış coğrafyaya :87:
evet canım sevmiyordum çünkü anlamıyordum ama hocamız sağolsun çok eğlenceli anlatıyor sevmeye başladım elimden haritayı bırakmıyorum artık şimdide netten il bulmaca oyunu oynadım

kızlar bugün pek çalışamadım
150 coğrafya çözdüm iklimi bitirdim nüfusa giriş yaptım
tarih de çalışacaktım ama üşengeçlik mi desem ne desem çalışamadım bir türlü
iyi çalışmışsın canım haksızlık etme kendine

hep böyle devam eder inşallah kuzum

hep böyle devam eder inşallah kuzum

inşallah canım şu uyku işini halledersem daha çok zamanım olacak çalışmaya

ben daha fazla direnmeden yatayım 7.30 da kalkacağım yine iyi geceler kızlar yarın güzel, verimli bir gün olur inşallah

Senin ne güzel dershanen erkenden başlamış canım.Benimki de başlasaydı bir an önce.Daha yeni başladığı için ağır gelmiştir sana ama sonra her şey daha iyi olacaktır merak etme canım.

Kızlar size bir şey sormak istiyorum:26: Benim uykum erken geliyor,geçen yıl da en geç 12 de yatıyordum.Ne yapsam ki ben yaa.Bazen 10 da bile uyuduğum oluyor.Ders çalışamıyorum belli bir saatten sonra

Kızlar size bir şey sormak istiyorum:26: Benim uykum erken geliyor,geçen yıl da en geç 12 de yatıyordum.Ne yapsam ki ben yaa.Bazen 10 da bile uyuduğum oluyor.Ders çalışamıyorum belli bir saatten sonra

biraz diren uyumaya canım. başka şeylerle ilgilen kaçsın uykun derken zaten geç uyursun bünyen alışır.

kızlar destekleriniz için sağolun. yarın arıcaktım ama dayanamadım bugün aradım keşan mebi
bana ücretli çıkmamış.
yaa ben öyle saf saf haftalarca düşünmekten delirirken, tam kararımı vermişken ücretli çıkmadı iyi mi
adam 4 kişi aldık dedi. o 4 kişi neye göre alındı dedim
işte lisans mezunları fln dedi
ben de lisans mezunuyum dedim. onların puanları kaç dedim
sen söyle önce puanını dedi.
77 dedim. onların 80 fln dedi.
artık torpille mi alındı yoksa gerçekten 80 miydi puanları bilemicem. günahlarını almak istemiyorum ama bu bana çok güzel bi ders oldu. bişey belirsizken uzun vadeli planlar yapmıcaksın. bu mesela ders çalışırken de geçerli. bu hafta şu dersi bitireyim diceğine, bugün şu konuyu bitireyim diceksin ki sonra hayal kırıklığına uğrayıp hevesin kaçmasın. çünkü önce inanmak gelmiyo bana göre.. önce bişeyler başardığını görüyosun ki ondan sonra evet ben yapabilirim deyip inanıyosun
hayırlısı dedim kızlar üzülmedim gerçekten.
ve çok hırslandım bugün maaşlarını da almışlar gözüm açıldı
şaka bi yana gerçekten ben seneye bugün muşun karla kaplı bi köyünde veya beytüşşebapın dağında jandarma yanında bir okulda öğretmen olmak istiyorum. ordaki çocuklarımı istiyorum ben. çocuklarıma Atatürkü anlatmak istiyorum. korkusuz bi hayat sunmak istiyorum onlara. Türkiyeyi sevmeyi anlatmak istiyorum
edirnedeki ücretli daha belli olmamış. çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum ama eğer yakın bi yer çıkarsa ve zorlanmazsam yapıcam. eğer zorlanırsam yapmıcam. bi de ücretliyi evden uzaklaşır da kafamı dağıtırım diye istiyorum. çünkü öbür türlü tamamen ev kuşu olucam. boğulucam. ama önceliğim kpss olucak. çünkü amacım çocuklarıma kavuşmak ve bunun için de 90 almalıyım.
avatarım için de çok teşekkür ederim

sucum ve dersanecim.. günde kaç saat uyuyosunuz? mesela ben gece uyumak bilmem, sabah da kalkmak bilmem. aslında uyuduğum saat sayısı çok değil ama böyle bi düzenim var işte. çok isterdim sabah erken kalkıp dinç olup akşam da en geç 12 de yatmayı ama beceremedim. mesela ben çalışmaya başlayınca da gece geç saatlere kadar çalışırım, ama gündüz de 12 ye kadar kitaba el sürmem. siz de kendi uyku düzeninize göre ders çalışma saatlerinizi ayarlayın. sucum sen dershaneye gidiyosun, erken kalkman gerekebilir, o yüzden de erken yatmalısın ki ertesi sabah kafan dinç olsun. bunun için de daha çok gündüz vaktini dersle değerlendir. mesela bi dizi izliceksen fln bunları akşama bırak. dersanecim, eğer sen de dershaneye gidiyosan böyle yap.

Son düzenleme:
hay Allah nerden çıktı sınav değişikliği ne yapacağız biz ya nasıl bişey ki bu

facede biri yazmış ehliyet sınavında mı ne(tam hatırlamıyorum) tabletten sınav olmuşlar.
şimdi bizim de öyle olsa o mat. soruları nasıl çözülecek anlamadım ben.
şurada 2 dk pcye bakınca başıma ağrılar giriyor o soruları ne yapacağız hiç bilmiyorum.

Renginam valla canım nasıl sıkıldı anlatamam şimdi, off normalini izin verdiler geçtik sanki de tableti bilgisayarı kaldı

Renginam valla canım nasıl sıkıldı anlatamam şimdi, off normalini izin verdiler geçtik sanki de tableti bilgisayarı kaldı

kuzum lütfen sıkılmasın canın ya
zaten bir haber konusu açarken tereddüt ediyorum. o kadar insan okuyor da moralleri bozulur diye
vallahi kötü oluyorum.

dur bakalım kesinleşsin de öyle bir hal çaresine bakarız. zaten bir yerden sonra nötrleşiyor insan ben öyle oldum valla.böyle haber okuya okuya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…