2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım benim önemli olan da zaten tarih coğrafya bence. geodan kaç soru geliyo ki şunun şurasında. çözümlü sorularla falan öğrenmeye çalış canım daha iyi. kuzum ücretliden beni de aramıyolar yahu deliricem. zaten gözümün önünde bi liseliyi aldılar. ama hiçbişey diyemedim çünkü lise mezunlarının da girme hakkı varmış.
canım ben koca sene zaten huzursuzluk içindeydim. düğün geçse de bişeyin düzeliceği yok. önceden düğün mü vardı? burada rahat olucağımı sanmıyorum. öte yandan bi de geçen yılı düşünüyorum. tamam okul staj vize final vardı evet bunlar beni çok yordu. ama benimle aynı şekilde bu okul sıkıntısını yaşayan bizim sınıftaki 3-4 arkadaşım bu yıl atandı. bi de topik sahibimiz monalisa o da son sınıftaydı ve onun da okul sıkıntısı vardı ama tüm bunlara rağmen onun da p10 puanı çok yüksekti. yani demek istediğim belki de benim atanamam sırf bu ailevi problemlerimi kafama takmamdandı belki de.. belki de evde huzurum olsaydı, diğer arkadaşlarımın yaşadığı okul sıkıntılarını yaşasaydım sadece ben de onlar gibi atanabilcektim. ve bu kez de evden ayrılıp denemek istiyorum. evet yine fiziksel yorgunluğum olucak ücretlide. ama en azından huzurum olucak. belki de o huzur tüm fiziksel yorgunluğu alıcak. onur çok destek oluyo zaten sana yemek temizlik yaptırmam diyo. okuldan gelince 1 saat uyur dinlenirsin ondan sonra yemeğini yer uykun gelene kadar ders çalışırsın diyo. ama burda kalırsam 2 gün iyi çalışıcam belki, ama ertesi gün gene dibe vurucam. bu şekilde gitmiyo yani geçtiğimiz yıldan biliyorum. büyük ihtimal eğer çıkarsa keşana gidicem canım. inşallah Allah bu kararımı hayırlı kılar.

Canlarımmm. Desteğiniz için çok teşekkür ederim,yazmasam çatlayacaktım. Seneye kpss geçtiğinde babamla beraber öğrenmiş gibi yapacakmış,yani söylemedim farz ediyor. Sıkıntı değil benim için,ben bunların çok daha ağır vakalarını atlatmıştım. Neyse o hırsla dersin başına oturdum matematikten 2 konu,dil bilgisinden de 3 konu bitirdim.

Liseli ha... Vay anasını diyorum sadece... Ban yemek istemiyorum.

Aslında sen böyle deyince ben de mi başvursaydım diye düşündüm.:44: Ama şöyle bir şey var Sedefim ben geçen yıl da 1 yıl önceden hazırlıklıydım yani temel atmıştım,geçen yıl kat çıktım üstüne. Hoş,alan bizim binayı toz duman etti ama. O yorgunluk 1 saatlik uykuyla da geçer,güzel demlenmiş 1 bardak çayla da,sevdicekle edeceğin 1 saatlik tatlı bir sohbetle de... O yüzden ben senin bu yıl Rabbimin izniyle güzel sonuçlar alacağına inanıyorum.Rabbim güzel kalbine göre versin.

çok teşekkür ederim intelligent.Bizi en çok üzen insanlar bazen bizi asıl olmamız gereken yerlere ulaştırabiliyor.Azimli olan insanın Allah'ın da izniyle yapamayacağı şey yok.

Haklısın canım huzur çok önemli bende ailemle sorunlar yaşadım o kadar boğucu bişey ki seni anlıyorum çok şükür geride kaldı. Hakkında hayırlısı olsun canım ,bir haber var mı ücretliden, önce lisans mezunlarının hakkı var (tabi çok şey dönüyor alıyorlar) ama şikayet et bence , senin için iyi olacaksa inşallah haber gelir canım , ücretliyle birlikte dersleri yürütebileceğini inanıyorum zaten inşallah bundan sonra güzel şeyler olur hakkında

Şimdiye kadar alan ve tarihe çalıştım.Sonra da tarihten 30 rehberlikten 60 soru çözdüm kızlar

monam kuzum sıkma canını sen anneler böyle işte
üzülme seni incitmek için dememiştir anneciğin.zaman her şeyin ilacı
zamanla alışırlar bu duruma

Geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin babana inşallah...Sen daha tecrübeli olduğun için bana göre sence hazırlanmaya karar vermekli iyi mi yaptım kızımn vaktinden çalıcam hafta sonları gidecem dersaneye hafta içide işteyim liseyi bitireli 13 yıl oldu daaa.....

herşey birazda onun geleceği için zaten. Atandığında iş saatleri açısından da rahat olacaksın. Rapor alman gerektiğinde alabileceksin vs vs. Özelde 2 kere rapor alsan 3. de kapının önündesin maalesef tolerans yok. Hem kendi hem de kızının geleceği için iyi bir fırsat suçlama kendini iyice hazırlan

bugün uyumayım ders yapam diye dayandım kahve içtim aldım elime harita çalışayım diye , markete gidilecekti annemle markete çıktık yemek yap derken boşa gitti çalışamadım yine , sade coğrafyayı tekrar edip test çözdüm biraz başım çatlıyor uykusuzluktan kahve aldım biraz lost bakayım uykum açılırsa tarih tekrarı yapıp test çözecem. uyusam ders çalışmaya az zaman oluyor , uyumasam uykusuzluktan başım ağrıyor ders çalışamıyorum ne yapacam ben ya

zamanla düzene girer her şey sucum

sedefim avatarın ne güzel olmuş öyle :103:

Niyetine girmişsin hocam,devamı gelecektir inşallah.

Sedefim avatarına kocaman maşallah.

slm arkadaşlar bende katılıyorum aranıza bugünden itibaren başlıyorum çalışmaya bölümüm okulöncesi öğretmenliği bu sene mezun oldum...

kızlar bugün pek çalışamadım
150 coğrafya çözdüm iklimi bitirdim nüfusa giriş yaptım
tarih de çalışacaktım ama üşengeçlik mi desem ne desem çalışamadım bir türlü

zorluyorum kendimi içim uyuyor ama
tarih tekrar edip coğrafya testi çözdüm yarın coğrafya var harita çalışıyorum sevdim mi ne

biraz zaman geçsin alışıcaz uykusuzluğa falan canım

coğrafya sevilmez mi sucum

coğrafyayı sevmiyorum diyen sendin demi geçen günlerde

bak nasıl kanın kaynamış coğrafyaya :87:

kuzum kararın hayırlı olsun. niyetlendin ama inşallah ücretli çıkar be kuzum:26:
ayrıca o ne güzel avatar öyleee
kuzum alışırsın uykusuzluğa da bir kere bünyeyi alıştırdım mı öyle gidiyor
660 soru çözmüşüm beyin terk

maaaşallahhh canım

slm arkadaşlar bende katılıyorum aranıza bugünden itibaren başlıyorum çalışmaya bölümüm okulöncesi öğretmenliği bu sene mezun oldum...

hoşgeldin

kızlar bugün pek çalışamadım
150 coğrafya çözdüm iklimi bitirdim nüfusa giriş yaptım
tarih de çalışacaktım ama üşengeçlik mi desem ne desem çalışamadım bir türlü

ooyy kuzum benim
sıkma canını yarın çıkartırsın acısını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…