2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah kuzum ya
benim bu ösymnin işine aklım ermiyor artık

al benden de o kadar rengişim

sedefim hayırlısı olsun arkadaşım.işin içinde bir torpil var gibi gözüküyo :26:
biz planlarımızı yapıyoruz ama her şey istediğimiz gibi olmuyo malesef keşke olsa...
zaten bu hayatta bir şey öğrendiysem plan yapmamak o da
peki dershaneye gitmeyi düşünüyo musun kuzum ?

Söz konusu bu kadar insanın geleceği be gülüm. Biz bu yenilgiyi daha yeni atlatmışken ikinci bir şok
Neyin nasıl olacağını bilememekten sınavda o kadar çok hata yapılıyorki o kadar dakika bir ekrana bakarak pür dikkat nasıl soru çözeceğiz. İnsaf artık cidden

hiçbir şey anlamadım
zaten ösym yaptığı sınavlarla kendimizi gerizekalı hissettiriyor
artık yaptığı açıklamalarla da öyle hissettirmeye başladı
sedefim hakkında hayırlısı olsun. eğer Edirne'ye de çıkmazsa hiç üzülme. vardır Allah'ın bir bildiği de geç. sen yine kendini olumsuza hazırla da sonra çıkmazsa falan çok hayal kırıklığı yaşamazsın en azından.

o insan geleceğini düşünmesi gerekenler keşke düşünseydi şimdiye kadar kuzum. biz de zaten şu an bunlara üzülüyor olmazdık.
ne diyeyim ki artık valla moralim bile bozulmuyor.boş boş bakıyorum.

Bir arkadaşım vardı bir keresinde keşke Almanya da falan doğsaydım demişti. Nedeni istediği mesleği okuyup icra edebilmekti. Tabi bende safım o zamanlar vatanımı koruyorum filan. Şimdi sisteme bakıyorum da.. Ne kimse istediği bölümü okuyabiliyor, ne de işini yapabiliyor. Atanmak için 99 takla atıyor. Çünkü hayatımız 2 saatlik sınavlara bağlı

sağol kuzum. dershane hakkında karar vermiş değilim.. bana bişey katıcak mı bilmiyorum. çünkü sizin gibi alan sınavım da yok. türkçe matta sorunum yok çok şükür. ales kısmını da zaten soru çöze çöze oturtabilirim. tarih sıkıntım var açıcam datayı ezberlicem onda hocanın bana yapıcağı bişey yok. ee eğitimde de temelim ihtiyaçtan var zaten. ordaki eğitim hocalarım iyiydi. femin de eğitim hocaları kötü zaten. konu anlatımı kısmı bana vakit kaybı gibi geliyo. çünkü evde tekrar çalışmazsam o konu bende havada kalıyo. yani dershane bana sadece sistemli olmamı sağlar. gidersem sırf bunun için giderim. ee onu da bu topik sağlıyo zaten ben çalışmazsam 5 kardeş gösterirsiniz bana bak nasıl çalışıyorum o zaman
sağol renginam. yok zaten şu an edirnedeki ücretliyi kafamdan sildim. arıcaklar mı acaba diye tetenek değilim. ararlarsa ona göre tekrar düşünürüm. şimdilik aklımda sadece kpssye çok çalışmak var. dershaneye de sadece sistemli olmak için gidersem giderim. onda kararsızım bi tek. amaann çok düşünmicem. düşünmekten başım ağrıyo artık vallahi

iyi geceler tubişim ve rengişim
ben de greys anatomy ye döneyim

selam ve günaydınlarrrrrrr hanımlar.......
kaç gündür mat çalışıyorum. çalışmaya da devam edicem.şuan her şey yolunda gibi inşaallah böyle devam eder.
alana bayaramdan sonra başlamaya karar verdim. umarım doğrusunu yapıyorumdur.

günaydın kızlar dün kocacıkla gittim pembiş defterler renkli renkli kalemler aldım bugün doktora gitmem lazım gelince inşallah bi yerden başlayayım diyorum ders çalışmaya sedefçim üzülme ben okulu bitirdiğim yıl ücretli çıkmadı diye üzüldüm kasımda çagırdılar şimdi diyorumki keşke çıkmasaymışta ben oturup çalışsaymışım ben sana kendime inanmadıgım kadar inanıyorum bu sene kimse kalmayacak inşallah bi türlü kazanamayan ben bile 7. kerede kazanacagım inşallah
bu arada kıxzlar maraşta ücretli için branş sıralaması yapmışlar ben ilçede 5. sıradaymışım kpss puanıma göre kendi branşımda vee merkeze yakın yerde çıkarsa gitcem hem alanada faydası olur

Son düzenleme:
geçmiş olsun hocam,
hocam faydası oluyor çalışmanın. bu yıl edebiyata girmiyorum ben ama öğrencilerin sorularına baktıkça bile faydasını görüyorum.
hocam maraşta 5. sıradaysan çok güzel bişi bugün sınav yapılsa ilk 5 te olacaksın yani

Günaydn kizlar.ben çokyazamiyorum kusura bkmayn.yeni arkdaşlar hoşgelmşler.herksn gönlüne göre olur inşlah.bence ûcretli ögrtmenlgi boşverin arkdaşlar.zaten puanlar maglum bi yil daha idar edin derim ben.buarada bn de dün gelişimi btrdm bgn testlerini çózücem hamileliktn saflaştm iyice okudgmu anlamyorum.bide memleketmi çoközldm kuzular.tam 11aydr gdemedm.birsürü şey çkti.samsn burnumda tütüyo.dualarm hep sizinle maşalah negzl çlşyosunz.dogumumada azkaldi nasl doguracm korkuyorum galiba.çoook dertlym çook öpyorum hepnzi

kızlar bugün pek çalışamadım
150 coğrafya çözdüm iklimi bitirdim nüfusa giriş yaptım
tarih de çalışacaktım ama üşengeçlik mi desem ne desem çalışamadım bir türlü

Slm arkadaşım önceden kpss temelin varmıydı? 150 soru çözdüm demişsin ya dersaneler yeni başlıyor konuları kendin bitirip mi soru çözüyosun ben ilk defa hazırlanacağım banada yardımcı olurmusun?

Slm canım benimde 2,5 yaşında kızım var.Rabbim yardımcın olsun ben normal doğum yapmış biri olarak söylüyorum hiçte zor değil birde 16 saat sancı çektim sonrasında doğumum gerçekleşti. Sancısı biraz zor sadece gerisinden korkme arkadaşım....

Saol arkadaşm inşlah bne atlatrm sagsalim ogluşmu dogururum maşalah sn büyütmûssün çocugnu.

slm canım. ben dersaneye gitmiyorum. temelim de var geçen yıldan adminliyim
konuları geçen yıl yalayıp yuttuğumuz için şimdi eskisi gibi uzun süre üstüne düşmüyorum. not çıkararak çalışıyorum ama ona rağmen hemen bitiyor.
senin temelin yoksa dersaneden önce çalış dersanede anlatsın pekiştirirsin. direkt dersaneden dinleme yani bence.istediğin konuda yardımcı olurum

selamlar canım
ben de alana çalışmaya henüz hazır değilim sanırım. bu yüzden ekime girince başlayayım diyorum. bu sürede de zaten coğrafya tarih biter heralde. bitmese bile son konulara varmış olurum diye düşünüyorum. vatandaşlığın da hala yüzünü açmadım

Tünaydın kızlar dün moralim pek bi bozuktu sınıfta herkes harıl harıl çalışıyo millet alana başlamış lys kitabı bitirenler var dün hocamız bana ve arkadaşıma çok geç kalmışsınız dedi bi de nese kazanamazsanız çalışmadım da kazanamadım dersiniz dedi o kadar kötü oldum ki ezik hissettim kendimi dün gittim lys kitabı aldım limit süreklilik çalışmaya başladım sizce de çok mu geç kaldım yoksa hoca gaza getirmek için mi öyle dedi hem ben de tarihle eğitim çalıştım bitmedi ama sonuçta baya bi ilerledim alana başlamadım diye geri kalmış mı sayılcam niye böyle bu hocalar ya

ayol ne geç kalması be o nasıl hocaymış öyle. benim arkadaşlarımdan aralıkta çalımaya başlayan bile vardı atandı.
o sizi gaza getirmek için söylemiştir ama moralinizin bozulacağını idrak edemedi heralde. herkesin sözüne bakarsan bırakırsın bu işi. sen çalışmana bak. hiç başlamayanlar bile var daha üstelik.

Bence de idrak edemedi gaza getirmenin tersine moralimi bozdu üstelik ben de grç başlayıp da atansn bir sürü kişi tanıyorum ama gıcık oldum işte hocanın öle demesine

Son düzenleme:
Bence de idrak edemedi gaza getirmenin tersine moralimi bozdu üstelik ben de grç başlayıp da atansn bir sürü kişi tanıyorum ama gıcık oldum işte hocanın öle demesine

boşver canım. bu süreçte bu tür şeyler çok duyacaksın daha. ben geçen yıl neleri taktım da çalışamadım. olan da bana oldu. o yüzden kulağını tıka ve çalış eskisi gibi. moralin de yerine gelir.önemli olan verimli çalışmak. öncesi sonrası değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…