2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Olmayacağız inşallah
dersi gelsin diye bekleyeceğimiz hoca gerçekten çok eğlenceli dersi, bide sürekli tekrar ediyor , sorular soruyor özellikle haritayı çok önemsiyor. Malatyalı en çok onu bileceksiniz adınızı unutsanız Malatyayı unutmayacaksınız diyor inşallah onun sayesinde kpss de yaparım çünkü hiç anlamıyordum . 2 kere tekrar edecekmişiz coğrafyayı, tarih hocamızda çok iyi türkçe ve matematik dersi yarın onlarla yarın tanışacağız, senin dersane ne zaman ?

il olarak canım; en kuzey ucu Sinop ilinde İnce Burun, en güney ucu Hatay’da Beysun köyü, en batı ucu Gökçeada’daki Avlakaburnu, en doğu ucu ise Iğdır ilimizde Aras-Nahcivan kavşağı

Son düzenleme:
evet tatlım ama malesef hakkariye atanmış 90 la garibim 2012 de de 82 almış
kızlar ya ben bi türlü motive olamadım bu ay öyle gececek sanırım

İyi geceler kızlar, Türkiye'de Tarım konusu bitti 302 soru çözdüm. Yarın hayvancılığa çalışacağım. Coğrafyam bitmek üzere Tarihi de yarıladım. Biran önce bitseler Anayasa ve Matematik çalışacağım

Canım senin bölümün ne? Sen uzun zamandır çalışıyor olmalısın,konuları bitirdiğine göre Ben daha çok başlardayım.

Canım senin bölümün ne? Sen uzun zamandır çalışıyor olmalısın,konuları bitirdiğine göre Ben daha çok başlardayım.

1 ay olmadı sanırım başlayalı :44: 3 hafta diyelim ortalama.
Ben 2012 kpss hazırlanmıştım idmanlıyım o yüzden konu çalışıp test çözme şeklinde ilerledim çok üstüne durmama gerek kalmadı
Bölümüm işletme ama ben lisans hakkımı kullanmak istemiyorum yine önlisans dış ticaretten giricem öğretmen değilim yani ama okul öncesini kazandım bu yıl gitmeyeceğim:106:

Ooo maşallah canım hem işletme hem dış ticaret okumuşsun.Şimdi de okul öncesini mi kazandın?Süper Peki çalışma programın nasıl?Tarihle coğrafyayı bitirdikten sonra mı diğer derslere başlayacaksın?Çok soru oldu galiba

Ben 2012 den 80 aldım. Öyle sıkı bir çalışma planı hiç yapmadım ki uyamamda zaten. Bütün derslerden konu konuda ilerleyemiyorum ya tek olacak ya da 2. Eğer zor dersse 1. Çalışılacak konular zaten belli bir süre hedefliyorum kendime o zamana kadar uzun konulara 1 2 g
n testleriyle birlikte kısa konulara bir gün ayırıyorum. Tabi şimdi bildiğim için öyle. İlk çalışma zamanımda ilk Tarihle başladım haftada 1 konu çalıştım çünkü sıfırdım İstiklal marşının kabulunu bile bilmiyordum o şekilde iyice oturtup diğer derslere geçtim. velhasıl 25 Tarih netim vardı. Bu şekilde :)

canım 7 iklimin dershanesine gitceğim için düşünmüyorum onu almayı bütün yayınlar çıksın da bi karar vercem artık

Merhaba canım bende ithalat ihracat mezunuyum.Bu yıl kocaeli yedi iklim dersanesine gitmeye karar verdim inşallah biraz geç kaldım ama evliyim bir kızım var ayrıca özel bi şirkette çalışıyorum karar vermemi etkileyen nedenler bunlardı aslında altından kalkabilirmiyim bilmiyorum ama başarmak zorundayım okul öncesini kazanmışsın ben derim ki git çünkü ben bu yıl hem kpss hem öss ye girmek istiyorum okul öncesi öğretmenlik yazıp kızımla aynı okulda olmak istiyorum henüz 2,5 yaşında ben bitirene kadar onun anasınıf çağı gelmiş olacak.İnşallah olur memur arkadaşlarım var öyle rahatlar ki insan özeniyor onlara özel şirkette çalışınca öyle olmuyor çünkü..Nasıl ve erden başlamalıyım ders çalışmaya bana yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Kızlaaar bugün kendimi aştım sabah 6.30 da kalktım tarih çalıştım konuyu bitrdim sonra kahvaltı yaptım ve test çözdüm. Dün gece de vatandaşlık çalışmıştım şuan içim huzurlu :124:
Biraz mola verip devam etmeyi düşüyorum.. Siz neler yaptınız nasıl gidiyor :102:

maşallah canım
ben başlamadım daha çalışmaya ama artık başlasam çok
iyi olacak :97:

maşallah canım
ben başlamadım daha çalışmaya ama artık başlasam çok
iyi olacak :97:

Hadi canım benim geç kalmış sayılmazsın otur bir güzel dersini çalış Ne zaman insanlarla oturup konuşsam kazanmak çok zor atama olmaz falan diye konuşup insanı iyice karamsarlığa götürüyorlar artık bir karar aldım ne bu konuyla ilgili haber izleyeceğim ne de kimseyi dinleyeceğim. Biz çalışalım emek verelim elbet karşılığını alırız
Ama önce ders çalışmaya başlayalım Hadi Tuğbacımmm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…