2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

iyi akşamlar

ara ara konunuza uğrayıp yorumlarınızı okuyorum

ben gk-gy den hazırlanıyorum sınava. inşallah emeklerimizin karşılığını almak nasip olur hepimize.

iyi çalışmalar diliyorum, kolay gelsin

tubişim cümlelerinin aynısını onur diyo bana. o da senin gibi düşünüyo. zaten adamakıllı hazırlanamadın ki bi kere de tam anlamıyla hazırlan, bi daha böyle bi şansın olmayabilir diyo.
bi de ücretlide hem yorgunluk hem de ben biraz bazı şeyleri çok kafama takan biriyim. kimileri diyo ki ''orda seni adam yerine koymuyolar, kadrolulara ayrı sana ayrı davranıyolar'' diyo. çok üzülürüm ağlarım ki böyle de olursa
sen ücretli yapmıcak mısın kuzum :26:

malesef adam yerine konmama durumu oluyo sedefim
ben ücretli yapmıcam kuzum dershaneye yazıldım ekimin 26sında
başlıyo dersler.
çok iyi düşün canım.yapamam ikisini bir yürütemem diyorsan yapma ücretli
ben kendimde o gücü bulamadım
bir de senin dediğin gibi işin psikolojik boyutu var :26:

Elektronik sınav geliyormuş kısa zamanda bu demektir ki seneye kpss elektronik olabilir. Nasıl olacak acaba çok meraktayım

teşekkürler
inşallah nathaliee

Elektronik sınav geliyormuş kısa zamanda bu demektir ki seneye kpss elektronik olabilir. Nasıl olacak acaba çok meraktayım

baktım haberlere 2015 yılındaymış canım
bende merak ettim her gün yeni bir şey çıkartıyorlar :44:

aynen tubim. ücretli yapıp atananlar da var; ama branştan branşa değişir bu durum. sınıfçılar uçtu. 90 almam gerek yani

sedefim bencede ücretliyi boşver dersaneye gitmeyi düşün
bir arkadaşım evde çk mutsuzdu sürekli kavga gürültü hiç iyi değildio ailesinden para da alamıyordu
evden uzaklaşmak için dersaneyi seçti
hergün dersi olsun olmasın sabah erkenden çıkar dersaneye gelirdi akşam çıkardı evi yatmak için kullanırdı
sürekli dersanede kütüphanede olurdu
bir yıl dişini sıktı ve atandı kurtuldu

ben bi de şey duydum canım: öss puanı, üni diploma notu, sınavın %25 i klasik soru + mülakat
son 2 ay kala kesin sistemi söylerler.

aynen tubim. ücretli yapıp atananlar da var; ama branştan branşa değişir bu durum. sınıfçılar uçtu. 90 almam gerek yani

aynen sedefim branştan branşa değişir
sizin bölümde de bizim bözlümde de mezun sayısı fazla atama
sayısı az mezunlara göre
inşallah yenicez bu kpss yi bizde canım inşallah :109:

ayy bu bana nasıl umut oldu anlatamam ayşegülümmm
sizler olmasanız geçen yıl kafayı yemiştim zaten
ahh benim canlarımmmm

aynen sedefim branştan branşa değişir
sizin bölümde de bizim bözlümde de mezun sayısı fazla atama
sayısı az mezunlara göre
inşallah yenicez bu kpss yi bizde canım inşallah :109:

evet şu eğitim fak. kapatsalar ne güzel olucak tubim
inşallah kuzum benim inşallah 2014 şu günde işimize gidiyo olucaz.
bi arkadaşım atandı. muşun köyü. orda tek öğretmen oymuş. bi sınıf varmış. 42 öğrencisi varmış. köylüler ilçeden kendine yiyecek getir demişler. elektrik yokmuş su yokmuş. bi gece okulda yatmış ama uyuyamamış. kapının kilidi fln yokmuş. ne olursa olsun onun yerinde olmak için neler vermezdim şu an tubim.
biz şimdi annişle çay keyfi yapıcaz. sonra gene uğrarım canlarım

ben bi de şey duydum canım: öss puanı, üni diploma notu, sınavın %25 i klasik soru + mülakat
son 2 ay kala kesin sistemi söylerler.

mülakat varsa işin işinde mümkün değil hakkın hukukun olması. Direk istediğimizi alıcaz demek bu.
O kadar koşulu sağlayıp mülakatta ( % 99) elenmek bir sınavı kazanamamaktan çok daha kötü sonuclar doğurur

Hafta sonu çalışmıyorsanız hafta sonu gidin hocam,iş çıkışı verim alabilir misiniz bilmiyorum.:44:

Kuzum değmez ücretli için 1 seneni yakmaya.Boşver.Sabah bir çık evden,soru çözümü vardı,etüt vardı diye geçiştir yatmaya yakın gel eve.Adam yerine koymuyorlar,verdikleri para zaten komedi,o yüzden ben dersaneye gidip disiplinli bir şekilde çalış diyorum kuzum.

Bugün varsa yoksa ölçme çalıştım ,soru çözdüm arkadaşlar.Az sonra coğrafya çalışmaya gidicem(kabus başlıyor)

Ölçmeden nefret ediyorum hocam. Alana başladınız mı ?

Aynı kaderi paylaşıyoruz hocam.

Teşekkür ederiizzz.

Hayıırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Vallahi bu gerçek olursa ben kışa nişanlanır,yaza da evlenirim.

Alana başladım hocam,bugün hiç alan çalışmadım ama.Eski Türkçeye bakıyorum daha çok.

sende bendensin o zaman. sınava hazırlanırken en iyi derslerimden biriydi coğrafya yine aklıma tutamıyordum madenleri ovaları dağları ama vasat değildi. sınavda 25 doğru 2 boş 3 yanlış tarih 9 doğru 2 boş anayasa netim vardı coğrafyayı hiç söylemiyim 18 soruda 9 du yanlış hatırlamıyorsam

slm kızlar nasılsnız??
çalışmalar nasıl gidiyor, bir süreliğine yoktum. ben ihtiyacın çözümlü matematiğine başladım.
yapamadığım sorularada dersanede matematikçi arkadaşlara sorup açıgımı kapatmayı düşünüyorum inşaallah.
hanımlar size bi şey sormak istiyorum bizim bu yılki alan sınavı (edebiyat) soruları çok zormuş inceledim biraz.
acaba bu senede böyle mi olur.
yaşadığım şehirde alan dersi veren dersane de yok.
alana nasıl çalışacagım hakkında zerre kadar fikrim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…