2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

SLM KIZLAR

Ben önlisans mezunuyum 2003 yılında mezun oldum. Bu yıl kpss ye girmek istiyorum.Evliyim bir kızım var anneannesi bakıyor ayrıca özel bi şirkette çalışıyorum burda bazı sorunlar sebebiyle çok bunaldım dersaneye gideyim diyorum ama ya altından kalkamazsam diye korkuyorum.Eşimde ev işlerinde pek yardımcı değil bencil bi insan ne yapsam ki.Birde dersaneye gidersem hafta sonu mu hafta içimi gitsem sizce...

LÜTFEN YARDIMCI OLUN BANA.....

Brans almanca hocam, ufaktan tarih yada cografyayla baslayayim o zaman, yoksa egitimlemi baslasam? Hey allahim yine kararsizlik

mix yapın hocam karışık yani.. sürekli atıyorum eğitim çalışmak sıkabilir.bir gelişim, bir mat, bir öğrenme bir vatandaaşlık gibi..

hoşgeldizi hocam...işi bırakmak maddi olarak yıpratmayacaksa tabiki kpss ye odaklanın derim.benimde 2,5 yaşında bi kızım var..geçen sene haftaiçi 3 gün dershaneye gittim, baktım zaman kaybı, haftasonu grubuna geçtim daha rahat ettim...ama şunu da yapabilirseniz haftaiçi çalışıp haftasonu kursa ki bu çocuklu anne için kolay bişey değill bu da bi seçenek...eşinize gelince onu kafanıza takmayın kendinize inanıyorsanız gerisi teferruat...kolaylıklar diliyorum..

Hosgeldiniz hocam, dersaneye haftaici sabah grubuna giderseniz daha iyi olur sanki. Tum ogleden sonraniz size kalir. Hem islerinizi yaparsiniz hem ders calisirsiniz kalan zamanda. Altindan kalkilmiycak bisiy deil hocam, siz yeterki isteyin.

mix yapın hocam karışık yani.. sürekli atıyorum eğitim çalışmak sıkabilir.bir gelişim, bir mat, bir öğrenme bir vatandaaşlık gibi..

Peki o zaman kaynak kitap toparlamaya baslayayim ben. 2014 kitaplari yavas yavas cikmaya baslamis ama baya pahalilar:-(

Cok pardon hocam calistiginiz kismi kacirmisim ben

canım ben garip durumlardayım hergün niyet ediyorum ama hiççç istek yok içimde ders çalışmaya moralim çok bozuk bende alanın mahvetttiklerindenim şuan mat türkçe tarih çalışayım diyorum sonrasında muhtemelen ücretli çıkar dersanem başlar ekim sonu gibi alan ve gkgy den öyle akışına bırakıcam alandan yeni kitaplar çıksın da bi bakarım bende alana geçen yıl ygs den baktım son 1 haftada yargıdan çalışmıştım kızlar bide bu sene alanla ilgili kitap roman vs okuyalım malum gerizekalı şahsiyetler kültürlü örtmen istiyor

Bence dershaneye gidin.Çünkü hem çocuk hem ev işi,motivasyonunuz düşebilir.İşten ayrılacaksınız anladığım kadarıyla.Eşiniz hafta sonları evde oluyorsa bence haftasonu grubuna yazılmayın.Kızınıza zaten anneniz bakıyormuş.Hoş geldiniz bu arada

Siz kazanabildiniz mi?İşi bırakamam ev kredisi ödüyorum.

Teşekkürler arkadaşım işi bırakamıycam malesef kredi ödüyorum.Anne gibi yar olmuyor diyorlar ya aynen öyle annem hafta sonuda bakarım sen git kursuna yeterki kazanıp yerleş diyor arkadaşım ama ben ev,iş,çocuk derken ya kaldıramazsam diye korkuyorum sonuçta evli olunca tüm yük annede oluyor kazanmayı kızım için çok istiyorum...

tuğbacım ya bende netten datanın çok faydalı olduğunu okudum alanda...sosyalcilerin face sayfasında falan da...bu seneyargı çalıştım ben fakat bitiremedim.. alan beni mahvetti zaten

canım ben datadan hiç memnun kalmadım ya ama belli olmaz
2014 te datadan çıkar konular
gk kitapları çok güzel datanın ona güvenerek almıştım
biz en iyisi farklı kaynaklardan çalışalım

ben tarih atlası aldım geçenlerde a101 den bir daha güney mezepotamya gibi bir
soru gelirse kaçırmak istemiyorum
elimizden ne geliyorsa yapıcaz artık canım

Son düzenleme:

aa iyi fikir bende alayım bi tane...off ne sorulardı onlar ya..

aa iyi fikir bende alayım bi tane...off ne sorulardı onlar ya..

dershaneye yazılmaya gittiğimde oradaki çalışanlardan biri ''sizin bölümün
soruları çok kolaydı'' dedi.şaştım
bilmiyorum bana hiç kolay gelmedi ya hiç duymadığım terimler vardı

Ben de sizin durumunuza yakın bir durumdayım. Açıköğretim İng. Öğrt. son sınıfa geldim bu yıl. Ama şu an hamileyim. Bir yandan da çalışıyorum. Şimdiden kara kara düşünüyorum. Hepsini nasıl bir arada götürücem, KPSS ye ne ara çalışıcam diye. Öğretmenliği çok çok istiyorum ama bi yandan da ruhum daralıyor ((

dershaneye yazılmaya gittiğimde oradaki çalışanlardan biri ''sizin bölümün
soruları çok kolaydı'' dedi.şaştım
bilmiyorum bana hiç kolay gelmedi ya hiç duymadığım terimler vardı

hıııh kolaymış,komşunun sorusu komşuya kolay gelir

slm kızlar yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz hepinize iyi çalışmalar
Dersaneden geldim uyudum kalkıp bir kahve içip kendime geldim. Bugün cografya ve tarih dersi gördük onları tekrar edip bir sonraki ders işleyeceğimiz konuları çalışıp test çözmeyi planlıyorum.

Bende mat özürlüsüyüm hocam antrenmanlarla mat birinci kitabını bitirdim ikincisiye çalışmaya fırsat bulamamıştım ama mat korkumu yenmiştim, keyifli matematik kitabınıda aldım bakamadım bile ama bu yıl sıkı tutacağım. Birde doğan ulu hocanın videolarıda dinledim tavsiye ederim. dersaneden aldığım bilgileri paylaşırım tabi , bugün cografya hocamız hangi kaynak olursa olsun 3 kaynaktan çalışın ama uzman kariyeri sona bırakın dedi. Herkes harita alsın odasına assın tahta kalemle çizsin silsin(dağlar,ovalar ,geçitler...) bütün illerin yerini ezberlersiniz böylece sınavda çok işinize yarayacak dedi.

kızlar 2014 yayınları alan var mı ben bi konu anlatımlı eğitim bilimleri bi de gk-gy almak istiyorum eğitim ihtiyaç alıcam büyük ihtimal ama gk-gy için bi karar veremedim:26: ihtiyaç,yargı nasıl gk-gy konu anlatımında biliyor musunuz?

Son düzenleme:

canım yargı konu anlatımlı beni çok bunalttı çalışırken. hiç akıcı olmadı. ihtiyacın eğitimine çalışmıştım güzeldi
bu yıl da gkynin datayı aldım en azından daha zevkli. şuan memnunum. diğer arkadaşlar da fikir versin. tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…