2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aplam1:) maşallah sana

Ohhh maaşlar alınmış , ilk maaş bizsiz ıslatılmış

Darısı bu topikteki herkesin başına , amiiiiiiiiiin

Sen yerinden , halinden memnun ol da afom , biz bekleriz sahalara dönüşünü.

Bak hocam sana da ilk defa yazıyorum galiba.:44: Ama çok haklısınız,kimsenin öyle bir niyeti yok,herkes kırgın,yorgun ve dalgın.Anlayışınıza teşekkürler.

inşallah gönlündeki yer nasip olur canım
Aminn canım teşekkür ederim hepimizin gönlüne göre olur herşey inşallah

Ohhh maaşlar alınmış , ilk maaş bizsiz ıslatılmış

Darısı bu topikteki herkesin başına , amiiiiiiiiiin

Sen yerinden , halinden memnun ol da afom , biz bekleriz sahalara dönüşünü.

Amanda aman ağzından bal damlarmışşAminn

Oh nihayet dersane kaydimi yaptirdim. Egitim eylul son haftasi gy-gk ekim ilk haftasi basliomus ama kaynaklar kasim gibi verilir dediler. Kafam karisti kizlar. Acaba kendim bi kaynak alsammi sizce dersane kitaplari verene kadar? Birde dersane baslamadan baslamalimi calismaya, bilemedim.

bende isterim o patiklerden ayşom

sana canım feda tubişim patik dediğin nedirki istediğin bir model varsa göster onu öreyim kuzum

maşallah kuzuma ne güzel çalışmışsın
ben çok meraklıyımdır böyle el becerisi şeylere bayılırım rengim

dersanen hayırlı uğurlu olsun canım
kasıma kadar kendin konularda baya ilerlersin bence alsan iyi olur

dershaneden her zaman önde gitmeye çalış hocam...dershanede de tekrar etmiş olursun pekişir...bu arada hoşgeldiniz siz ve yeni gelen adını sayamadıklarım...

ooyy düşünmen de yeter kuzum çok sağol

benim zümreler (nilkon,tuğba00) sizler neler yapıyorsunuz..ben çalışmaya alan kitabı ve mattan başladım...

çalışmalarımızı paylaşalım farklı gelen faydalı bulduğumuz kaynakları lütfen tüm arkadaşlar sizlerde belirtin...ben antrenmanlarla matematiği ve yediiklim keyifli matematiği çok faydalı buldum..ben gibi mat özürlüyseniz kesin edinin derim...birinci kitabı bitirip keyifli matematikten devam etsenizde olur bence nacizane tavsiyem.. yanlış anlaşılmak istemem arkadaşlar 8 yıldır kpss ile uğraşıyorum ve deneyimlerimle konuşuyorum ahkam kesmek niyetinde değilim.sadece tavsiye ediyorum, isteyen tercih eder...ama sizlerinde memnun kaldığınız sınavda çoook faydasını gördüğünüz, çalışma stili olur, kitap olur tavsiyeleriniz olursa sevinirim.özellikle bu sene deershaneye giden arkadaşlar orada öğrendiğiniz pratik şeyleri burada bizimlede paylaşırsanız çok memnun olurum..

ben şu an bir şey yapmıyorum canım
kpss adına yaptığım tek şey dershaneye yazılmak oldu
geçen sene sadece datadan çalışmıştım ben alana ama yargı tutturdu diyorlar
bu sene alana farklı kaynaklardan çalışıcam.
dershaneye başlayınca tabiki elimden geldiği kadar ordan duyduklarımı buraya
aktarıcam :101:

dersanen hayırlı uğurlu olsun canım
kasıma kadar kendin konularda baya ilerlersin bence alsan iyi olur

Dimi hocam kasıma baya var, eski kitaplardan yararlansam olurmu acaba
dershaneden her zaman önde gitmeye çalış hocam...dershanede de tekrar etmiş olursun pekişir...bu arada hoşgeldiniz siz ve yeni gelen adını sayamadıklarım...

Hoşbulduk clamentaine hocam, dersaneye ilk defa gidiyorum zaten, tavsiyelerinize ihtiyacım var. Nerden nasıl çalışsam hiç bi fikrim yok ama unutmuşum ders çalışmayı:)

hayırlı olsun ehliyetin canım
güzel bir plan yap ve başla inşallah ben de yarın erken kalkıp başıyorum Allah izin ederse

Çok saolun kızlaar
Bugün staj yapcağım okul da belirlendi bir heyecan oldu
Bugünden itibaren çalışmalara devam artık

hocam branş neydi bilemiyorum ama .ünite ünite konuları çalışarak ilerleyin hepsinden..sonra bol soru..

tuğbacım ya bende netten datanın çok faydalı olduğunu okudum alanda...sosyalcilerin face sayfasında falan da...bu seneyargı çalıştım ben fakat bitiremedim.. alan beni mahvetti zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…