2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hayırlı olsun ehliyetin canım
güzel bir plan yap ve başla inşallah ben de yarın erken kalkıp başıyorum Allah izin ederse

Bu arada bazen ben kimi alıntılıyorum onu bile bilmiyorum,üç beş yazıp çıkıyorum.3-5 gündür hiç tadım yoktu zati.Kimse üstüne alınmasın şahsi bir şey yok ortada,hepimiz zor günler yaşıyoruz.

kuzum çok sevindim ya :81::81::81:

Kızlaaar bir mağdura daha yer var mı?Sil baştan başlayan, başa saranlardanım ben de..Öyle umutluydum ki, bu yılın şokunu hala atlatabilmiş değilim..Biliyorum kendimi toparlamam lazım ama öyle yorgun öyle bezmiş öyle kırılmış durumdayım ki...Bu hafta dersane başlıyor ve ben parmağımı bile oynatmak istemiyorum..Geldim aranıza belki beni toparlarsınız kendime getirirsiniz bir umut.

ocak'a kadar 5 ay var canım. tabi ki biter.bitmese bile en geç nisana kadar bitirsen yine kar. zaten temelin yoksa bir an önce kavramaya çalışman lazım bölüm neydi senin söylemiş miydin:26:

Sınıf öğretmenliği canım... Şimdiden strese girdim inşalah güzel bir program yaparsam gerisi gelir önce kendine inanmak güvenmek lazım dimi Elimizden geleni yapalım gerisi Allaha kalmış biraz kader kısmete de inanıyorum ben.. Üstelik erkek arkadaşımda sınıf öğretmenliği okuyor o da bu sene girecek sınava. Maşallah o benden çalışken hemen derse odaklanıyor azcık ona benzesem yeter bana zaten

Son düzenleme:
UMUTSUZLUK yok kızlar hayatta herşey bir sınav yaşayarak tecrübe edinerek çoğu şeye göğüs germeyi öğrendik inşallah bu seferde öyle olacak. Bizim zekamız seviyemiz böyle sınavlarla ölçülemez, ölçülmemeli ama işte napacaksın sistem böyle
Hadi toparlanın biran önce

Dersane, neden öyle düşünüyorsun canım lütfen kaynaştıkça sende muhabbete ortak olursun lütfen alınma

Rengina, sonunda kurtuldun Hadi şimdi daha sıkı asıl bakalım

hoş geldin rubrik.yavaştan toparlanıyoruz biz de

kadere ben her zaman inanırım canım
bir an önce başlayalım artık

slm kızlar 3 gündür çalışamıyorum , yarın sabah dersane başlıyor hocalardan aldığım gazla başlarım artık inşallah yarın hepiniz için verimli, güzel bir gün olur hepinizi öpüyorum güzeller iyi geceler...

hoşgeldin rubrik
üzülmek bize bir şey kazandırmaz hocam bir an evvel
toparlanalım zor ama 2013te sınava girmemiş
farzedelim
bölüm neydi bu arada :26:

inşallah canım iyi geceler

Son düzenleme:
asılacağım canım inşallah

iyi geceler sucum inşallah

rengina gözünaydın diyorum kurtulmuşsun müdürden...abine benden kocaman alkışşş

derhane aramıza dön diyorummm.bende burda yeniyim alışacağız kaynaşacağız..bunun için çoook zamanımız varrr....

jokerbck hayırlı olsun cnm ehliyetin...

monalisacım, senden aldığım enerjiyle mat ve tarih çalıştım tatlım çooook teşekkür ediyorumm.bugün şeytanın bacağını kırmış bulunuyorum...ama cnm sıkkın hala.kitapları çıkarınca buruldum biraz.. ay ne çok kaynak var yığmışım valla al al koy kenara..bu sene elimdekileri eritip atmak istiyorum sığmıyorlar

sağol canım
burulmak yokkk yarın erken uyanıp çalışıyoruz

aynen rengina..bu arada matematiği kötü olan arkadaşlara tavsiyem antrenmanlarla matematik diye bi kitap var.matematikte bana level atlattı diyebilirim.sosyalci olduğum için pek mat yapamıyordum ama bu kitap kendime güven duymamı sağladı...tavsiye olunur

Erken kalktım bugün Gayet motiveliyim (her nekadar benimkinin atarıyla uyusamda)
Dün ücretli için aradılar izmirden:26: Zor bir karar verdim çünkü benimkide izmirde çok mutlu ve rahat olabilirdim bu yıl:26: Ama reddettim çünkü biliorumki rahat ders çalışamam izmirde İnşallah burdaki ücretli çıkar Neyse hadi derse

Beni sevmediniz herhalde kızlar ,merhaba diyorum yanıt yok.Hiçbir yazıma cevap ve beğeni yok.Rengina dışında kaale alınmıyorum gibime geliyor.Kesin buna da cevap gelmeyecek,çok ilginç

Verdiğim geçici rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum Rengina ve Eftenpüften arkadaşlarım hoşçakalın.Kolay gelsin sizlere..

Canım çok bakamıyorum ben geçmişide okuyamıyorum pek Bende yeni geldim canım, Böyle düşünme birbirimize destek olmamız lazım Gruplaşma değil geçen yıldan arkadaşlar daha çok tanıyorlar birbirlerini doğal olarak geçen yıl yaşadığı sıkıntıları falan bilebiliyorlar destek oluyorlar ondan biz dışarda kalıyoruz gibi oluyor ama ben öyle düşünmüyorum gel sende devam et yazmaya kaynaşırız bizde

günaydın kızlar bi saattir msj yazdım ama sildi yaaaaaaaaa
bugün başlıyorum bende güzel bi günlük çalışma planı buldum bi dahaki girişime yazayım size
dersane arkadaşım buraya kimse için değil kendin için gel herkes hayat yorgunu sen gibi kimsenin hiç birşeye gücü yok ben geçen yıl çok aktiftim bu yıl sayfayı bile okuyamıyorum mecalim yok hiç birşeye
clemantine tubişşş zümrelerim alanı napcaz biz ya
hepinizi gr canlar

Tabi ki hocam hoş geldin. Ben de sizin gibiydim fakat hayat devam ediyor,toparlanmaya bakın bir an evvel.

Aynen öyle..Yarısı çalışmak diğer yarısı nasip bence.

Benim de içim burkuluyor ama giden gitti ve üzülüp dövünmek ancak bizi yıpratıyor. O yüzden geçmişe bakmak yok artık.

Bak hocam sana da ilk defa yazıyorum galiba.:44: Ama çok haklısınız,kimsenin öyle bir niyeti yok,herkes kırgın,yorgun ve dalgın.Anlayışınıza teşekkürler.

merhabalar,
aktif bir kpss topiği arıyordum ki en aktifi burası sanırım :)
matematik antrenmanlarla matematik 1. kitap bitti. matematiğim zayıf olduğu için ilk ondan başladım. Türkçeden cümlede anlam -söz anlam bitti.
diğerlerine aralık gibi başlamayı düşünüyorum. evliyim,1 kızım var 4 yaşında.
hepiniz öğretmenlik mezunusunuz sanırım, ben önlisansım. sınava kadar idare ediverin beni :)

inşallah gönlündeki yer nasip olur canım

hiç bilemiyorum canım ya :44:
benim dershane 26 ekimde başlıyo kendimi onların
eline bırakıcam
yalnız bu sene alana farklı kaynaklardan çalışmayı düşünüyorum
tek kitaba bağlı kalmak istemiyorum

hoşgeldin devrim

Son düzenleme:
slm kızlar aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldinizdamdan düşer gibi giriş yapmış olacağım eski yazdıklarınizi okuyamadım kusuruma bakmayın
tarih ve coğrafyada ilk konular bitti sorusunuda çözdüm ama ı saymadim kaç soru oldu

bir de yeğenime patik örüyordum onu bitirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…