2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

rengina, tuğba, monalisa ve ismini atlamış olabileceğim hoşgeldiniz diyen tüm arkadaşlar hoşbuldum teşekkür ederim:)

Bölümüm edebiyat öğretmenliği..Kızlar matematikte sıkıntılar yaşıyorum aslında EA lıkçıyım çözemiyor değilim ama yetişmiyor olmuyor 8-10 tane işaretleyeceğim diye göbeğim çatlıyor sınavda.

Antrenmanlarla matematik kitabını duydum sohbetleriniz arasında, daha önce de matematikçi bir arkadaşım önermişti ama çok dipten başladığını ve bir kaç kitap olarak ilerlediğini duyduğum için almadım.Çözen var mı kızlar nasıl gerçekten?Ben sırf matematik için dersaneye yazıldım gitmişken de gk gy hepsini aldım..Çıktık bakalım bir yola hayırlısı..Kafam karma karışık neye nereden nasıl başlasam bilmem:26::44:

hoşbuldum efenim :)

bölümün ne devrim :80:
rengina, tuğba, monalisa ve ismini atlamış olabileceğim hoşgeldiniz diyen tüm arkadaşlar hoşbuldum teşekkür ederim:)

Bölümüm edebiyat öğretmenliği..Kızlar matematikte sıkıntılar yaşıyorum aslında EA lıkçıyım çözemiyor değilim ama yetişmiyor olmuyor 8-10 tane işaretleyeceğim diye göbeğim çatlıyor sınavda.

Antrenmanlarla matematik kitabını duydum sohbetleriniz arasında, daha önce de matematikçi bir arkadaşım önermişti ama çok dipten başladığını ve bir kaç kitap olarak ilerlediğini duyduğum için almadım.Çözen var mı kızlar nasıl gerçekten?Ben sırf matematik için dersaneye yazıldım gitmişken de gk gy hepsini aldım..Çıktık bakalım bir yola hayırlısı..Kafam karma karışık neye nereden nasıl başlasam bilmem:26::44:

matematik konusunda bende sıkıntılıyım canım yardımcı olamıcam :KK50:
bende dershaneye yazıldım dershaneyle birlikte ilerleyim matematikte diyorum :26:

bölümün ne devrim :80:

bende dershaneye yazıldım dershaneyle birlikte ilerleyim matematikte diyorum :26:

efenim ben önlisansım. bölümüm bilgisayar programlama:KK25: 2012 den 79 aldım. bu sene son atamalarda 81 e kadar düştü bölüm puanımız ama kalan son 2 atamada sıranın bana gelmeyeceğinden eminim :KK4:

destekleriniz için sağolun kızlar :KK19:
toparlandığım ilk gün burada olucam :nazar:
sizleri seviyorum :KK16:

amaaa siz çalışın tamam mı ben size yetişirim :KK55:

antrenmanlarla matematik kitabının 1. bitirdim ben. sıfır matematikle başladım sayılır. ilk kitabı bitirince anlayacaksın ki matematik korkulacak , yapılamayacak bir ders değil. öncesi-sonrası arasındaki farkı farkedeceksin. ben 2. kitaba başlayacağım bugün. tavsiye ederim.

[/QUOTE]

o zaman mattan dershane paklayacak bizi:KK1:

antrenmanlarla matematik kitabının 1. bitirdim ben. sıfır matematikle başladım sayılır. ilk kitabı bitirince anlayacaksın ki matematik korkulacak , yapılamayacak bir ders değil. öncesi-sonrası arasındaki farkı farkedeceksin. ben 2. kitaba başlayacağım bugün. tavsiye ederim.

o zaman ben de edineyim kitaptan bir an önce.Bir de yediiklimin keyifli matematiğini almıştım ona da başlayacağım.buarada teşekkür ederim:KK34:

o zaman mattan dershane paklayacak bizi:KK1:[/QUOTE]
ben de öyle düşünüyorum :KK1:
efenim ben önlisansım. bölümüm bilgisayar programlama:KK25: 2012 den 79 aldım. bu sene son atamalarda 81 e kadar düştü bölüm puanımız ama kalan son 2 atamada sıranın bana gelmeyeceğinden eminim :KK4:

inşallah gelir devrim gelmese de 2014 yılı yüzümüzü güldürsün inşallah :112:

tuğba hocam bölümün neydi?Sözel bir bölüm sanırım..Ben artık kaçayım yavaştan, gidip kitaplığımı düzenleyerek işe başlasam ve bu yılın açılışını yapsam iyi olacak:KK43:

o zaman ben de edineyim kitaptan bir an önce.Bir de yediiklimin keyifli matematiğini almıştım ona da başlayacağım.buarada teşekkür ederim:KK34:
keyifli matematik bende de vardı geçen yıl. antrenmanlarla matematikten daha zor geldi bana temeli olmayan biri için.
rica ederim :KK42:

o zaman mattan dershane paklayacak bizi:KK1:
ben de öyle düşünüyorum :KK1:

inşallah gelir devrim gelmese de 2014 yılı yüzümüzü güldürsün inşallah :112:
[/QUOTE]

topikçe yüzümüz gülsün inşallah :KK9:

slm kızlar aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz:KK3:damdan düşer gibi giriş yapmış olacağım eski yazdıklarınizi okuyamadım kusuruma bakmayın
tarih ve coğrafyada ilk konular bitti sorusunuda çözdüm ama ı saymadim kaç soru oldu
:KK1:
bir de yeğenime patik örüyordum onu bitirdim
:KK9:
bende isterim o patiklerden ayşom :KK6:

tuğba hocam bölümün neydi?Sözel bir bölüm sanırım..Ben artık kaçayım yavaştan, gidip kitaplığımı düzenleyerek işe başlasam ve bu yılın açılışını yapsam iyi olacak:KK43:

sosyal bilgiler hocam
kolay gelsin :107:

kızlar,dün maltepe dersanesinden aradılar beni,numarama nerden ulaştılar hiç bilmiyorum,eğer hazırlanmaya karar verirseniz gelin görüşelim dediler,dersaneye gitsem mi gitmesem mi hiç karar veremedim ya:KK43:(

kızlar,dün maltepe dersanesinden aradılar beni,numarama nerden ulaştılar hiç bilmiyorum,eğer hazırlanmaya karar verirseniz gelin görüşelim dediler,dersaneye gitsem mi gitmesem mi hiç karar veremedim ya:KK43:(

ben geçen sene evde çalışmıştım bu sene dershaneye gidicem
evde de gayet güzel çalışabildim ama evde durmak beni çok bunalttı
bir de alan sınavı olunca gitmek istedim.bir de böyle deneyeyim dedim :KK31:
evde çalışma ortamın varsa tek başıma yapabilirim diyorsan gitme
iyice ölç tart öyle karar ver canım :KK34:

Son düzenleme:
selamlar efenim :KK54:
ablanız bugün 70 coğrafya çözdü ve konu tekrarı yaptı. tabi daha 60 sorum var bitirince tarihten devam edeceğim:KK55:

devrim, loyadan hoş geldiniz. hep bekleriz :nazar:
sedefimmm seni de sahalarda görmek istiyoruzz:KK48:
asgülüm patik nasıl ördün kız hiç beceremem valla:KK1:

Son düzenleme:
AZ kaldı hasretliğin bitmesine rengom maaşımı aldım neti bağlatıcam kısa zamanda :KK9:

Sefil günler geride kaldı :KK76:

Asocum senin topicede yazayım dedim ama çıkmam lazımdı buradan okursun dedim.

Haftaya halledicez inşallah artık üşengeçlikten kalıyor kaç gündür :))

AZ kaldı hasretliğin bitmesine rengom maaşımı aldım neti bağlatıcam kısa zamanda :KK9:

Sefil günler geride kaldı :KK76:

Asocum senin topicede yazayım dedim ama çıkmam lazımdı buradan okursun dedim.

Haftaya halledicez inşallah artık üşengeçlikten kalıyor kaç gündür :))

paran var hala üşengeçsin afo:KK53:
neyse Rize'ye atanıp tüm paranı ben yicem:KK14: sen üşengeçliğe istediğin kadar devam et o zaman:KK52:

Son düzenleme:
X