2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Monam yarın öbür gün keşke yaşasaydım nasıl olurdu diye düşünmektense bugün yaşa ha sonuç hüsran mı oldu yaşadım olmadı dersin ama keşke yaşasaydım nasıl olurdu acaba diye düşünmezsin tatlım hakkında en güzel en hayırlı olanı olur inşallah canım benim..

bu gün halk eğitime gittim müdürle kavga ettik amirim diye susayım diyorum ama adam bıdır bıdır sürekli söyleniyor tabi arada gerginlik olunca benim işleri en sona bıraktı.. saat üç buçukta eve geldim.. Sabah erkenden evden çıktığım için yemek yiyip temizliğe başladım sinirden evi bi güzel temizledim sonra derse başladım ve çağdaşta soğuk savaşı bitirdim 86 soru çözdüm.. birazdan çıkıp rehberlik tekrarı yapacağım ve sorularını çözeceğim.. Bugünlük raporum bu :44:

belli belli
bak yine aynı zamanda regl oluyoruz kankitellam

Ay sorma sinirden duşa attım kendimi.

Oyy benim bitanemm. Ben de öyle düşünüyorum.

Maşallah iyi çalışmışsın..

maaşalah morim
ya oluyor böyle şeyler ne diyeyim ki bilemedım kuzum

en azından çalışabilmişsin

Ay sorma sinirden duşa attım kendimi.

Oyy benim bitanemm. Ben de öyle düşünüyorum.

Maşallah iyi çalışmışsın..

maaşalah morim
ya oluyor böyle şeyler ne diyeyim ki bilemedım kuzum

en azından çalışabilmişsin

teşekkür ederim canlarım.. Ne diyeceğiz kuzum Allah bize bu yıl hepimize atanmak nasip etsin hiç olmazsa kadrolu olunca o kadar ağızlarını açamazlar.. Kocaman öpüyorum canlarım iyi geceler ben rehberliğe bakayım

Ben de kaçayım,yarın anneannemdeyim.

Öptüm hepinizi...
hemen git zaten

iyi geceer morim kolay gelsin

canım il merkezinde oturmuyorum maalesef bi kasabada oturuyoruz o yüzden eldeki imkanlarla çalışacağım.

kullanılan kelimeler çoook büyük. ben devam edemicem okumaya

aslında konu siyasete karışmasa herkes doğrunun hangisi olduğunu biliyor ama işte
sırf siyaset diye de bu konudan taviz vermemek lazım bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…