2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar ben geldim. memlekette olduğum için çalışmalarım bayaa olumsuz etkilendi sanırsam. bugün tarihten konu çalıştım yani önce okuyarak sonra da not çıkararak çalıştım . Türk İslam devletlerini. fakat pek bişey anlamadım. yarın aynı konuya tekrar çalışmak zorunda kalacağım ( 3 e kadar ancak çalışabildim. sonra yğenlerimin ve mahalledeki arkadaşlarının ödevlerine yardım ettim. :) yani bi nevii öğretmenliğe başladım biraz da eğitim bilimleri testi çözdüm soru sayılarımı yazıyorum

tarih : 80 soru
eğitim bilimleri : 65 soru. fakat yatmadan bi 60 soru daha çözüp öyle yatacağım.

kızlar direk dalıyorum....

ösym değişiklik yapmış az önce gördüm. gy-gk de bi değişiklik yok kuzular, geçen sene nisanda söyledikleri gibi yani. sadece lise ve önlisanslara da uyum sağlaması açısından aynı kapsamda ve ağırlıkta sorcaz demişler. yani mantık sorularının önlisanslara da geldiğini kesin olarak belirtmişler. o % 50 ler de iki dersin gy deki ağırlığı. yani 30 soru türkçe 30 soru mat.

Yani mantık artmıyor dimi ?

Sağ ol kuzum.Haklısın gerçekten insanın günü zehir oluyor.Evet biraz kafamı dağıttım kuzenim sayesinde.

Öyle kuzum gençlerin çoğu öyle de...Bizimki ipin ucunu bayağı kaçırdı.Sabah 4-5'lere kadar uyumayıp mesajlaşıyor.Ee böyle olunca okula da 2 veya 3 saatlik uykuyla gidiyor.Ama bu böyle 1 veya 2 gün gitmiyor.Sürekli böyle malesef.Okuldaki konulardan da bir şey anlamıyor.Neyse ki belli bir saat sınırı koydu annem de biraz daha düzene girdi şükür.

İnanmazsınız gözlerinden uyku akıyor, hatta oturduğu yerde uyuyor ama telefonun sesini duydukça uyanıyor, gözlerini zorla açıp cevap yazıyor.Korkuyoruz vallahi sağlığından olacak diye.:18::18:Zaten geçen gün bayılmış okulda tansiyonu düşmüş.Anlayacağınız bizimki sınırları epey aşmıştı.Ama şimdi daha iyi çokk şükür.

Uzun zaman aradan sonra derse adapte olmam zor oldu ama inşallah zamanla düzelecek.Bugün sayısal mantık videosu izledim.:126:Sonra bir tane paragraf testi çözdüm.Bir de Data konu anlatımlıdan sayısal mantık konusuna çalıştım ve 34 sorucuk çözebildim sadece.İnşallah yarın sorularımı çözüp sayısal mantığı bitireceğim.

Ama kızlar ya ben sayısal mantıkta çok zorlanıyorum.Sizin önerebileceğiniz bir yöntem veya video falan var mı?:26:

sag ol kuzum

Çalışacağız canım hocamız işleyecekmiş,dahil dedi soranlara
tamam tatlım

canım maşallah çalışmana terslik olmuş çok kafana takmamışsındır umarım

moral olmuş senin için kuzum, iyi yapmışsınız site için çok teşekkürler ekledim yer imlerine

kızlar tarihten milli mücadele hazırlık döneminde amasya görüşmelerinin sonuna kadar çalıştım + 130 soru çözdüm
yarın konuyu bitiririm inşallah

maşallah sedefim iyi çalışmalar

ağrın geçmiyo mu kuzum, son güne kadar sürüyo mu

çalışmana maşallah

resimdeki çalıkuşundaki hatunlar değil mi

Diyete başlıyorum...

Yani mantık artmıyor dimi ?

kuzum yok artma falan yok, aynı tabloyu vermişler zaten geçen seneyle

Evet güzelim.Bayağı moral depoladım.Rica ederim kuzum.İnşallah işine yarar site.

Fıstıklar hepinizi öpüyorum.İyi geceler, tatlı rüyalar.Ben yatayım artık.Yarın erken kalkayım.

canım ailecek sorununuz aşıldıysa seviindim, çünkü bu meseleler gerçekten yıpratır insanı. ders meselesine gelince de ben bi gün bakmasam yabancu kalıyorum sanki derslere çok normal ama hemen alışılıyo zaten. çalışmana sevindim maşallah

ben de çok zorlanıyorum kuzum, artık çöze çöze alışırız heralde :26:belli bi çözüm kalıpları olmadığı için çözümlü sorular üzerinden çalışmalıyız. mesela geçmiş yılların ales sorularını çözmeliyiz. bide buraya link atmıyım özeline bak canım

etkin 600 soru bankamı bugün bitirdim. üstüne 150 tükrçe ve 105 anayasa çözdüm.
yarında matematik ve coğrafya çalışacağım

Sağ ol kuzum.Ben de şimdilik çözümlü sorulardan çalışıyorum.Yoksa ben soruya bakıyorum soru bana bakıyor.Meleğim özelimde bir mesaj yok.Ya ben bulamadım herhalde.Ben sitenin bu haline alışamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…