2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sıcak tut kuzum ayaklarını

geçmiş olsun canım bizde seni özledik tebrik ederim bu ara da bitirdiğin için tekrarlarla daha çok oturur inş

Sağ ol kuzum.İnşallah zamanla oturtabilirim konuyu.

mantarcım maaşallah sana
bz de senı özledik kardeşinle problem ne kuzum anlatmak istersen :26:

Sağ ol kuzum.Tipik ergen sorunları işte.Annem kardeşimin sevgilisi olduğunu öğrendi ama yine de benim beklediğimden daha anlayışlı davrandı.Çünkü biz küçük bir yerde yaşıyoruz.Dolayısıyla laf söz bitmez burada.Ama yine de annem telefonla konuşmalarına, mesajlaşmalarına bir şey demedi.Ama kardeşim annemin hiçbir sözünü dinlemedi.Hayatını sadece telefona endeksledi.Mübarek neredeyse telefona kendini yapıştırdı diyebilirim.Haliyle ne doğru dürüst uyku düzeni kaldı ne de ders çalışma.Bunun üzerine evde harp koptu.Neyse ki problem çözüldü şimdilik.Belli kurallar getirildi de biraz yoluna girdi her şey.

Sağ ol kuzum.Artık daha rahatım tabi ama tekrarlarla pekiştirmem gerek.

Hoşbuldum canım.Sağ ol güzelim bitti çok şükür.

Ay kızlar ya ben bugün de çalışamadım.Kuzenim 3-4 ay önce Düzce'de sözleşmeli hemşire olarak çalışmaya başladı.Geçen gün memlekete gelmişti.Bugün de bizi ziyarete geldi sağ olsun.Çok özlemişim onu, bugün güzelce muhabbet ettik.Akşam da sağ olsun kuzenler olarak hepimizi topladı.Yemeğe götürdü.Dolayısıyla sayısal mantık da yalan oldu.Ama olsun benim için de güzel bir gün oldu.Moralim yerine geldi.Son günlerdeki olaylardan sonra.

Neyse yarın başlarım inşallah.Bir sayısal mantık ve çtdyi de bitirip eğitime başlayabilsem biraz daha rahatlayacağım inşallah.Bu gidişle ayın 20'sinden sonra başlayacağım inşallah eğitime.

http://kpss-matematik.tr.gg/Deneme-Sinavlari.htm Buradan güncel denemeleri indirebilirsiniz.

Hadi öpüyorum hepinizi.İyi geceler, tatlı rüyalar güzellerim.

Son düzenleme:
kızlar tarihten milli mücadele hazırlık döneminde amasya görüşmelerinin sonuna kadar çalıştım + 130 soru çözdüm
yarın konuyu bitiririm inşallah

Merhaba fıstıklar.Önce bir size selam vereyim dedim.Birazdan inşallah artık bugün sayısal mantığa başlayacağım.

İyi çalışmalar herkese.Öpüldünüz tarafımdan.

ay bu yeni düzen ne böyle ne beğenemedim ne alıntı yapamadım

neyse teşekkürler bebeklerim köpük alçağım jöleden iyi madem...sirke var aslında deneyebilirim,merak ettimaslında dediğiniz gibi en iyisi doğal çözümler ama şu ara kendime fazla zaman ayırmak ihanet gibi geliyor çalışayım diyorum

duş alayım evi toparlayalım derse geçerim...

anayasaya başlamadım daha bu gün yasama çalışcam

monam anne böyle diyor ama ilerde en sevdiği damadı o olacak sanki

mantarcım zor günler geçirmişsin. böyle ailevi meseleler cok yıpratıyor insanı. kendmden biliyorum ders calışmayı gec o gün başlı başına zehir oluyor insana.
kardesin de inşallah istediğinz gibi olur kuzum ne diyeyim.

kuzeninle gezmeniz de iyi olmuş kafanı toplamışsındır biraz

kızlar tarihten milli mücadele hazırlık döneminde amasya görüşmelerinin sonuna kadar çalıştım + 130 soru çözdüm
yarın konuyu bitiririm inşallah
kuzum maaşallah
ben de sabahtır alan calısıyorum bitmiyor kitap yaa valla fırlatıp atasım var deli etti beni

dün de sadece alan çalışabildim karın ağrım yüzünden.
Allah kolaylık versin hepimize :97:

cnm sağlık herşeyden kıymetli..az az bile olsa bak..okul bitince zaten bol vaktin olacak sıkma kendini zümrem

Annem yine bi ton şey söyledi... Onca olayın üstüne onunla nasıl bi hayat kuracaksın bilmiyom diyor...

cnm herşey zaman ister..annen belki yakından tanıyınca çok sevecek bilemezsin...birde yaşadığınız problemleri annene anlatma, sen sevdiğin için unutursun ama annen unutmaz,bu da nacizane tavsiyem...hakkınızda hayırlısı cnm

reng, iyiki bi konu açtım tövbe çeke çeke bi hal oldum

okudum badecim..ve üzüldüm gerçekten..farklı şeyler birbirine karıştırılmış...

mantarcım bu zamanda gençlerin pek çoğu böyle..elde bi telefon cırt cırt..yaşlılar gibi konuştum ama hakkaten öyle..hele şu resme bakın da azıcık gülün

rengişim geçmiş olsun kuzum..

Selam kızlar
Bugün tekrar günüm benim. Biraz ev işi yapıp akşam yemeğine kadar tekrar çalışacağım. tekrarlarda 1 er test çözüyorum konunun arkasında, çünkü yeni aldığım kitaplarda 1 er tane test var neyse 1 ay onları bitireyimde daha çok sorulu bir soru bankası alacağım

bak yaa yine Atatürk zamanını almamış.
direkt inkılaplardan bahsetmiş
muharebelere çalışmıcaz mı yani:26:

bak yaa yine Atatürk zamanını almamış.
direkt inkılaplardan bahsetmiş
muharebelere çalışmıcaz mı yani:26:

Hacı bence direkt ales tarzına döndük.

bu köklüler üslülüer falan fişman hikaye olacak bence matematikte. problemler ağırlıklı puan getirecek. bol bol problem çözmek lazım

ben zaten hiçbirini yapamadıgım için bana pek değişen bir şey olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…