2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

geçmiş olsun tatlım havalar cok soguk sıkı giyinmek lazım

rengim, sende benim gibi ağrılı oluyorsun demek ki... dr bana buscopan önermişti valla şıp diye kesiyor zaten o ilaç için kadınların vazgeçilmezi diyorlar

sorma kuzum ilaçlarla ayakta duruyorum yoksa yatak döşek mahvoluyorum ben
postan forte içiyorum kuzum yrım saate kalmaz geçiriyor
ama dün içtim bugün de içmek istemıyorum bir de 500 mg gereksiz kimyasal almak istemiyorum vücuduma

Selam kuzularım.Uzun bir aradan ben geldiiiiiim.Nasılsınız, neler yapıyorsunuz hepiniz?Ben çok özledim hepinizi.Ama vatandaşlığı bitirmeden gelmek istemedim.Ama sonunda bitirdim çok şükür.Tabi biraz uzun sürdü.Evde kardeşimle ilgili bazı problemler vardı.Bir de bir ara bileğimi zolamışım.Ders çalışmadım pek.Aman neyse sonunda 1 kez bitirmiş oldum vatandaşlığı.Tabi fırsat buldukça tekrar etmem gerekecek.

Bugün de inşallah sayısal mantığa geçeceğim.

sıcak tut kuzum ayaklarını

geçmiş olsun canım bizde seni özledik tebrik ederim bu ara da bitirdiğin için tekrarlarla daha çok oturur inş

mantarcım maaşallah sana
bz de senı özledik kardeşinle problem ne kuzum anlatmak istersen :26:

canım sana zahmet en azından bi 15 dk sını izleyip bana dönüş yapar mısın??
ben çok kararsızım. bir de burda alan sınavına hazırlayan dersane yok.

canım 7iklimin var zaten :) bizim dersane orayla da bağlantılı dur bi arayayım

yediiklimin fiyatı aöbt fiyatı 400 müş. ama kalitesine bakmak lazım.

hoşgeldin kuzum gözlerimiz yollarda kaldıydı valla

burada yokken ders çalışmana da çooook sevindim renginam

Ulan şu divan şairleri mahvetti 10 gündür...Neyse ki nesire geldim gayrı.

lisede hep derdim nesir candır diye :86:

yazılanları okudum hakkaten de renginasız buralar çöl oluyor. ahmet kural diyodu ya "starım lan ben bana iyi bakın ben varım diye ekmek yiyonuz hepiniz" , o geldi aklıma bence rengişin de hakkı var bunları demeye

dün gezmelerdeydim pek bişey çalışamadım tekrar yaptım bugün sabah 8 buçuk gibi kalktım 80 soru çözdüm coğrafyadan. öyle işte çok mesudum bu sebepten öpüyorum hepinizi

hoşgeldin kuzum gözlerimiz yollarda kaldıydı valla

burada yokken ders çalışmana da çooook sevindim renginam

kuzum hoş buldum

ya deme öyle ama :78::78: denk gelmiştir kuzum ondan öyle sessiz kalmıştır buralar

ay anlattıgına çok güldüm ama cok öptüm canım

kuzum hoş buldum

ya deme öyle ama :78::78: denk gelmiştir kuzum ondan öyle sessiz kalmıştır buralar

ay anlattıgına çok güldüm ama cok öptüm canım

yok kuzucum öyle öyle

renginam bişey sorcam bu alıntıların ayarları nerede kuntrol panelinde, sabahtan beri bulamadım

yok kuzucum öyle öyle

renginam bişey sorcam bu alıntıların ayarları nerede kuntrol panelinde, sabahtan beri bulamadım

kontrol panelinden secenekleri düzenleye gir oradan alıntı bildirimi secenegıne hayır dıcen bebekim

Son düzenleme:
güle güle indir kuzum yalnız bi kere indirince diğeri için bazen 1 saat bekletiyo. o zaman modemi aç kapa, öyle beklemeden indirirsin kuzum
ya kuzum hiç bilmiyorum inan ki. benim saçlarım düz, çok hafif dalgalı. şu elma sirkesini denemiştim bi kere. çok yumuşak yapıyo ama o gün dışarı çıkmıştım, yağmur yağmıştı. saçlarım leş gibi sirke kokmuştu bi de saçımı aşırı yumuşatmıştı, onu kullanırken çok çok az kullan canım
kuzum biliyosun benim de çok regl ağrılarım vardı. ama benimki sadece ağrı değildi gerçi, kusma ve bayılmalarım da oluyodu. fakat bu senin dediğin ilaç, buscopan, naprasyn falan regl ağrısı için ne kadar hap varsa hepsini denedim, işe yaramadı malesef. tek çözümü yasminde buldum. ama o da hormon hapı olduğu için dr a gitmeden kullanılmaz kuzum
ayy mantarımız da gelmişşşş bitirmene çok sevindim. en kıl dersi bitirdin baya rahatlamışsındır kuzum sayısal mantık çok zevkli, kolay gelsin çalışmalarına
muhatçım ben 7 iklimin başka derslerini izledim, çok beğendim. fakat alanı nasıldır bilemiyorum. bizim daha alan videolarımız yok zaten. haa olur da bize alan dersi çıkarırlarsa, o zaman 7 iklimden almayı düşünüyorum. çünkü 7 iklim gerek kitapları olsun, denemeleri olsun gayet kaliteli bi yayın. ama dediğim gibi alan dersini izlemedim, yine de yanıltmak istemem canım.
maşallah nathalimmm ne güzel erkencikten kalkıp sorularını çözmüşsün, aferin sana. ben hala başlamadım derse

Kızlar şu soruya bakar mısınız?
Soru ihtiyaç en etkin 600 soru kitabından.

Türkiye'yi nemlilik ve yağış yönünden incelediğimizde güney-kuzey, doğu-batı yönünde farklılıklar görülür.
Bu farklılıkların nedenleri arasında aşağıdakilerden hangisi gösterilemez?
A- Enlem
B- Bakı
C- Denizellik
D- Yükselti
E- Karasallık

Canım ben 7iklimde de çalışıyorum. Bize alan dersleri geldi denildi.
Eğer yediiklim alırsam sana gönderirim incelersin. Su alan sınavına kasildigim kadar hiç bi sinava kasılmadim ben yaw.
Calisacak kaynak bulamadım inanır mısın kendime kitap hazırladım : D

Cevap yukselti mi canım

kuzum valla bakı ve enlem arasında kalıp sanırım bakı derim :26: ya bilmiyorum değişik soru :26:
evet kuzum doğum kontrol hapı doktor tavsiyesiyle kullanılır.
ilaçlarla gecirebiliyorum ancak ben de

Son düzenleme:
bende bakı dedim ama oda değil kitabı tutup duvara fırlatasım geldi. ilk defa bi kitap beni illet etti. ne biçim soru sorma tarzı varmış arkadaş. ne demek istediğini anlayacağım diye başım ağrıdı

bende bakı dedim ama oda değil kitabı tutup duvara fırlatasım geldi. ilk defa bi kitap beni illet etti. ne biçim soru sorma tarzı varmış arkadaş. ne demek istediğini anlayacağım diye başım ağrıdı
enlem o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…