2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Canım ben 7iklimde de çalışıyorum. Bize alan dersleri geldi denildi.
Eğer yediiklim alırsam sana gönderirim incelersin. Su alan sınavına kasildigim kadar hiç bi sinava kasılmadim ben yaw.
Calisacak kaynak bulamadım inanır mısın kendime kitap hazırladım:KK70: : D

canım ya kıyamam. sakin ol. stres yaparsan verimli olmaz. uzaktan eğitimle halledicez inşallah
ya senden rica etsem sınıf öğretmenliği alan dersleri de başlamış mı acaba, bi sorabilir misin? diğerleri başlamıştır da, bizimki 31 aralıkta açıklandığı için netten baktım fakat bulamadım.

bade o nasıl soru kızzz. hepsi var gibi geldi bana, ama illa bi cevap verilcekse bakı derdim sanırım :26:

slm kızlar :KK3: kotadan dolayı giremiyorum yine :KK5:
tarih hocasıyla çalıştık dün verdiği konulardan sordu hepsini bildik arkadaşla , başka konulardan da sordu cevapladım 'baya oturmuş su sende dedi':KK16:çok sevindim tarihim kötüdür ama cevaplıyorum testte olmuyor demek , başka konular verdi onları çalışacağım şimdi test çözme tekniklerine geçmedik daha

kızlar şu an harika bi site buldum
tesadüfen fem tglerini bulabilir miyim diye google da araştırıyodum
çoğu yayının 2014 tglerini buldum :KK66:
https://tr-tr.facebook.com/hergun1deneme

evet canım ben paylaşmıştım siteyi indirdim de . abime verdim okuldan çıkartsın diye çıkartmış gelmiş:KK16: , çözmedim daha abimle tatilde birlikte çözeriz diye

Son düzenleme:
nemlilik ve yağışta enlemin etkisi yok mu yani?

enlem mi cevabı yani?
eğer öyle ise zaten ben bakıyla da nemliliğin alakasını kuramadım ama
şöyle düşünebilirim güneş ışınlarının geliş açısıyla nemliliğin pek bir alakası olmuyor.
olsa bile dolaylı olarak vardır.
yani sorudaki denizellik karasallık direkt etki eder ama bu onların da gerisinde kalıyor o açıdan cevap bu çıkıyor.

yine de bakıyı da biri anlatsın bize :KK53:

bade cevap ne kiiiii :KK52: ona göre bi sosyalci açıklaması yapcam
kızlar nabersiniz ben feci haldeyim migrenim pusu kurmuş bekliyo çalışır çalışmaz geliyo o nedenle okul bitene kadar kaplumbaga hızı ile gidiyorum :KK50:

enlemmiş cevap.

benim beynim durmuş olabilir cidden anlamadım çünkü :KK37:

ama rengimin dediği de doğru.

bu ara da ben bugün 150 tarih, 130 coğrafya çözdüm. az ama olsun yoktan iyidir
yarında vat ve türkçe çözcem :KK76:

Son düzenleme:
badenin sorusunu ben de merak ettim, netten baktım biraz bi siteden şöyle bir paragraf buldum:

Dağların Uzanışı ve Bakı Durumu:

Ülkemizde dağların uzanış doğrultusu ve yamaçların baktığı yön (Bakı), yağış ve sıcaklık dağılışında etkili olur. Genellikle doğu-batı yönünde uzanan dağ yamaçlarının aldığı yağış bölgelere göre faklıdır. Örneğin; Kuzey Anadolu Dağları’nın kuzeye, Toros dağlarının güneye bakan yamaçlarına fazla yağış düşer. Kuzey anadolu dağlarının kuzeye bakan yamaçları, kuzeyden Anadolu’ya doğru ilerleyen cepheleri engellediği için çok yağış alır.

maşallah nathalimmm :nazar: ne güzel erkencikten kalkıp sorularını çözmüşsün, aferin sana. ben hala başlamadım derse :KK1:

saol sedefim :KK16: normalde kalkamıyorum da alışkanlık olsun diye yeniden erken kalkmayı denicem bakalım :KK31:

mantarkaya, canım hoşgeldin :KK16: maşallah bitirmişsin vatandaşlığı :KK9:

09su, kota derdinden ben de muzdarip oluyorum canım :KK1:

kızlar malum günlerde bende de ağrı oluyor. öncden doktor bana bi ilaç vermişti o iyi geliyodu ama adını hatırlayamıyorum bi türlü :KK50: daha sonra vücut alışınca etki etmedi bende. ben de arveles kullanıyorum. benim sadece ilk iki günü ağrım oluyo, özellikle ilk günü daha çok. bundan bi tane alıyorum beni tüm gün idare ediyor.

canım ya kıyamam. sakin ol. stres yaparsan verimli olmaz. uzaktan eğitimle halledicez inşallah
ya senden rica etsem sınıf öğretmenliği alan dersleri de başlamış mı acaba, bi sorabilir misin? diğerleri başlamıştır da, bizimki 31 aralıkta açıklandığı için netten baktım fakat bulamadım.

bade o nasıl soru kızzz. hepsi var gibi geldi bana, ama illa bi cevap verilcekse bakı derdim sanırım :26:

Tamm canım öğrenip yazarim.

Annem yine bi ton şey söyledi...:KK14: Onca olayın üstüne onunla nasıl bi hayat kuracaksın bilmiyom diyor...:KK14:

kuzum aynı şeyleri tekrar yaşarsınız diye bi kaide yok ki :KK50: olayların derecesini şu an bilmiorm ama zaman gösterir en iyi bitanem, üzülme sen. anneler söylüyo valla herşeyi :KK31:

tatlışım yaşayacagın varsa yaşarsın
inşallah da güzel şeyler yaşarsın

kuzum aynı şeyleri tekrar yaşarsınız diye bi kaide yok ki :KK50: olayların derecesini şu an bilmiorm ama zaman gösterir en iyi bitanem, üzülme sen. anneler söylüyo valla herşeyi :KK31:

Ulan piyangodan para da çıkmadı ki...:KK14:

Regl öncesi sendromdayım,idare edin.:KK25::KK30:

X