2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Hadi maşallah nazar değmesin keyfine 1 sene sonra hedefimiz olan puanı alacağız
Seni de 90larda göreceğime eminim benim hedefimde geçen sene 91di bu sene daha makul bir seviyeye çekiyorum 86 87 işimi görüyor

beğeniyorum badecimm
inşallah kuzum. benim 90 almam lazım çünkü sınıfçılar çok yükseldi artık. 90 altı pek garanti değil. inşallah seneye bugün nerelere atandığımızı yazıcaz. 2014 bizim yılımız olucak

şaşırmadım.
ama o 2450 kişi de işini garantiye alıp hepsi 26 yı açtıysa o arkadaş o yüzden gidememiş olabilir. olur mu olur. çünkü artık kimse riske atmıyor.
ama diğeri gerçekten çok ilginç

ya zaten o memurlar nettekilerin çoğunun üni mezunu olduklarından bile şüpheliyim ben
bir ara okuyayım dedim ne terbiye var, ne insana yakışır sözler çoğunda.
daha da girmedim.
onların öğretmen olduğundan şüpheliyim ben de
dün de konu açmışlar. yarın atanamıcak olanlar buraya gelmesin diye.
insan değil bunu yazan

onların öğretmen olduğundan şüpheliyim ben de
dün de konu açmışlar. yarın atanamıcak olanlar buraya gelmesin diye.
insan değil bunu yazan

aynen kuzum
neyse biz kkmızdan memnunuz

kuzum ya ben konu açtım puanları ama tablo haline nasıl geliyor ya yapamadım:26:

ben adıyaman merkez imkb anadolu lisesine atandım kızçeler almanca öğretmeni olarak allah sizlere de nasip etsin inşallah
sayenizde ders çalışma azmim oldu hakkınızı helal edin herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah tek tek çok seviom sizleri

gözünüz aydın canım benim hayırlı uğurlü olsun inşallah

Allah çok büyük kızçelerim gerçekten. Duaları karşılıksız bırakmıyo.

2014 bizim olacak inşallah.

Dalincim tebrikler.

Erzurum'a atandı sevdiceğim.
kuzum hayırlı uğurlu olsun :119:
ay kızlar böyle atamalar olunca üzüldüm falan ya
sevdicekte yazmış üzülme sen bana atandın
çok güldüm ya

inşallah keşena çıkar sedefiiiim
anneciğine kızma kuzum anne işte ne de olsa.bi de bizim büyüdüğümüzü
hala kabul etmiyolar
valla atamalar olunca bende bi rahatladım

kızlar bizim bölüm 75le kapattı.
siz de durumlar nasıl?

bizim bölümde 76yla kapatmış rengişim

Bizim bölüm 79 u gördü çok şükür İlk başladığım zamanlar gir çık yetiordu sonra 87lere kadar çıktıBu yıl bi umut oldu çok şükür umarım seneyede aynı performansı gösterir meb

hayırlı olsun dalin tebrik ederim

Aynen kabak çekirdeği gibi açmak diyoruz biz öyle durumlarda
Ne güzel hayatında annenin de güvenip gözü kapalı teslim edeceği biri var canım çok çok mutlu olun inşallah
Bu arada bnm bölüm 68 le kapadı kızlar ilköğretim mat ama alandan kaynaklı bu kadar puan düştü diye düşünüyorum seneye yükselir bu puan zaten önemli olanda sıralama...

Kızlar ben çok kıskancım yaa.

Sevgilimin okulunda toplam 7 öğretmen mi ne varmış,küçücük bir okul. Onu çok seviyorum ve güveniyorum ama atanamadığım için kendimi çok boş,yetersiz hissediyorum.. Sanki ona layık değilmişim gibi,oraya yeni bir bayan öğretmen atandığını kuruyorum kafamda... Bana karşı hiçbir hatası yok ama ailesi gözden ırak olan gönülden de ırak olur demişler.Az evvel konuştuk,üzülüyorum seni böyle görünce sakın düşünme öyle şeyler dedi...

Bana yardım edin kızlar,iyi şeyler duymaya ihtiyacım var.

kuzum gecen yıl da ben öyleydimsürekli soruyordum ne yaptınız okulda bugün vs vs
oraya da yeni öğretmen atanmıştı bayan. sevgilimle beraber
ben de düşünüyordum adam beni ne yapsın işim gücüm yok diye. hep kavga eder olmuştum ortada bir şey yokken
ama zaman geçtikçe o daha çok bağlandı bana nasıl oldu bilmiyorum ama oldu işte
her gün de gelip isteyeyim seni dıyor önceden fazla konusmazdık bu mevzuları bile

atanınca artık hayatını düzene koymak istiyor erkekler daha olgunlaşıyorlar. sırf atanmış kızlar var diye bakmaz onlara emın ol kuzum bak dedi dersin 2 3 güne senınkı de başlar geleyim nişanlanalım demeye

Canım milyon kez beğendim bu yorumu... Yemin ediyorum aynı durumdayım. Rabbim kötü niyetli insanlardan korusun sevdicekleri,içime su serptin.

ailesi neden öyle demişki monam
sen boş yere evhamlanıyosun kuzum.hem ben sevdiğinin sana
daha çok bağlanacağını düşünüyorumsıkma canını sen
arada bana da olur öyle şeyler sevdiceğim farklı ortamlara girdiği
zaman.ama inan hiçbir yanlışını görmedim.biz biraz kuruntu yapıyoruz işte

Bilmiyorum fıstığım. Sevgilim de olmayacak göreceksiniz demiş. İnşallah Tuğbam inşallah.

Bilmiyorum fıstığım. Sevgilim de olmayacak göreceksiniz demiş. İnşallah Tuğbam inşallah.

herkes her şeyi der sen takma kimsenin dediğini
zaten belli bi yaşa gelmiş bi insan ergen değil ki bi ortama geçtiğinde değişsin.
hem bak rengişiminde sevdiceği geçen yıl atanmış hiç de kopmamışlar

Haklısın canım,oturduğum yerden saçmalıyorum işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…