2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlarrrrr sanki moralim bozuldu yahuuuu :KK43:
kızlar alan ve mat çalışmaya karar verdim ilk dönem sonuna kadar.
alan için bana yayın önerir misiniz?? hiç fikirim yok çünkü benim:KK43:
kızlarrrr bir de sorum olacak ilk atanmada 3 yıl mı aynı ilde çalışmamız gerekiyor????

kuzum aöf kitaplarını indir onlardan çalış. bu yıl da sorular oradan gelmiş
piyasadakiler afedersin bi b.ka yaramıyor.

evet 3 ya da 4 yıl aynı yerde kalmak durumundasın ama eş durumundan gidebiliyorsun tabi.

kızlarrrrr sanki moralim bozuldu yahuuuu :KK43:
kızlar alan ve mat çalışmaya karar verdim ilk dönem sonuna kadar.
alan için bana yayın önerir misiniz?? hiç fikirim yok çünkü benim:KK43:
kızlarrrr bir de sorum olacak ilk atanmada 3 yıl mı aynı ilde çalışmamız gerekiyor????

1 yıl stajyerliği kalkana kadar diye biliyorum ama bu eş durumu için olabilir tam emin değilim canım:26:

kuzum aöf kitaplarını indir onlardan çalış. bu yıl da sorular oradan gelmiş
piyasadakiler afedersin bi b.ka yaramıyor.

evet 3 ya da 4 yıl aynı yerde kalmak durumundasın ama eş durumundan gidebiliyorsun tabi.
bu sene yoku yokuna kaçırdım sınavı,
aslında biraz da iyi oldu. eşimle çok ayrı kalmamam gerekiyor :)
kazanan arkadaşlarım olmuş çok şaşırdım.
amannnnnnn biz de bu sene kazanacazzz sanki ne var demi :):):)
kızlarrrrr hadi çalışalım:) bu yıl bizim olsunnnnnn

ay kızlar böyle atamalar olunca üzüldüm falan ya
sevdicekte yazmış üzülme sen bana atandın
çok güldüm ya:KK9:

Son düzenleme:
bizde hayırlısıyla atanıp buraya yazacağız kızlar üzülmek, yılmak yok :KK55: yeneceğiz seni Kpss :KK35: haydi kızlar derse :KK68:

Son düzenleme:
sedefim abimin dugun zamanında aynı şeyi babamla yaşadım bende
kendi şehrinde okudum ve keşke sehirdisinda başka birşey okusaydim demiş bulundum
sonrasında neler neler oldu
gerçektende keşke kendi şehrimde okumasaydim hayattan çok şey öğrenip bu kadar saf olmazdım
dugun telaşı bitti babam o gün söylediklerinde abarttığının farkında olduğunu söyleyip özür diledi
sende üstünde durma böyle şeyler biranlık sinirle olabiliyor
işte ben bizim düğün kültürümüzü gerçekten sevmiyorum. sürekli bir telaş, sürekli stres.. sürekli hazırlık. gerçekten çok yorucu. o geceye o ana gelene kadar hep bi stres. halbuki o en güzel gün olucak. o günü rahatla beklemek varken.. ama öyle olmuyo işte.
bu sabah sediiiişş günaydın atama sonuçlarına bak bakalım dedi. bakmama gerek yok atanamadım zaten dedim. olsun sen bak yine dedi. o sırada sevdicek aradı. üzülme aşkım ben baktım sen hiç bakıp da yine moralini bozma dedi. zaten umrumda da değil :KK1: daha bi rahatladım hatta bugün :KK8:
Sedefim benim ne demek.:KK16::KK16: Burda birbirimize her şekilde destek olmak için varız.:KK19: Tepkisi yön değiştirmiş annenin.:KK1:
hahah ayne monam :KK1: bu sabah sediişşş günaydın atama sonucuna bak bakalım dedi. öyle konuştuk işte. dününden eser yoktu :KK14:
Erzurum'a atandı sevdiceğim.:KK16::KK16::KK16:
ççokkk sevindimmmm :KK16: hayırlı olsun monam. milyon kere beğencektim ama beğen tuşu gitmiş :26:
Hakkında hayırlısı olsun canım , bende ücretliye başvurdum bi okul geldi ama bana daha çok sorun getirecek diye kabul etmedim hayırlısını bekliyorum bende :KK1: sabah erken kalkıp çalıştım , inşallah verimli bir gün olur hepimiz için :KK16:

Aynen canım bende kardeşim dediğim sırtımı dayadığım arkadaşımdan öyle bir kazık yedim ki ondan sonra kimseye güvenmedim dediğin gibi az ve öz arkadaşım var bide siz kader yoldaşlarım :KK16:
Annenle aranızda geçen olaya üzüldüm , bende abimle kavga ettim iki gündür konuşmuyorduk bugün konuşmaya başladı. Ailenle yada sevdiğinle bir sorun çıkınca hayat yaşanılmaz çekilmez geliyor. İkinizde stresli günler geçiriyorsunuz sorunlar çıkması normal, atlatırsınız birbirinize destek olarak canım , belki senin konuşmanı bekliyordur annen
canım ben senin o okul muhabbetini okumuştum da o an cevap yazamamıştım kusura bakma. zaten seni mebden aramamışlar arayan müdireymiş. o yüzden yani sana ücretli için tekrar arama yaparlar. bunu ücretliyi geri çevirmekten sayma. daha rahat bi okul gelicek inşallah bu hafta onlar da açıklanır kuzu. ben de keşanı bekliyorum. çıkarsa orda ev tutucam bi düzen sağlıcam. o yüzden bu hafta ararlar inşallah.
gerçekten aileden biriyle küs olunca insan dünyasından soğuyo. bu sabah konuştu benimle zaten. :KK14:
canım ben de 6 saat uzakta okuyorum ailemden Allaha şükür 4.seneme giriyorum ne kişiliğimden ne de başka başka bir şeyden ödün vermedim ama öyle insanlar gördüm ki hem okuduğum şehirde hem de başka şehirlere giden tanıdıklarda gerçekten de bambaşka insanlar neler neler yapanları gördüm tabi ki aileler bunları görünce endişeleniyorlar normal olarak ki senin anladığım kadarıyla ailevi durumlarından dolayı annen çok daha hassas olur böyle şeyler sen bozma moralini annen de anlar hatasını bence belli ki stresli bir zamandan geçiyor.:KK17:

hayırlı olsun canım:KK16:

ben de faceden bakıyorum da özellikle bizim okuldan bu sene mezun olanlar yazmış nereleri kazandıklarını o kadar atanan var ki böyle içim bir garip oldu acaba seneye ben de yazabilecek miyim böyle diye düşünmeye başladım gördükçe gaza geldim neden olmasın ki değil mi onlar yapıyorsa biz de yaparız :KK52::KK52:

aynen canım. bi de özellikle aileden çok baskı görenler sanırım kendilerini şaşırıyolar. mesela işte benim kuzenim de eskişehirde okudu. bi de güzel sanatlar fakültesindeydi zaten çevresi çok entel dantellerle doluydu. :KK1:ama baba tarafından gerek babaannesi halası fln ona çok baskı uyguluyolardı burda. ipli badi fln giydirmiyolardı. kuzenim zaten burdan kaçmak için oraya gitti. ee orda haliyle biraz değişmiş tabii. annem bunu da görünce ondan o gün kavga ederken sen de gitseydin sen de onun gibi olurdun dedi. benim baskıdan değil de işte küçüklüğümde yaşadığım ailevi problemlerden dolayı diye öyle düşünmüş. neyse sonuç olarak okul bitti zaten.:KK53: gene burda okudum dizinin dibinde. turşumu mu kurucan benim diyorum. yok seni onura verince o zaman gözüm arkada kalmıcak diyo. Allahtan ona çok güveniyo. yoksa onuru iç güveysi alırdı =D

Son düzenleme:
kızlar ben bugün çok rahatladım. uzun zamandır ilk defa kendimi böyle hissediyorum. zaten biliyodum atama olmadan bunun geçmiceğini. şimdi her şeyi geride bırakma zamanı.
hem benim geçen yılım çok yorucu ve kötü geçmişti. ama bu yıl umut vaad ediyorum :KK1: bi de şu ücretlim keşana çıkarsa kimse tutamaz beni :KK55:
bi arkadaşım 86 ile atanamamış. ben anlamıyorum gerçekten her yer bizim vatanımız. ordakiler de bizim çocuğumuz. 90 alsam bile açarım 26 yı. zaten bizim tercih yapacağımız yerleri bi görseniz 26 dan farkı yok :KK1: görsellere yazdığımda ilçeleri köyleri hep karşıma şehitlerimiz çıktı :KK5: ne olursa olsun her yere giderim En Büyük TÜRKİYE
ohh be iyi ki şu atamalar oldu vallahi kendime geldim :KK1:

kızlar ben bugün çok rahatladım. uzun zamandır ilk defa kendimi böyle hissediyorum. zaten biliyodum atama olmadan bunun geçmiceğini. şimdi her şeyi geride bırakma zamanı.
hem benim geçen yılım çok yorucu ve kötü geçmişti. ama bu yıl umut vaad ediyorum :KK1: bi de şu ücretlim keşana çıkarsa kimse tutamaz beni :KK55:
bi arkadaşım 86 ile atanamamış. ben anlamıyorum gerçekten her yer bizim vatanımız. ordakiler de bizim çocuğumuz. 90 alsam bile açarım 26 yı. zaten bizim tercih yapacağımız yerleri bi görseniz 26 dan farkı yok :KK1: görsellere yazdığımda ilçeleri köyleri hep karşıma şehitlerimiz çıktı :KK5: ne olursa olsun her yere giderim En Büyük TÜRKİYE
ohh be iyi ki şu atamalar oldu vallahi kendime geldim :KK1:

Hadi maşallah nazar değmesin keyfine :nazar: 1 sene sonra hedefimiz olan puanı alacağız
Seni de 90larda göreceğime eminim benim hedefimde geçen sene 91di bu sene daha makul bir seviyeye çekiyorum 86 87 işimi görüyor :KK8:

kızlar garip olaylar dönüyor yine :KK14:
bakın faceden bulduğum yazıyı paylaşıyorum
"arkadaslar edebiyat öğretmenliği 2450 kişi alıyodu bende 2456.ci oldum sonuca baktım şimdi yerleştirilemediniz diyor 26.cı tercihide açmıştım.. bu 26.cı tercih sonramı açıklanıyor anlamadım ben bi bilgi verirseniz sevinirim"

biri de şunu yazmış :
arkadaşlar benim sıralama 1377, 26 yı da açtım ama atanamadınız yazıyorr bilgisi olan var mıı ???''

tuhaf:KK51:

kızlar garip olaylar dönüyor yine :KK14:
bakın faceden bulduğum yazıyı paylaşıyorum
"arkadaslar edebiyat öğretmenliği 2450 kişi alıyodu bende 2456.ci oldum sonuca baktım şimdi yerleştirilemediniz diyor 26.cı tercihide açmıştım.. bu 26.cı tercih sonramı açıklanıyor anlamadım ben bi bilgi verirseniz sevinirim"

biri de şunu yazmış :
arkadaşlar benim sıralama 1377, 26 yı da açtım ama atanamadınız yazıyorr bilgisi olan var mıı ???''

tuhaf:KK51:

Tercih ettiği okulları belki kendinden düşük sıralamalı biri yazmıştır ama 26 konusu kafa kurcalayıcı :26: Bazen ortalığı karıştırmak için yazanda oluyor kızlar bilemiyorum olmayan olaylar değil :KK31:

Son düzenleme:
Tercih ettiği okulları belki kendinden düşük sıralamalı biri yazmıştır ama 26 konusu kafa kurcalayıcı :26: Bazen ortalığı karıştırmak için yazanda oluyor kızlar bilemiyorum olmayan olaylar değil :KK31:

26yı açtığı zaman ne kadar yüksek olsa da diğer tercihleri mutlaka atanması gerekiyor
belki tercihi kaydeden memur yanlışlık yaptı

ama tabi belki de ortalığı karıştırmak istediler bilemeyiz.:26:

26yı açtığı zaman ne kadar yüksek olsa da diğer tercihleri mutlaka atanması gerekiyor
belki tercihi kaydeden memur yanlışlık yaptı

ama tabi belki de ortalığı karıştırmak istediler bilemeyiz.:26:

ilk tercih döneminde memurlar nette takılıyordum sürekli birisi 89 puanım var diye tüm konularda geziyordu herkesi inandırmıştı sonra sonuçlar açıklandı millet bunu merak etti tabi sonra geldi 70le bilmem nereye atandım dedi en sonunda dalga geçtiği anlaşıldı
Böyle saçmalayanda çok oluyor sallıyor alabildiğine ya da ailesine karşı mahçup olmamak adına sıralamasını vs yalan söyleyende oluyor
sonra ben atanamadım diye oraya buraya yazıyor
daha çok saçmalıklar gördüm de neyse :KK53:

ilk tercih döneminde memurlar nette takılıyordum sürekli birisi 89 puanım var diye tüm konularda geziyordu herkesi inandırmıştı sonra sonuçlar açıklandı millet bunu merak etti tabi sonra geldi 70le bilmem nereye atandım dedi en sonunda dalga geçtiği anlaşıldı
Böyle saçmalayanda çok oluyor sallıyor alabildiğine ya da ailesine karşı mahçup olmamak adına sıralamasını vs yalan söyleyende oluyor
sonra ben atanamadım diye oraya buraya yazıyor
daha çok saçmalıklar gördüm de neyse :KK53:

ya zaten o memurlar nettekilerin çoğunun üni mezunu olduklarından bile şüpheliyim ben
bir ara okuyayım dedim ne terbiye var, ne insana yakışır sözler çoğunda.
daha da girmedim.

kızlar bizim bölüm 75le kapattı.
siz de durumlar nasıl?

X