2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

dalincim çok sevindim canım. ne demek helal olsun. biz ne kadar gaz versek de sen elinden geleni yapmasaydın olmazdı. hak etmişsin canım tebrik ederim. darısı başımıza inşallah
inşallah tuğbamm hep dua ediyorum. bu hafta bi belli olsa dünyalar benim olucak
vallahi ben de çok rahatladım. bi de şunu anladım sıralamama fln çok üzülmüştüm. ama 86 alan arkadaşım da atanamadı. gerçi o 26 yı açmamıştı ama misal 85,5 in altındakiler de atanamadı. 85 alıp 26 yı açsam bile gidemiyomuşum. eğer öyle olsaydı çok daha üzülürdüm. sınırda kalmak en korktuğum şey
jokercim çok şükür annemle kanka gibiler. hatta bazen kıskanıyorum onları
ben de bildiğim kadarıyla mat en yüksek kapatan bi bölümdü bu yıla kadar. bence de tedbiri elden bırakmamak lazım. sınıfçılar da 2 yl öncesine kadar 69 u görmüştü, ama geçen yıl 87 bu yıl 85 de kaldı. seneye 85 den yüksek olur düşük olmaz. hedefi yüksek tutalım biz her ihtimale karşı

ahh monam sen boşuna kuruntu yapıyosun. şu an o da senle aynı konumda ki. o da oraya gidince seni daha çok düşünücek, acaba mona napıyo dicek. daha da çok bağlanıcak sana. hani nasıl askere gidince erkekler daha bi olgunlaşıyo daha bi bağlanıyolar sevdiceklerine. onun için de öyle olucak kuzum. hem o sana umut olucak bu yıl. senin çalışmana destek vericek. ben yaptım sen de yapabilirsin dicek. seneye de çifte memur olaraktan devam ediceksiniz ilişkinize

Canııım. Valla bu site de bozuyor benim psikolojimi. Okuyorum burda saçma sapan konular,kuruyorum sonra kafamda. İnşallah Sedefim seneye onun yanına ya da çok yakınına gitmek için var gücümle çalışacağım.

benimkide 79 :) yoksa aynı bölüm müyüz

merhaba kızlar bu arada hala başlayamadım derse bugün erkek arkadaşımın doğum gününü kutladım onla uğraştım baya atlatmış olduk artık bahanem kalmadı mecburen çalışcam

bak işte ne güzel sana da bi amaç doğdu kuzum. niçin ne için çalışıcağını biliyosun. hayırlı geldi atanması da sana hem erzurum çok güzelmiş kuzum. hem doğu olduğu için de senin oraya atanman daha kolay
kuzum hiç sorma bdv deki konulardan ben de çok etkileniyorum. ondan sonra bütün gece sevdiceğe baksana şöyle yapmış böyle yapmış diye anlatıyorum. alttan alttan da yokluyorum ne yorum yapcak diye. paranoyak oldum iyice. bu saatten sonra çocuğu deniyorum bi ara kk yı yasaklıcaktı bana. çok etkileniyosun ordan dedi. banane orda kpssdaşlarım var benim onları bırakmam ben dedim pek bdv ye girmemeye çalışıyorum :18:

kolay gelsin canım. kullanıcı adın pek bi güzelmiş. canımı istetti

ya kızlarım ayşegülün bölüm 79la kapattı o da 80 almıştı biliyorsunuz
26yı açmadığı için atanamamış
çok üzüldüm ya kıyamam o da üzgün olduğu için yazmadı buraya sanırım
tubim eniştemiz ne yaptı?

Haklısın canım benim. En iyisi o konularda dolaşmamak. İnşallah gideriz biz de.

yaa bi de o puanı alıp da gidememek.. gerçekten çok üzücü ya. keşke açsaydın be ayşegülüm
teşekkürler canım yarın tarihle başlıyorum
bende iştahım açılsın diye böyle bir isim seçtim kilo almaya çalışıyorumda :)
hahah cuk oturmuş o zaman canım branşın ne? benim tarihle aram kötü olduğu için ben de geçen yıl tarihle başlamıştım çalışmaya
Haklısın canım benim. En iyisi o konularda dolaşmamak. İnşallah gideriz biz de.

inş kuzum

hahah cuk oturmuş o zaman canım branşın ne? benim tarihle aram kötü olduğu için ben de geçen yıl tarihle başlamıştım çalışmaya

stresten sene içinde zayıflamam inş bi senede zar zor 5 kilo aldım
bilişim canım. senin? tarihle aram kötü ötesi konu okurum 1 saat sonra okuduğumu unuturum ondan başlamalıyım diye düşündüm bende

Kızlar çok takip edemiyorum sizi geçen yıldan kaynaştığınız için kim nasıl bilemiyorum yorum yapamıorum problemlerinize ama inşallah gönlünüze göre olur herşey

Bilişimciyim canım ben

Yarın tarihe adımı atcam inşallah diyetle beraber başlayım didim
:78:Geçen yılki kitaplarımı vermiştim 2014ler de daha çıkmadı herhalade x defteri ve 1 tane soru bankam var internettenmi çalışsam napsam

stresten sene içinde zayıflamam inş bi senede zar zor 5 kilo aldım
bilişim canım. senin? tarihle aram kötü ötesi konu okurum 1 saat sonra okuduğumu unuturum ondan başlamalıyım diye düşündüm bende
E aynıymışız Tefmi Bötemi Bende tarihden çok kötüyüm

malesef olmadı kuzum
geçen sene 250 kişi kayma olmuş diye umutlanmıştık
68 le kapatmış 67 almıştı.ek atama olursa inşallah ve 210 kişi alırlarsa ek
atamada gider :18: çok üzgündü zaten.atama sonuçları belli olunca konuştuk.
ben dışarı çıkıcam gece geç gelirim sen yat uyu konuşamayız dedi.
içim gitti sesini öyle üzgün duyunca dua edin kızlar ek atama olsun ya
ayşegül niye açmamış ki 26 yı ya çok üzüldüm şimdi ben :26:

ben de bugün 30 tarih 30 coğrafya çözdüm
bir türlü konsantre olamıyordum atamalar yüzünden de artık daha iyi olacak inşallah

merhaba arkadaşlar..sedefonur'un konusuna yazmıştım 2013ün ilk zamanlarında ama daha sonra istikrarlı olamadım çalışamadım pek ve yazmaya yüzüm olmadı sizler çok azimliydiniz hayran kalmıştım..seneye yeterli puanı bu azimle alacağınıza inanıyorum..atanan arkadaşları da canı gönülden tebrik ediyorum..benim branşım İngilizce 66 aldım 68.83 ile kapattı bizim bölüm..eşim diyarbakırda görev yaptığı için Diyarbakır yazdım sadece 26yı açmadım hoş açsam da olmayacakmış:) böyle düşük bir taban puanla atanamamak canımı çok yaktı bu sene kendime çok kızıyorum çalışmadığım için..2014 için çok iyi bir puan almak istiyorum eşim doğudan dönecek çünkü doğu yazamam zaten 2 sene ayrı kalmış olacağız 1 sene de benim yüzümden ayrı kalamayız ücretli öğretmenlik yapacağım bir taraftan da arayıp çağırdılar bugün..boş olunca evde olunca hepten tembellik çöküyor üstüme çalışmak iyi gelecek..hepimize azim ve istek diliyorum 2014 için..umarım hepimiz için en hayırlısı olur..ben de burdayım artık kabul ederseniz :)

kıyamam kuzum ya. hayırlısı olsun. inşallah ekten atarlar
bizim de 30 kişi mi ne kaymış sanırım.
bakalım yarın ekler açıklanır diye düşünüyorum

ayşegül zaten umutsuzdu gelmez diyordu ya kuzum o yüzden sanırım
bir de nasip işin içine giriyor yaa. biz ne yapsak da nasipten öteye gidemiyoruz

Son düzenleme:
alandaşız bende yarın tarihle başlıyorum inşallah hayırlısı olur hakkımızda
bende kuzenimin eski kitapları var konu anlatımlılara dokunmamış hiç konu anlatımı değişmemiştir sanırım eski yayın fark eder mi :26: dershane açılıp yeni kitap alana kadar çalışmak için yeterli olur diye düşündüm ben. tecrübem yok bilgili arkadaşlar bana yardım eder sanırsam :44:

sağol canım inşallah

hoş geldin monarosa
inşallah bu yıl bizim olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…