2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

slm canlarım atamalar da yapıldığına göre bundan sonra yolumuza bakabiliriz
bugün aylık çalışma planı hazırlayıp haftalara böleceğim

Hakkında hayırlısı olsun canım , bende ücretliye başvurdum bi okul geldi ama bana daha çok sorun getirecek diye kabul etmedim hayırlısını bekliyorum bende sabah erken kalkıp çalıştım , inşallah verimli bir gün olur hepimiz için

Aynen canım bende kardeşim dediğim sırtımı dayadığım arkadaşımdan öyle bir kazık yedim ki ondan sonra kimseye güvenmedim dediğin gibi az ve öz arkadaşım var bide siz kader yoldaşlarım
Annenle aranızda geçen olaya üzüldüm , bende abimle kavga ettim iki gündür konuşmuyorduk bugün konuşmaya başladı. Ailenle yada sevdiğinle bir sorun çıkınca hayat yaşanılmaz çekilmez geliyor. İkinizde stresli günler geçiriyorsunuz sorunlar çıkması normal, atlatırsınız birbirinize destek olarak canım , belki senin konuşmanı bekliyordur annen

gözünüz aydın monam
benim sevdicekle aynı yere atanmış
Seninkidemi yeni atandı canım :44:Öyleyse hayırlı olsun

Amin canımHayırlısı olsun hakkımızda Ben diyetisyene falan gittim çalışamadım daha

Beğen butonu nereye kayboldu ya:44::44:

Benimkiyle bakakaldık atananların arkalarından
o Keşke askere gitmeseydim bende çalışsaydım diyor bende keşke çalışsaydım sen askerdeyken diyorum

Beğen butonu nereye kayboldu ya:44::44:

Benimkiyle bakakaldık atananların arkalarından
o Keşke askere gitmeseydim bende çalışsaydım diyor bende keşke çalışsaydım sen askerdeyken diyorum

seninkinin bölümü neydi canım?

canım ben de 6 saat uzakta okuyorum ailemden Allaha şükür 4.seneme giriyorum ne kişiliğimden ne de başka başka bir şeyden ödün vermedim ama öyle insanlar gördüm ki hem okuduğum şehirde hem de başka şehirlere giden tanıdıklarda gerçekten de bambaşka insanlar neler neler yapanları gördüm tabi ki aileler bunları görünce endişeleniyorlar normal olarak ki senin anladığım kadarıyla ailevi durumlarından dolayı annen çok daha hassas olur böyle şeyler sen bozma moralini annen de anlar hatasını bence belli ki stresli bir zamandan geçiyor.

Erzurum'a atandı sevdiceğim.
hayırlı olsun canım

ben de faceden bakıyorum da özellikle bizim okuldan bu sene mezun olanlar yazmış nereleri kazandıklarını o kadar atanan var ki böyle içim bir garip oldu acaba seneye ben de yazabilecek miyim böyle diye düşünmeye başladım gördükçe gaza geldim neden olmasın ki değil mi onlar yapıyorsa biz de yaparız

Son düzenleme:
bende bu sene 3 oldum seneye 4..umarım bizde ilk yıldan atanırız..allagım inşallah atanırız yarabbim :)

kızlarrrrr sanki moralim bozuldu yahuuuu
kızlar alan ve mat çalışmaya karar verdim ilk dönem sonuna kadar.
alan için bana yayın önerir misiniz?? hiç fikirim yok çünkü benim
kızlarrrr bir de sorum olacak ilk atanmada 3 yıl mı aynı ilde çalışmamız gerekiyor????

yere ve okula göre değişiyor diye biliyorum ben ama:26:

Memuruz.Net -
2013 KPSS için geri sayım başladı…Kamu personeli olmak için memur adayların sınavda dikkat etmesi gereken hususlar nelerdir ?
Adaylar KPSS’ye nasıl hazırlanmalı? Neler yapmalı ? İşte yanıtı…
* KPSS profesyonelce hazırlanması gereken bir sınavdır…
* Bu nedenle öğrencilerin, ciddi ve özverili bir hazırlık aşaması geçirmesi gerekir.
* Uzun vadeli çalışmalar her zaman başarı getiririr.
* Okul hayatı edinilen bilgilerin alt yapılarının tam olması gerekir.
* Alt yapısı güçlü olan öğrencilerin ileri düzey ders teknikleriyle kendilerini tamamlaması gerekir.
* Geliştirilen ileri düzey ders tekniklerinin yanında KPSS’de çıkan soru formatlarının da etüt edilmesi gerekir.
* Sınavın genel soru formatının yanında çıkabilecek sürpriz sorular için de adayın fazlasıyla soru çözmesi gerekmektedir…
* KPSS’ye çalışmaya karar vermeden önce mutlaka bir program yapınız.
* Günlük programınızda hangi derslere ne kadar ağırlık vereceğinizi, ne kadar soru çözeceğinizi vs kararlaştırmanız gerekir.
* Sevilmeyen ya da çalışması sizin için daha zor olan dersleri her zaman ilk çalışın. Sevdiğiniz dersleri programın sonuna koymaya özen gösteriniz.
KPSS sınavına girecek tüm öğrencilere başarılar dileriz…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…