2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

böte son sınıftayım :)
Tef mezunuyum ben
Bende tecrübeli sayılmam ama konu anlatımında eski yeni farketmez heralde:26:Bende kitap hastalığı var birazda yeni olmadan çalışamıorum:18:

Oyyy. Sınırdan kaybetmiş resmen. Ek atama yarın diyorlar ama ne kadar doğru bilemem.:44:

ben de bugün 30 tarih 30 coğrafya çözdüm
bir türlü konsantre olamıyordum atamalar yüzünden de artık daha iyi olacak inşallah

İnşallah Rengişim.

Kabul etmek ne demek hocam hoş geldiniz.

Tef mezunuyum ben
Bende tecrübeli sayılmam ama konu anlatımında eski yeni farketmez heralde:26:Bende kitap hastalığı var birazda yeni olmadan çalışamıorum:18:

bende de var o takıntı baktım hiç dokunmadığı kitapları seçtim aldım tarihle başlıcağım içinde erteliyorum aslında hiç sevmiyorum yaa

hoşbuldum
branşlarınız nedir arkadaşlar?

edebiyat benim de.
ingilizceden bir arkadaşım var. erkek. çok hovardadır dersle uzaktan yakından alakası yok
aralıkta askerden geldi. Van'a atandı şimdi.
69 almış sanırım. valla bu işler hep nasip galiba

edebiyat benim de.
ingilizceden bir arkadaşım var. erkek. çok hovardadır dersle uzaktan yakından alakası yok
aralıkta askerden geldi. Van'a atandı şimdi.
69 almış sanırım. valla bu işler hep nasip galiba

kesinlikle çalışmanın payı varsa da nasipten ötesi olmuyor..
ben de hiç beklemediğim insanların atanma haberini aldım bugün :)
ama çalışmadım ben alandan iyi yaptım ama gk gy yaktı bitirdi beni..
tarih çalışsaymışım azcık olacakmış..
ne diyelim seneye olur inşallah hepimiz için...

bende de var o takıntı baktım hiç dokunmadığı kitapları seçtim aldım tarihle başlıcağım içinde erteliyorum aslında hiç sevmiyorum yaa

Al benden de o kadar:26:Geçen yıl çalışamayışımın nedeni tarihdi ki zaten kpssde doğrudan çok yanlışım vardıAllahdan matematiğim varda barajı geçtim
hoşbuldum
branşlarınız nedir arkadaşlar?
HoşgeldinizBen bilişimciyim

Oyyy. Sınırdan kaybetmiş resmen. Ek atama yarın diyorlar ama ne kadar doğru bilemem.:44:

İnşallah Rengişim.

Kabul etmek ne demek hocam hoş geldiniz.
evet monam sınır sayılır
inşallah yarın açıklarlar canım artık beklemekten yorulduk :18:

nasip kuzum hakikaten...

Yarısı çalışmak diğer yarısı nasip Rengim.

İnşallah hocam.

kızlar ben bugün çok güzel çalıştım gelişimden bi konuyu bitirdim test çözdüm, mate başladım konu bitirip test çözdüm iyiydim yani ,bu matematiği sıkı tuttum öğrenesiye kadar bırakmak yok

ayşegül ve tugba çoook üzüldüm kızlar ama her şerde vardır bir hayır , iyi yanlarını düşünün üzülmeyin lütfen
monarosa_22 hoş geldin

Son düzenleme:

Maşallah iyi çalışmışsın tatlım.

slm canlarim
bizim bölüm 79la kapattı ve ben 26yı istemediğimden 80le atanamadim
keşke keske son anda karar değiştirip 26yı istememe yapmasaydim
bölümümün bu kadar düşeceğine hiç ihtimal vermiyordum
herşey kısmet evet ama insan kendi kismetini kendi yaparmış demekki
dağıldım paramparça oldum aglamaktan gözlerimi açamaz oldum
bundan sonra ne yapacağımi hiç bilmiyorum

Atanan arkadaşlarıma çok sevindim.Onları tebrik ederim. Seneye de bizler atanacağız inşallah.Ben ufaktan çalışmaya başladım ama henüz yeni kitaplar çıkmadığı için pek konu anlatımı çalışamıyorum.Bu yüzden birkaç gündür Türkçe konularını eski konu anlatımlı kitabımdan tekrar ediyorum.Üzerine de ihtiyacın uzaktan eğitim videolarından konuları izliyorum.Artık yeni konu anlatımlı kitapları ve soru bankalarını aldığımda gerçek anlamda çalışmaya başlarım. Kızlar sizler nasıl çalışıyorsunuz, nereden başladınız çalışmaya?

Bir de zümrelerime sormak istiyorum.Alana nereden çalışmayı düşünüyorsunuz?Biliyorsunuz piyasadaki alan kaynakları pek iyi değildi.Ben alan için üniversite kitaplarımdan özet çıkarmaya başladım ama bu benim ne kadar vaktimi alır, doğru yolda mıyım?Bilemedim pek.Bir de sizlere sorayım dedim.

canım ben senni atanmışsındır diye tahmin ediyodum çok üzüldüm bölümünüzdende her yıl standart bi atama sayısı yok keşke açsaymışın dicem ama nasip değilmişki açmamışsın üzülme

günaydın kızlar yarın ciddi ciddi başlıyorum çalışmaya 11 eylül dogum günüm diğer dogumgünümde atanmış olmak için durmak yok

Lise matematik yüksek oluyoda ilköğretim fazla aldığı için çok yüksek değil geçen sene 80 di mesela yine o civar olur muhtemelen ama dediğin gbi biz elimizden gelenin en yükseğini yapalım rahat rahat atanalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…