2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayy çok mutlu oldum arkadaşımmmm fiyatı da uygunmuş. ne güzel gönlüne göre olucak dişlerin diş gerçekten önemli, benim ağzımda da bir sürü dolgu var. atanayım çağdaş beyin yolunu tutucam

evet kuzum diş çok önemli bir de işe başlarsak bizim meslek zaten hep konuşma işi
bakalım inşallah olur ama şimdiden sevinirsem olmuyor benim işler genelde

kuzular günlerdir ders çalışamıyorum sizinde motivasyonunuzu düşürmek istemedim 2. denemem çok kötü geldi ilerlemem lazımken geriliyorum gibi Tarihde hala doğrumdan çok yanlışım var kendimi akılsız hissediyorum

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin..Alyansları da gördüm çok güzel benim de her zaman beğendiğim bir alyans..
Filmi bir arkadaşım atmıştı bana geçmişte ama izlemek nasip olmadı inşallah izlemek isterim ben de..

Canım ben de Türkçe öğretmenliğiyim,aynı sorun bende de vardı elimde geçmişten kalan kaynaklar vardı,ben de o zaman yeni almıyım.
Alanla ilgili de sadece geçen yıldan yargının konu anlatımlısı var,malesef kaynak sıkıntısı var ve alan kelimesini duyunca geriliyorum..Nereden başlayacağımı neye çalışacağımı bilemiyorum.Karıldım kaldım.
Bugün bir program yapıcam gece girebilirsem size de gösteririm..

Lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor az kaldı gibi geliyor ama hiçbir şeyi halletmemek için geç değil..
Tarih öyle bir ders,zamanla oturacak ve bir deneme bir denemeye uymaz çünkü konu çok kapsamlı..Bak göreceksin zamanla çok daha iyi olacak...

evet kuzum diş çok önemli bir de işe başlarsak bizim meslek zaten hep konuşma işi
bakalım inşallah olur ama şimdiden sevinirsem olmuyor benim işler genelde
aynen kuzum, bi de ağız sonuçta yani en temiz olması gereken yer. önemli de. o yüzden ben de ilk fırsatta dişe gidicem. bi de ben küçükken anne sütü içmemişim. annemin sütü kesilmiş 1 haftada. zaten kendimi bildim bileli 4 yaşından beri de süt içmem. nefret ederim. işte süç içmemenin zararlarını çekiyorum şimdi. kemiklerin çok güçsüz demişti dr :26:
sen inşallah de bakalım inş olur kuzucuma
kuzum ya kıyamam ben sana. işte bu denemeler çok üzüyo insanı. ama daha 2. denemeymiş. zamanla düzelicek inş. şimdi ne kadar konun tamam mı ki zaten? böyle olması çok normal.
sağol tatlım. beğenmene çok sevindim benim de yıllardır gönlümde bu alyans vardı
tatlım film baştan sona harika. hatta hiç bitmesin istedim.

eftenim önemli olan yanlışlarını görebilmen ve bir daha o yanlışları yapmaman canım. denemeni iyice kontrol et.yanlıslarını bir yere not al sürekli. bu sekilde düzelecek denemelerin. ben de henüz deneme çözmeye korkuyorum :18:

inşallah sen de halledersin dişlerini kuzum ya:26:

sedefcim hayırlı olsun tek taşın da yüzüklerin de çok güzel maşallah

renginacım senin adına sevindim ben de çünkü ben de maaşım olduğunda dişlerimi yaptırmayı düşünüyorum, inşallah seneye diyeyim

monacım demiş aralığa kadar fazla takılamıcam diye, sen yeter ki çalış bitir derslerini bebek

bade, tuğba, mantarkaya, sarfan, dersane, ekinezya, eften ve diğer kızlar... sizlere de kolay gelsin kuzular

kızlar, ben dünden beri tek ders gidip hemen bitirmek niyetindeyim dersleri valla hepsine bakmaya uğraşıyorum sonra bitmiyo sinir oluyorum dün sinirlerm zıpladı o yüzden gelemedim size gerçi sizin alan derslerinin yanında benim böle yakınmam ne kadar doğru bilmiorum ama karıştrıyorum valla hepsini napim

sağol kuzum
kuzum sen kendini daha iyi bilirsin. kimisi aynı anda tüm derslerden konu konu götürür. kimisi bi dersi tamamen bitirip diğerine geçer. bak mantarkaya da bi ders bitirip ondan sonra diğerine geçiyo ve sanırım verim de alıyo. inşallah senin de böyle verimli olur kuzum

tarihten bir ünite bitirdim
gelişimden 45 ,öğrenmeden 70,taihten 172 soru çözdüm

ay inşallah kuzum, sürekli plan değiştiriyorum başım döndü umarım bu defa olur

maşallah canım pek güzel çalışmışsın

natalim nasıl verım alıyorsan öyle yap canım. ben hepsine aynı anda calısıyorum. yoksa biri bitse diğerini unuturum.:18: ama senın gibi yapanlar da cok.
maşşalllah kuzuma

böyle devam edersen kimse tutamaz seni:)

bence de, alır yürürüm

natalim nasıl verım alıyorsan öyle yap canım. ben hepsine aynı anda calısıyorum. yoksa biri bitse diğerini unuturum.:18: ama senın gibi yapanlar da cok.

maşşalllah kuzuma

unutma kronik bende canım onu saymıyorum, tekrar etmem şart zaten. bu arada alana başladım yazmıştın hayırlı olsun kuzum

Sabah 9'da ilk bölümden denemem var kızçelerim.:18: Dua edin bana iyi geçsin,niye bilmiyom stres yaptım.

Maşallah güzellerime herkescikler çok iyi gidiyor,Rabbim daha da artırsın.

çok sevindim kuzum

canım sıkma canını daha yolun başında sayılırız
denemen kötü geldi diye de üzülme ilerleyen zamanlarda
artar netlerin

Sabah 9'da ilk bölümden denemem var kızçelerim.:18: Dua edin bana iyi geçsin,niye bilmiyom stres yaptım.

Maşallah güzellerime herkescikler çok iyi gidiyor,Rabbim daha da artırsın.

inşallah çok iyi geçer kuzum denemen
yarın benim de denemem var ben de heyecanlıyım biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…