2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kuzular günaydın.Ben dün çalışamadım bugün telafi etmem gerek.Kuzucuklarım ben size bir şey danışmak istiyorum.Şimdi benim elimde Yediiklim 2014 eğitim modüler konu seti, 2013 Pegem çözümlü 5000 eğitim soru bankası, 2013 Yargı 5555 eğitim soru bankası ve 2011 Uzmankariyer deneme seti var.

Ayın sonunda sipariş vereceğim.Artık alan kitapları çıkmaya başladı yavaş yavaş.Sormak istediğim şu:Aslında ben 2014 eğitim Yediiklim modüler çözümlü soru bankası setini de alacaktım ama eğitim eskisi gibi bizde önemli olmadığından onun yerine daha fazla alan soru bankası ve deneme seti mi alsam diyorum.:44:Ama bir taraftan da karar veremiyorum elimdeki eğitim soru bankaları yeterli olur mu diye?:44:Çünkü eğitim bilimlerim pek iyi değil.Bana bir fikir verin şekerlerim benim elimdeki eğitim soru bankaları yeterli olur mu?Ayrıca ileride eğitim denemeleri de almayı planlıyorum.

Monam

Yargı diğerlerinden farklı olarak modüler set çıkarmış.Biliyorum geçen seneki kitabı iyi değildi Yargı'nın ama bu sene daha iyi hazırlamışlar gibi duruyor. Şimdiye kadar piyasaya çıkanlara baktığımda en iyisi bu gibi.Tabi ayın sonuna kadar bekleyeceğim.Daha Data ve Yediiklim çıkarmadı.Ama olmazsa bunu alacağım.Çünkü sadece akademik kitaplarla yapamayacağım gibi. Bunu alıp eksikleri üniversite ve aöf kitaplarından tamamlamayı düşünüyorum.Ne dersin kuzum olur mu?Çok kararsızım bu konuda bana bir fikir verirsen sevinirim güzelim.

Rengişim memurlarda okudum kitapseç herkesin kargolarını geç gönderiyormuş.Galiba daha büyük bir yere taşınıyorlarmış.O yüzden teslimatlarda gecikmeler oluyormuş güzelim.Seninki de bugün yarın gelir meleğim.Haberin olsun.

Sevgi kelebeklerim ben şimdi kaçıyorum.Akşama gelirim inşallah.Öptüm.

Son düzenleme:
Selam bebişler

Mantarcım bence önce elindeki soru bankalarını bitirmeye çalış.Alan kaynaklarını da al.İkinci dönemde fikrin belki değişir canım.Eğitim bitince kaynağa ihtiyacın olursa al bence yediiklimi

Ben bugün güne coğrafyayla başladım güzellerim.Dünkü mantıktan sonra beynimin uyuştuğunu hissettimBugün de bakar mıyım bilmiyorum.

Görüşürüz,hepinize kolay gelsin

Bölümün Türkçe Öğretmenliği mi canım?

selam canlarım
eğitim bilimleri bitti diye dün kendime tatil verdim
tüm gün sevdicekleydik. alyanslarımızı aldık
siz neler yapıyosunuz bakalım
kızlar dün kafama kuş sıçtı hemen kazı kazan yaptık. 1 tl ye 8 tane oynadım hep 2 tl çıktı. para kazanamadım ama baya oynamış oldum
bi arada milli piyango bileti alcam bu kuşun pisliği bana şanslı gelebilir
şu filmi hepiniz mutlaka izlemelisiniz. ayrıca bende de ders çalışma isteği yarattı
ve filmden replikler umudunu kaybetme

Son düzenleme:

sen yeter ki çalış bebeğim
ben de artık rengina gibi düzene koyup erken yatıp erken kalkmaya çalışıcam.
haliyle daha az giricem. ama hepsi kpss için canlarım, benim de kusuruma bakmayın e mi? her gün rapor vermeye çalışıcam inşallah

mantarcım bence doğru düşünmüşsün. çünkü sizde eğitimin pek önemi yok. önemli olan alan. o yüzden ben derim ki 7iklim eğitim soru bankası setini alma. kuzum zaten 7iklim eğitim konu anlatımında da onun baya soru var. konu sonu 2 çözümlü, 3 cevaplı testi oluyo genelde. her konuya ait ortalama 70-80 soru oluyo. konu çalışırken o soruları kullanırsın. pegem de zaten konu konu gidiyomuş, bi de onu kullanırsın. en son tüm konuları bitirdiğinde yargı 5555 i çözersin. zaten bunlar da senin bi 2 ayını alsa, ee geriye kalan vakitte de eğitim denemesi çözersin kuzum. sen 7 iklimdeki eğitim soruları kaliteli diye istedin sanırım ama bence konu anlatımlıdakiler snein için yeterli olur. bi de o sorular çok uğraştırıyo, tak tak tak çözülmüyo 7iklim. onun soruları da çok vaktini alır senin. ona harcıcağın vakitte alan çalışman daha mantıklı olur. geçen yıl 7iklim eğitim soru bankası çözeyim derken başka yayınlarınkini çözememiştim çok kaliteli uzun ve düşündürücü sorulardı.
şimdilik alma. ama baktın gördün bu elindekiler tükendi. daha da sınava çok var. denemelerden önce bi de 7 iklim gene çözmek istersen o zaman alırsın soru bankası setini kuzum

canım alan bilgisi daha önemli artık alan kitaplarını alsan daha mantıklı olur bence
elindeki eğitim soru bankalarını bitirdikten sonra alırsın modüler soru bankasını

hayırlı olsun kuzum :132:
mutluluğunuz daim olsun inşallah

kuş olayını hafife alma bence de boşuna söylenmemiştir
şans getirdiği :112:

filmi boş zamanımda mutlaka izlicem kuzum

Son düzenleme:
selam canlarım
bugün biraz daha erken kalktım ve erken uyudum giderek daha erkene alacagım inşallah. ocak yaklaştıkça stres oluyorum ben :18: biraz daha hızlanmam lazım
mantarcım senin aklına nasıl yatıyorsa öyle yap kuzum ama dediğin mantıklı. benim de bu kargom gelirse artık soru bankası almam. deneme ve alan kitapları alırım. zaten elimizde de bayagı var gky ve eitimden

sedefim alyanslarınızın resmini koyar mısın bebekim merak ettim hayırlı olsun fıstıgım Rabbim hep huzurla takmanızı nasip etsin aminnnn

Son düzenleme:
cok guzel film izlemiştim ben.
alyanslarınızı merak ettım

sağol tuğbam normalde ben kazı kazan oynarken 1 tl bile çıkmaz çok şanssız bi insanım ben. ama dün öyle olmadı batıl inanç mı bilemiyorum ama bana şans getirdi gerçekten
sağol kuzum amin inşallah sizin de mutluluğunuz daim olsun
sağol renginamm hızlanırsın merak etme, çok streslendin bu ara kuzum. relax ol
yüzüklerimiz düz klasik bombeli model. yıllardır istediğimiz buydu. gönlümüze göre oldu çok şükür. sonuçta ömür boyu takılıcağı için kullanışlı olsun istedik.
siparişi verdik haftaiçi annelerimiz gidip alıcak. netten buldum şu kuzum

cok guzel film izlemiştim ben.
alyanslarınızı merak ettım

ben de çok beğendim safranım, gerçekten muhteşem bi film.
alyanslarımızın fotosunu koydum

Sedefim maşallah.... Aşk dolu günlerde takın inşallah.

Bugün dersane çok yoğundu ama yine de çalışıcam inşallah,görüşürüz ballarım...

Hepinizi sevgiylen mıncırırım.

ayy inanmıyorum safranım, senin söz yüzüğünü de onur bana tamtur olarak aldı, aynısı
zevklerimiz birmiş :13:
ben onu tektaşımla birlikte sağ elime takarım diye düşündüm. sol elime de sadece alyansı takarım diye düşündüm
alyansın da çok güzelmiş ayrıca güle güle tak
ilerde tektaşın gelirse söz yüzüğünle birlikte takarsın. gerçekten çok yakışıyo ikisi birlikte
benim tektaşım da bu. hatta o tamturun beyazı da vardı. o da çok şıktı. benim tektaş yeşil altın diye sarısından beğendim

Sedefim maşallah.... Aşk dolu günlerde takın inşallah.

Bugün dersane çok yoğundu ama yine de çalışıcam inşallah,görüşürüz ballarım...

Hepinizi sevgiylen mıncırırım.

sağol monam
maşallah kuzucuma, birazcık dinlenip çalış tabii kuzum. sadece dershaneyle de bitmiyo iş

Ellere bak ayol incecik.

sedefim hayırlı olsun cok güzelmiş bebekim
sizin alyans aldıgınızı sevdiceke söyledim bugün o da diyor arkadaşına söyle elini sana sürsün de bize de nasip olsun
darısı bize diyor dedim darıları ala ala darı kalmadı artık ama hala ortada fol yok yumurta yok

ben de alırsam taşsız alyans istiyorum kuzum taşları düşüyor çünkü. bir de ben rahatsız olurum elime batıyor gibi hissederim taşları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…