2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ellere bak ayol incecik.
hiç sorma monam, yüzük 9 numara. zaten 9 dan küçüğü de yok
ayy kıyamamm bak ama ben hep söylüyorum sana. içime doğuyo kızım. senin bu yaz bişeyler olcak. artık tanışma mı olur, söz mü nişan mı bilemem ama bu yaz bişeyler olcak eminim. bak sedef demişti dersin. yani sınava kadar değil. ama sınavdan sonra içime öyle doğuyo kuzum inş olur çifte mutluluk yaşarım
sağol kuzum. ben de tektaşımın taşlarında sorun yaşadım. düştü takıldı düştü takıldı vs. alyansta zırt pırt uğraşamam dedim bi de onur namaz kılıyo, 5 vakit değil ama, evlenince 5 vakit namaz kılmak istiyoruz. abdest alırken de tak-çıkar sorun olmasın dedik. öyle yani kuşum

sedefim ya ben bir şey dicem ama kızmayın bana şimdi önceden şey derlerdi alyans falı varmış. sac telini alyanstan geçiriyorsun su dolu bardaga tutuyorsun işte o bir süre sonra kendiiğinden bardaga carpmaya başlıyor. kacta durursa o yaşta evleniyorsun
ben de bunu yaptım 25 çıktı benim :26: nisanda 25e gireceğim
bunu ben evlenmiş arkadaşlarıma yaptım tam evlendikleri yaş çıktı 4 5 evlenmişe yapmısımdır yani sağlaması için
sonra anneme baktım 19 cıktı annem de 19da evlenmiş
neyse sevdiceke baktım o da suan 26 yasında onun da 27 cıktı yani ikimizin de aynı zamanına denk geliyor
bunu bayagı bir zaman önce yapmıstım ama o anki bir hevesle:18: sonra tabi onu yaptıktan sonra tövbe ettim fala falan korkarım da öyle şeylerden :26:

namazında niyazında insan olmaya calısıyorum yani artık

dediğin gibi inşallah hayırlısıyla olur bu yaza kuzum

kuzum stres yapma
rahat rahat çalışırsan çalıştığının bir anlamı oluyo
hızlanırsın sen ben sana güveniyorum.
bak alana da başladın hem

çok çok çooookbeğendim kuzum alyanslarınızı
Allah kısmet ederse ben de böyle sade bir şey almayı düşünüyorum

oyy benim destekçim fındıgım ben de sana kendimden cok güveniyorum kuzum

çok güzelmiş canım
senin alyansın benım ve ablamın hayalıydı, hep ondan alırız diye konusuyorduk bekarken, once ben nısanlandım, kuyumcuya gıdınce fıkrım değişti niyeyse, abla kızdı senınkınden almadım dıye, sonra ablam nisanlandı, oda kuyumcuya gıdınce fıkrı değişti başka aldı, yanı senin yuzuk ıkımızınde gözünde kaldı

tektaşım da eşim evlilik yıldönümümüzde almak istiyormuş, 800-1000 tl arası birşey sanıyordu, sonra gittik ki altın olanlar 300 felan, pırlanta olanlar 2500 den başlıyor. bende olmuşken pırlanta olsun istedim, 3-5 sene sonra olsun pırlanta olsun diye şimdilik erteledik.

ben ilk maaşımla tektaş alıyorum, eşimi tatile götürüyorum, kocama ve kardeşime yeni bilgisayar alıyorum, annemin taktığı 30 yıllık küpesini değiştiriyorum.... harca harca bitmiyor ilk maaşım, bir atansaydım :)

Merhaba kızlar ,nası gidiyor çalışmalar ilk maaşı deyince atladım hemen. :)ilk ya hanı paylaşılamıyor galiba
Bende babamla anlaşma imzalamıştım ,ilk maaşımı alıp bana içinden bi 20lik harçlık verecekmiş
Annem bana bi sakız al yeter falan diyor ama onada düşünecek artık bişeyler
İçlerinde en kanaatkar olan herhalde eşim bna diyoki sen kazan gerisi hikaye ,
Galiba alınacakların listesini tutmam lazım

Sağ ol kuzum.Ben de senin dediğin gibi yapmaya karar verdim artık verdiğiniz fikirler sayesinde.Çok yardımcı oldun bana.Çok teşekkür ederim güzelim.

Bölümün Türkçe Öğretmenliği mi canım?

Evet canım.Bölümüm Türkçe öğretmenliği.

Maşallah kuzuma.Eğitim bitmiş.Alyanslarınız da hayırlı olsun tatlım.Çok güzelmiş.Hep mutlu olun inşallah.
Filmi fırsat bulduğum ilk anda izleyeceğim.:126:Merak ettim vallahi.

Kuzum kitap önerinle ilgili mesajı alıntılamayı unutmuşum.Haklısın gerçekten.En iyisi öyle yapmak.Zaten bir an önce diğer konuları bitirip alana çalışmak istiyorum sadece.Çalışılacak konu bol, çalışılacak kaynak ise pek yok.O yüzden ne bulursam çalışmam gerek.Kaynak ayırt etmeden.Bu yüzden alan kitabı almaya karar verdim eğitimin yerine.

Yediiklim'in eğitim soru bankası kaliteli diye istemiştim dediğin gibi.Bir de benim eğitimim pek iyi değil ya ondan.Belki biraz daha iyi duruma getirebilirim diye.Ama söylediğin gibi konu anlatımlıda da bayağı test varmış.Yediiklim'in soru tiplerini görmem açısından iyi ve yeterli olacak gibi geldi bana da.Çok teşekkür ederim canım fikir verdiğin için. Hepinizin sayesinde kolayca karar verdim.Rahatladım gerçekten.

Öyle yapmaya karar verdim kuzum.Senin dediğin gibi çok vaktim kalısa ancak o zaman almayı düşünebilirim ama büyük ihtimal çok vaktim kalmayacak.Hoş kalsa da gk-gy ve alan çalışmaya ağırlık vermeye karar verdim.Çok sağ ol fikir verdiğin için fıstığım.

Meleğim kendine stres yapma.Yetişir daha vakit var.İnşallah hep birlikte erken bitirip sürekli deneme çözeceğiz.Ben de düşündüm taşındım alana daha çok önem vermeye karar verdim.Hem elimdeki soru bankalarında da bayağı soru varmış.Bugün baktım hele Yargı 5555'te çok test varmış.O yüzden alana ağırlık vereceğim ben de.

Sevgi kelebeklerim benim çıkmam gerek.Kardeşim alacakmış bilgisayarı ödev yapmak için.Belki sonra gelirim yine.

kızzlarr ya ben mutluyum bugün
dişlerimi yaptırmak istiyordum ya abime işten ikramiye gibi bir para vermişler. dedi ki bu parayla senin dişleri yaptıralım çok istiyordun zaten sonra bir arkadaşım dişçide çalışıyor onu aradım benim istediğimin yöntemin fiyatını öğrenmek için tek diş 60 100 arası dedi cok şaşırdım internette 150 450 arası yazıyor

bu ayın sonuna doğru gidip baktıracağız dişlerime yapılırsa yapacağız inşallah

Son düzenleme:
evet kuzum e
ben duymuştum bu falı kuzum valla olur mu olur. fala inanma falsız kalma demişler
anammm kız yoksa seneye seni veriyoz muuuu

benim c diyesim geldi kuzum :26:
değil kuzum e
sağol tuğbam beğenmene sevindim
aa bizim gerçekten zevklerimiz aynıymış safranım :13: kuyumcuya gidince de vazgeçilmicek gibi değil gerçekten. o kadar çok çeşit var ki
yok tatlım ya altın olan tektaşlar çok ucuz. asıl pırlantalar pahalı. ben de pırlanta istemedim. yazık kıyamam öğrenci benimki, neyiyle alıcak pırlantayı. hem ben 14 ayar altının de rengini de seviyorum. gönüller bir olsun, tektaş elbet alınır, elbet pırlanta olur
aahh ahh şu ilk maaş bi elimize geçse yapılcak çok şey var gerçekten

rica ederim meleğim. bence de en mantıklısı bu senin için, alana ağırlık ver. eğitimi halledersin. zaten 7iklimden çalışıp, çözülmicek soru yoktur. onunla konuyu iyice özümsersen eğitimin iyileşir zaten kuzum bi de dediğin gibi yargıdada çok soru var. önce bi onları çöz de, ondan sonra duruma göre bakarsın kuzum.
bu arada iyi dileklerin için çok teşekkür ederim
filmi mutlaka izle. dün izledim ben; ama bugün bile etkisi içindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…