2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ellere bak ayol incecik.:KK23::nazar:
hiç sorma monam, yüzük 9 numara. :KK30: zaten 9 dan küçüğü de yok :KK53:

sedefim hayırlı olsun cok güzelmiş bebekim :KK12:
sizin alyans aldıgınızı sevdiceke söyledim bugün :KK69: o da diyor arkadaşına söyle elini sana sürsün de bize de nasip olsun :KK17::KK17:
darısı bize diyor :KK1: dedim darıları ala ala darı kalmadı artık ama hala ortada fol yok yumurta yok:KK9::KK9:

ben de alırsam taşsız alyans istiyorum kuzum taşları düşüyor çünkü. bir de ben rahatsız olurum elime batıyor gibi hissederim taşları :KK9:
ayy kıyamamm :KK48: bak ama ben hep söylüyorum sana. içime doğuyo kızım. senin bu yaz bişeyler olcak. :KK23: artık tanışma mı olur, söz mü nişan mı bilemem ama bu yaz bişeyler olcak eminim. bak sedef demişti dersin. yani sınava kadar değil. ama sınavdan sonra içime öyle doğuyo kuzum :KK69: inş olur çifte mutluluk yaşarım :KK19:
sağol kuzum. ben de tektaşımın taşlarında sorun yaşadım. düştü takıldı düştü takıldı vs. alyansta zırt pırt uğraşamam dedim :KK1: bi de onur namaz kılıyo, 5 vakit değil ama, evlenince 5 vakit namaz kılmak istiyoruz. abdest alırken de tak-çıkar sorun olmasın dedik. öyle yani kuşum :KK31:

bu soru çok garip geldi :26:
$DSCF1692.jpg

hiç sorma monam, yüzük 9 numara. :KK30: zaten 9 dan küçüğü de yok :KK53:

ayy kıyamamm :KK48: bak ama ben hep söylüyorum sana. içime doğuyo kızım. senin bu yaz bişeyler olcak. :KK23: artık tanışma mı olur, söz mü nişan mı bilemem ama bu yaz bişeyler olcak eminim. bak sedef demişti dersin. yani sınava kadar değil. ama sınavdan sonra içime öyle doğuyo kuzum :KK69: inş olur çifte mutluluk yaşarım :KK19:
sağol kuzum. ben de tektaşımın taşlarında sorun yaşadım. düştü takıldı düştü takıldı vs. alyansta zırt pırt uğraşamam dedim :KK1: bi de onur namaz kılıyo, 5 vakit değil ama, evlenince 5 vakit namaz kılmak istiyoruz. abdest alırken de tak-çıkar sorun olmasın dedik. öyle yani kuşum :KK31:

sedefim ya ben bir şey dicem ama kızmayın bana :KK17: şimdi önceden şey derlerdi alyans falı varmış. sac telini alyanstan geçiriyorsun su dolu bardaga tutuyorsun işte o bir süre sonra kendiiğinden bardaga carpmaya başlıyor. kacta durursa o yaşta evleniyorsun:KK53:
ben de bunu yaptım 25 çıktı benim :26: nisanda 25e gireceğim :KK6:
bunu ben evlenmiş arkadaşlarıma yaptım tam evlendikleri yaş çıktı :KK53: 4 5 evlenmişe yapmısımdır yani sağlaması için :KK9:
sonra anneme baktım 19 cıktı annem de 19da evlenmiş:KK14:
neyse sevdiceke baktım o da suan 26 yasında onun da 27 cıktı yani ikimizin de aynı zamanına denk geliyor:KK53:
bunu bayagı bir zaman önce yapmıstım ama o anki bir hevesle:18: sonra tabi onu yaptıktan sonra tövbe ettim fala falan korkarım da öyle şeylerden :26:

namazında niyazında insan olmaya calısıyorum yani artık :KK1:

dediğin gibi inşallah hayırlısıyla olur bu yaza kuzum:KK16:

selam canlarım :KK16:
bugün biraz daha erken kalktım ve erken uyudum :KK8: giderek daha erkene alacagım inşallah. ocak yaklaştıkça stres oluyorum ben :18: biraz daha hızlanmam lazım :KK4:
mantarcım senin aklına nasıl yatıyorsa öyle yap kuzum ama dediğin mantıklı. benim de bu kargom gelirse artık soru bankası almam. deneme ve alan kitapları alırım. zaten elimizde de bayagı var gky ve eitimden:KK31:

sedefim alyanslarınızın resmini koyar mısın bebekim merak ettim :KK17: hayırlı olsun fıstıgım Rabbim hep huzurla takmanızı nasip etsin aminnnn:KK16:

kuzum stres yapma :KK50:
rahat rahat çalışırsan çalıştığının bir anlamı oluyo
hızlanırsın sen ben sana güveniyorum.
bak alana da başladın hem :KK55::21:

sağol tuğbam :KK1: normalde ben kazı kazan oynarken 1 tl bile çıkmaz :KK53: çok şanssız bi insanım ben. ama dün öyle olmadı :KK1: batıl inanç mı bilemiyorum ama bana şans getirdi gerçekten :KK1:
sağol kuzum amin inşallah sizin de mutluluğunuz daim olsun :KK69:

sağol renginamm :KK48: hızlanırsın merak etme, çok streslendin bu ara kuzum. relax ol :KK23:
yüzüklerimiz düz klasik bombeli model. yıllardır istediğimiz buydu. gönlümüze göre oldu çok şükür. sonuçta ömür boyu takılıcağı için kullanışlı olsun istedik. :nazar:
siparişi verdik haftaiçi annelerimiz gidip alıcak. netten buldum şu kuzum
Eki Görüntüle 896555

ben de çok beğendim safranım, gerçekten muhteşem bi film. :KK69:
alyanslarımızın fotosunu koydum :nazar:

çok çok çooookbeğendim kuzum alyanslarınızı :KK69:
Allah kısmet ederse ben de böyle sade bir şey almayı düşünüyorum :KK8:

oyy benim destekçim fındıgım :KK48: ben de sana kendimden cok güveniyorum kuzum:KK55:

ayy inanmıyorum safranım, senin söz yüzüğünü de onur bana tamtur olarak aldı, aynısı :KK52:
zevklerimiz birmiş :13:
ben onu tektaşımla birlikte sağ elime takarım diye düşündüm. sol elime de sadece alyansı takarım diye düşündüm :KK31:
alyansın da çok güzelmiş ayrıca :KK69: güle güle tak
ilerde tektaşın gelirse söz yüzüğünle birlikte takarsın. gerçekten çok yakışıyo ikisi birlikte :KK69:
benim tektaşım da bu. hatta o tamturun beyazı da vardı. o da çok şıktı. benim tektaş yeşil altın diye sarısından beğendim :KK17:Eki Görüntüle 896671

çok güzelmiş canım
senin alyansın benım ve ablamın hayalıydı, hep ondan alırız diye konusuyorduk bekarken, once ben nısanlandım, kuyumcuya gıdınce fıkrım değişti niyeyse, abla kızdı senınkınden almadım dıye, sonra ablam nisanlandı, oda kuyumcuya gıdınce fıkrı değişti başka aldı, yanı senin yuzuk ıkımızınde gözünde kaldı :KK14:

tektaşım da eşim evlilik yıldönümümüzde almak istiyormuş, 800-1000 tl arası birşey sanıyordu, sonra gittik ki altın olanlar 300 felan, pırlanta olanlar 2500 den başlıyor. bende olmuşken pırlanta olsun istedim, 3-5 sene sonra olsun pırlanta olsun diye şimdilik erteledik.

ben ilk maaşımla tektaş alıyorum, eşimi tatile götürüyorum, kocama ve kardeşime yeni bilgisayar alıyorum, annemin taktığı 30 yıllık küpesini değiştiriyorum.... harca harca bitmiyor ilk maaşım, bir atansaydım :)

Merhaba kızlar ,nası gidiyor çalışmalar :KK66:ilk maaşı deyince atladım hemen. :)ilk ya hanı paylaşılamıyor galiba :KK66:
Bende babamla anlaşma imzalamıştım ,ilk maaşımı alıp bana içinden bi 20lik harçlık verecekmiş
Annem bana bi sakız al yeter falan diyor ama :KK66:onada düşünecek artık bişeyler
İçlerinde en kanaatkar olan herhalde eşim :KK66:bna diyoki sen kazan gerisi hikaye ,
Galiba alınacakların listesini tutmam lazım :KK66::KK66:

Selam bebişler:KK3:

Mantarcım bence önce elindeki soru bankalarını bitirmeye çalış.Alan kaynaklarını da al.İkinci dönemde fikrin belki değişir canım.Eğitim bitince kaynağa ihtiyacın olursa al bence yediiklimi:KK16:

Ben bugün güne coğrafyayla başladım güzellerim.Dünkü mantıktan sonra beynimin uyuştuğunu hissettim:KK25:Bugün de bakar mıyım bilmiyorum.

Görüşürüz,hepinize kolay gelsin:KK24:

Sağ ol kuzum.:KK16:Ben de senin dediğin gibi yapmaya karar verdim artık verdiğiniz fikirler sayesinde.Çok yardımcı oldun bana.Çok teşekkür ederim güzelim.:KK19:

Bölümün Türkçe Öğretmenliği mi canım?

Evet canım.:KK31:Bölümüm Türkçe öğretmenliği.

selam canlarım :KK3:
eğitim bilimleri bitti diye dün kendime tatil verdim :KK8:
tüm gün sevdicekleydik. :KK19: alyanslarımızı aldık :KK69:
siz neler yapıyosunuz bakalım :KK48:
kızlar dün kafama kuş sıçtı :KK17: hemen kazı kazan yaptık. 1 tl ye 8 tane oynadım :KK1: hep 2 tl çıktı. para kazanamadım ama baya oynamış oldum :KK1:
bi arada milli piyango bileti alcam bu kuşun pisliği bana şanslı gelebilir :KK23:
şu filmi hepiniz mutlaka izlemelisiniz. ayrıca bende de ders çalışma isteği yarattı :KK31:
ve filmden replikler :KK42: umudunu kaybetme

Eki Görüntüle 896424 Eki Görüntüle 896429 Eki Görüntüle 896428 Eki Görüntüle 896427 Eki Görüntüle 896426 Eki Görüntüle 896425

Maşallah kuzuma.:nazar:Eğitim bitmiş.:21:Alyanslarınız da hayırlı olsun tatlım.Çok güzelmiş.:KK16:Hep mutlu olun inşallah.:KK16::KK16:
Filmi fırsat bulduğum ilk anda izleyeceğim.:126:Merak ettim vallahi.:KK23:

Kuzum kitap önerinle ilgili mesajı alıntılamayı unutmuşum.:KK17:Haklısın gerçekten.:KK31:En iyisi öyle yapmak.Zaten bir an önce diğer konuları bitirip alana çalışmak istiyorum sadece.Çalışılacak konu bol, çalışılacak kaynak ise pek yok.:KK50:O yüzden ne bulursam çalışmam gerek.Kaynak ayırt etmeden.Bu yüzden alan kitabı almaya karar verdim eğitimin yerine.

Yediiklim'in eğitim soru bankası kaliteli diye istemiştim dediğin gibi.Bir de benim eğitimim pek iyi değil ya ondan.Belki biraz daha iyi duruma getirebilirim diye.Ama söylediğin gibi konu anlatımlıda da bayağı test varmış.Yediiklim'in soru tiplerini görmem açısından iyi ve yeterli olacak gibi geldi bana da.Çok teşekkür ederim canım fikir verdiğin için.:KK16: Hepinizin sayesinde kolayca karar verdim.Rahatladım gerçekten.

canım alan bilgisi daha önemli artık alan kitaplarını alsan daha mantıklı olur bence
elindeki eğitim soru bankalarını bitirdikten sonra alırsın modüler soru bankasını :KK34:

hayırlı olsun kuzum :KK69::132:
mutluluğunuz daim olsun inşallah :KK16::KK16:

kuş olayını hafife alma bence de boşuna söylenmemiştir
şans getirdiği :112:

filmi boş zamanımda mutlaka izlicem kuzum :KK34:

Öyle yapmaya karar verdim kuzum.Senin dediğin gibi çok vaktim kalısa ancak o zaman almayı düşünebilirim ama büyük ihtimal çok vaktim kalmayacak.:KK50:Hoş kalsa da gk-gy ve alan çalışmaya ağırlık vermeye karar verdim.Çok sağ ol fikir verdiğin için fıstığım.:KK16:

selam canlarım :KK16:
bugün biraz daha erken kalktım ve erken uyudum :KK8: giderek daha erkene alacagım inşallah. ocak yaklaştıkça stres oluyorum ben :18: biraz daha hızlanmam lazım :KK4:
mantarcım senin aklına nasıl yatıyorsa öyle yap kuzum ama dediğin mantıklı. benim de bu kargom gelirse artık soru bankası almam. deneme ve alan kitapları alırım. zaten elimizde de bayagı var gky ve eitimden:KK31:

sedefim alyanslarınızın resmini koyar mısın bebekim merak ettim :KK17: hayırlı olsun fıstıgım Rabbim hep huzurla takmanızı nasip etsin aminnnn:KK16:

Meleğim kendine stres yapma.Yetişir daha vakit var.İnşallah hep birlikte erken bitirip sürekli deneme çözeceğiz.:KK16:Ben de düşündüm taşındım alana daha çok önem vermeye karar verdim.Hem elimdeki soru bankalarında da bayağı soru varmış.Bugün baktım hele Yargı 5555'te çok test varmış.O yüzden alana ağırlık vereceğim ben de.

Sevgi kelebeklerim benim çıkmam gerek.:KK55:Kardeşim alacakmış bilgisayarı ödev yapmak için.Belki sonra gelirim yine.

kızzlarr ya ben mutluyum bugün :KK69:
dişlerimi yaptırmak istiyordum ya :KK17: abime işten ikramiye gibi bir para vermişler. dedi ki bu parayla senin dişleri yaptıralım çok istiyordun zaten :KK17: sonra bir arkadaşım dişçide çalışıyor onu aradım benim istediğimin yöntemin fiyatını öğrenmek için tek diş 60 100 arası dedi:KK53: cok şaşırdım internette 150 450 arası yazıyor :KK14:

bu ayın sonuna doğru gidip baktıracağız dişlerime yapılırsa yapacağız inşallah :KK8:

Son düzenleme:
evet kuzum e :KK16:

sedefim ya ben bir şey dicem ama kızmayın bana :KK17: şimdi önceden şey derlerdi alyans falı varmış. sac telini alyanstan geçiriyorsun su dolu bardaga tutuyorsun işte o bir süre sonra kendiiğinden bardaga carpmaya başlıyor. kacta durursa o yaşta evleniyorsun:KK53:
ben de bunu yaptım 25 çıktı benim :26: nisanda 25e gireceğim :KK6:
bunu ben evlenmiş arkadaşlarıma yaptım tam evlendikleri yaş çıktı :KK53: 4 5 evlenmişe yapmısımdır yani sağlaması için :KK9:
sonra anneme baktım 19 cıktı annem de 19da evlenmiş:KK14:
neyse sevdiceke baktım o da suan 26 yasında onun da 27 cıktı yani ikimizin de aynı zamanına denk geliyor:KK53:
bunu bayagı bir zaman önce yapmıstım ama o anki bir hevesle:18: sonra tabi onu yaptıktan sonra tövbe ettim fala falan korkarım da öyle şeylerden :26:

namazında niyazında insan olmaya calısıyorum yani artık :KK1:

dediğin gibi inşallah hayırlısıyla olur bu yaza kuzum:KK16:
ben duymuştum bu falı kuzum :KK1: valla olur mu olur. fala inanma falsız kalma demişler :KK23:
anammm kız yoksa seneye seni veriyoz muuuu :KK52:

benim c diyesim geldi kuzum :26:
değil kuzum e :KK50:

sağol tuğbam beğenmene sevindim :KK16:
çok güzelmiş canım
senin alyansın benım ve ablamın hayalıydı, hep ondan alırız diye konusuyorduk bekarken, once ben nısanlandım, kuyumcuya gıdınce fıkrım değişti niyeyse, abla kızdı senınkınden almadım dıye, sonra ablam nisanlandı, oda kuyumcuya gıdınce fıkrı değişti başka aldı, yanı senin yuzuk ıkımızınde gözünde kaldı :KK14:

tektaşım da eşim evlilik yıldönümümüzde almak istiyormuş, 800-1000 tl arası birşey sanıyordu, sonra gittik ki altın olanlar 300 felan, pırlanta olanlar 2500 den başlıyor. bende olmuşken pırlanta olsun istedim, 3-5 sene sonra olsun pırlanta olsun diye şimdilik erteledik.

ben ilk maaşımla tektaş alıyorum, eşimi tatile götürüyorum, kocama ve kardeşime yeni bilgisayar alıyorum, annemin taktığı 30 yıllık küpesini değiştiriyorum.... harca harca bitmiyor ilk maaşım, bir atansaydım :)
aa bizim gerçekten zevklerimiz aynıymış safranım :13: kuyumcuya gidince de vazgeçilmicek gibi değil gerçekten. o kadar çok çeşit var ki :KK1:
yok tatlım ya altın olan tektaşlar çok ucuz. asıl pırlantalar pahalı. ben de pırlanta istemedim. yazık kıyamam öğrenci benimki, neyiyle alıcak pırlantayı. hem ben 14 ayar altının de rengini de seviyorum. gönüller bir olsun, tektaş elbet alınır, elbet pırlanta olur :KK16:
aahh ahh şu ilk maaş bi elimize geçse yapılcak çok şey var gerçekten :KK52:

Sağ ol kuzum.:KK16:Ben de senin dediğin gibi yapmaya karar verdim artık verdiğiniz fikirler sayesinde.Çok yardımcı oldun bana.Çok teşekkür ederim güzelim.:KK19:

Evet canım.:KK31:Bölümüm Türkçe öğretmenliği.

Maşallah kuzuma.:nazar:Eğitim bitmiş.:21:Alyanslarınız da hayırlı olsun tatlım.Çok güzelmiş.:KK16:Hep mutlu olun inşallah.:KK16::KK16:
Filmi fırsat bulduğum ilk anda izleyeceğim.:126:Merak ettim vallahi.:KK23:

Kuzum kitap önerinle ilgili mesajı alıntılamayı unutmuşum.:KK17:Haklısın gerçekten.:KK31:En iyisi öyle yapmak.Zaten bir an önce diğer konuları bitirip alana çalışmak istiyorum sadece.Çalışılacak konu bol, çalışılacak kaynak ise pek yok.:KK50:O yüzden ne bulursam çalışmam gerek.Kaynak ayırt etmeden.Bu yüzden alan kitabı almaya karar verdim eğitimin yerine.

Yediiklim'in eğitim soru bankası kaliteli diye istemiştim dediğin gibi.Bir de benim eğitimim pek iyi değil ya ondan.Belki biraz daha iyi duruma getirebilirim diye.Ama söylediğin gibi konu anlatımlıda da bayağı test varmış.Yediiklim'in soru tiplerini görmem açısından iyi ve yeterli olacak gibi geldi bana da.Çok teşekkür ederim canım fikir verdiğin için.:KK16: Hepinizin sayesinde kolayca karar verdim.Rahatladım gerçekten.

Öyle yapmaya karar verdim kuzum.Senin dediğin gibi çok vaktim kalısa ancak o zaman almayı düşünebilirim ama büyük ihtimal çok vaktim kalmayacak.:KK50:Hoş kalsa da gk-gy ve alan çalışmaya ağırlık vermeye karar verdim.Çok sağ ol fikir verdiğin için fıstığım.:KK16:

Meleğim kendine stres yapma.Yetişir daha vakit var.İnşallah hep birlikte erken bitirip sürekli deneme çözeceğiz.:KK16:Ben de düşündüm taşındım alana daha çok önem vermeye karar verdim.Hem elimdeki soru bankalarında da bayağı soru varmış.Bugün baktım hele Yargı 5555'te çok test varmış.O yüzden alana ağırlık vereceğim ben de.

rica ederim meleğim. bence de en mantıklısı bu senin için, alana ağırlık ver. eğitimi halledersin. zaten 7iklimden çalışıp, çözülmicek soru yoktur. onunla konuyu iyice özümsersen eğitimin iyileşir zaten kuzum :KK34: bi de dediğin gibi yargıdada çok soru var. önce bi onları çöz de, ondan sonra duruma göre bakarsın kuzum.
bu arada iyi dileklerin için çok teşekkür ederim :KK16:
filmi mutlaka izle. dün izledim ben; ama bugün bile etkisi içindeyim :KK31:

X