2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tamam canım sen bilirsin tabi
bu arada ders çalışma hızına da hayranım ya önceki seneden atanamayıp nasıl toparladın hemen

bence siz benden daha çabuk toparladınız ben 2012 de girdim atanamayacağımı anladıktan sonra 6 ay zombi gibiydim çok depresyona girdim çıktım ama napıcan nasip kısmet hayırlısı dedim topladım kendimi işte bir kaç aydır da yeniden denemeye karar verdim
Baktım açıktan atamada da olacağı yok
Umarım yine bi hayal kırıklığı olmaz

Günaydın kızlar:) bn şimdi tarih çalışıyorum da okula döndüğümde coğrafyaya başlamayı düşünüyorum ve bnm coğrafyam çok eksik sevemedim gitti nasıl çalışmamı önerirsiniz video mu yoksa kitaptan mı çalışayım ve hangi kitap iyidir coğrafyada bir de bildiğiniz şöyle güzel anlatan coğrafya videoları var mı?

aslında herkesin anlama şekli değişik canım.ben coğrafyaya çalışırken mutlaka harita bulynduruyorum yanımda.
mesela gölleri çalışıyorsam bakıyorum hemen hangi göl nerede diye.hem daha kalıcı oluyo.ihtiyacın uzaktan
eğitim videosunu satın almıştı bi arkadaşım.güzeldi videolar.bende izlemiştim.alan sınavı gelince bıraktım izlemeyi.
internetten bulabilirsen onları izleyebilirsin

kızlar çözdüğünüz, sorularını beğendiğiniz eğitim bilimleri soru bankası hangisiydi , almayı düşünüyorum da ünite ünite olsun istiyorum , tavsiyelerinizi bekliyorum .

saol canım peki önerebileceğin bir kitap var mı konu anlatımı bakımından

saol canım peki önerebileceğin bir kitap var mı konu anlatımı bakımından

bölümüm sosyal bilgiler öğretmenliği olduğu için coğrafyayı
datanın alan kitabından çalışmıştım canım.
yediiklimin ve datanın kitabı da var bende onlara da
çalışmışlığım var.data daha güzel gelmişti bana.ayrıntı çok datada
ama en azından şunu da almamışlar kitaba demiyosun

kızlar çözdüğünüz, sorularını beğendiğiniz eğitim bilimleri soru bankası hangisiydi , almayı düşünüyorum da ünite ünite olsun istiyorum , tavsiyelerinizi bekliyorum .

ihtiyaç şampiyon soru bankası

anladım canım yeni yayınlar çıksın bakıcam dataya teşkkür ederim

Merhaba bebeklerim ben geldiiim.

Dün sevdiceğim buradaydı,7 saat beraberdik,çok özlemişim onu.

İnşallah en kısa zamanda tekrar görüşürüz.

Dün çalışamadım haliyle ama bugün telafi edeceğim,rapor vermeye gelirim öptüm hepinizi.

inşallah hepimiz atanırız artık.
mecburen başlayacağız beklemek de sadece bize zarar veriyor.

canım nihan hoca mı neydi öyle bir video var cografyanın
herkes çok memnundu
bir bak istersen
kaynak olarak da datayı öneririm.

Yediiklim güzeldi canım.
ben onun setini almıştım
şuanda da 2013ün soru bankası var. konu konu ayrılmıs gecen yılın oldugu için ucuz da.
tavsiye ederim

ihtiyaç şampiyon soru bankası

teşekkür ederim canım ekledim listeme

Yediiklim güzeldi canım.
ben onun setini almıştım
şuanda da 2013ün soru bankası var. konu konu ayrılmıs gecen yılın oldugu için ucuz da.
tavsiye ederim

bende eğitime yediiklimden çalışıyorum, sabah soru bankasını da bakmıştım ucuzmuş , senden de tavsiye geldi alabilirim gönül rahatlığıyla sağol canım

Son düzenleme:
Selamlar
Sınav mağduru sayılmam pek,kendi saflığımın mağduru oldum ama son pişmanlık neye yarar diyerek aranıza sızıyorumBu yıl bu sınavı kesin kazanmam lazım
Çalışmaya başladınızmı kızlar:26:Tatil modundan çıkmam gerek:18:

selam hoşgeldin
ben çalışmaya başlamadım ama başlayan arkadaşlar var
bu yıl inşallah bu yıl muvaffak olucaz hepimiz :107:
kendi saflığımın mağduru oldum demişsin başvuruyu falan mı kaçırdın:26:

Hoşbulduk aminn
Yok canım ya okulu uzatmıştımda dersler iyice germişti beni,bide nişanlım askere gitti ondan şapşal gibi bunalım takıldım hiç çalışamadımBisürüde boş vaktim vardı 1700 küsüre dersaneye yazıldım toplasan 3 hafta anca gittim falan Akılsız başım diorum şimdi
Ücretliye başvurdum şimdide,onun dışındaki tüm vakitler kpss olmalı bu yıl

hoş geldin eften püften
ben de bir çalışıp bir bırakıyorum

olsun sıkma canını sen
önümüzde on ay var bu on ayı en verimli şekilde değerlendiririz inşallah
bu arada hangi bölümden mezunsun canım ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…