2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Hayırlı olsun cnm yeni arabanız kazasız belasız inş:) soruda resmi dili soruyo galiba 1-2-3 diorum ben:)
amin inşallah teşekür ederim :KK16:
ben 1-2 diyorum canım :KK3:

1 ve 2 diyorum canım

slm kızlar :KK3: sabah abimle a101 gittik defterler, fosforlu kalemler aldık:KK22: herkes kızına, oğluna alıyor abim ilkokul malzemelerini gösterip dalga geçiyor bizimle :KK9: masamı topladım attım fazlalıkları, kitaplığı topladım toz aldım koydum defterleri rafa ohh miss:KK12: hazırım artık çalışmaya :KK76:

nilkon ben soruna 1-2 diyorum
cevap 1.2.3 kızlar bende 1 ve 2 demiştim sabah eşimede gösterdim osmanlının dli osmanlı türkçesi diye geçiyomuş heralde ondan cevap 1,2,3

Bu ara da kızlar tam ne kadar şanssız olduğumu düşünüyordum ki bir bankadan bilgisayar, tablet, altın ve de cep telefonu kazandım bir kaç güne elime ulaşacak nasıl bir umutlandım şu sınavı tekrar denemek için anlatamam:KK16:
hangi bankadan kazandın bunları merak ettim hayırlı olsun güle güle kullan :KK31:

amin inşallah teşekür ederim :KK16:

cevap 1.2.3 kızlar bende 1 ve 2 demiştim sabah eşimede gösterdim osmanlının dli osmanlı türkçesi diye geçiyomuş heralde ondan cevap
Ay bildim mutlu oldum şimdi:) ben de yeni çalıştım cnm bu konulara evet eşinin dediği gbi osmanlı türkçesi olarak geçiyor:)

güle güle kullan hepsini canım:KK12:
sizler böyle çalıştıkça bana daha çok heves geliyor
gidip biraz coğrafya çözeyim bari:KK55:

Teşekkür ederim tatlım çöz çöz çözdükçe alışıyor insan :KK16:

hangi bankadan kazandın bunları merak ettim hayırlı olsun güle güle kullan :KK31:

isim söylesem mi bilmiyorum canım ama f ile başlayan banka. Teşekkür ederim :KK16:

Ay bildim mutlu oldum şimdi:) ben de yeni çalıştım cnm bu konulara evet eşinin dediği gbi osmanlı türkçesi olarak geçiyor:)
eşi sosyalci aldım ya tarih cografyada kullanıyorum :KK53: afferin kocama bilmiş :KK28: hangi kaynaktan çalışıyosun canım ben fem genel kültür soru bankasından soru çözüyorumda baya kıl sorular var :KK31:

eşi sosyalci aldım ya tarih cografyada kullanıyorum :KK53: afferin kocama bilmiş :KK28: hangi kaynaktan çalışıyosun canım ben fem genel kültür soru bankasından soru çözüyorumda baya kıl sorular var :KK31:

Ben konu çalışıyorum x yayıncılıktan bi de yediiklimin keyifli tarih kitabından soru olarak da bi uzman kariyerin öğreten soru bankası var ondan çözüyorum gayet güzel soruları var bi de istikrar yayıncılık var elimde ucuz diye almıştım ama güzel çıktı yani özellikle bilgi soruları güzel :)

Son düzenleme:
kızlar poğaça yaptım şuan fırında
bu kez değişik bir tarif denedim:KK28:
bakalım nasıl olacak:KK12:

Bade konunuzla alakasi yok ama sana bisey sormak istiorum is ve kariyer topiginde bi yazin varevde ek is ile ilgili oturdugun semtte birisi varmis boncuk isi yapan bana yardimci olabilirmisin

yok canım sen idare edersin artık aöf de olduğu için genel olarak almıştım o zaman şimdi üniversite bölümlerinde falan işim yok sen burayı hallet yeter bize :))

tamam canım sen bilirsin tabi:KK34:
bu arada ders çalışma hızına da hayranım ya:nazar: önceki seneden atanamayıp nasıl toparladın hemen

Son düzenleme:
X