2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ben dua etmeyi bile bıraktım kuzum o derece

Kızlar karamsar olmayın lütfen napalım kader bu illa olmasındansa hayırlı olması çok daha iyi
Benim üniversiteden ev arkadaşım var, dersaneye gitti, uzaktan eğitim aldı, bizim yarısına ulaşamayacağımız rakamda soru çözdü, özel ders aldı (hepsini bir seferde yalnız) 80 küsür aldı açıktan atama için bir sürü torpil buldu maddi durumları çok iyi yine yapamadı buldukları kişi. bu kadar çabaya göre yine olmadı kızlar
Nasip diyorum ben artık sakın karamsarlığı düşmeyin
Verende rabbim, vermeyende. Peygamberler bile ne acılarla imtihan edilmiş biz isteğimiz olmayınca küsemeyiz
Lütfen toparlanın...

tarihten ilk konuyu bitirdim ama ağlaya ağlaya kızlar
gerçekten psikoloji namına bir şey kalmadı ben de.
acaba evlensem de bu kpss belasıyla hiç uğraşmasam mı
1 yıl daha evde olmak çok zoruma gidiyor

Annem de dışarı çıkardı beni,mağazaları falan gezdik de biraz kendime geldim.

Çok haklısın kuzum,Rabbim dayanamayacağımızdan fazlasını yüklemez ama yine de üzülüyor insan.

Annem de dışarı çıkardı beni,mağazaları falan gezdik de biraz kendime geldim.

Çok haklısın kuzum,Rabbim dayanamayacağımızdan fazlasını yüklemez ama yine de üzülüyor insan.

Biliyorum, sizi benden başka iyi kimse anlayamaz ne depresyonlar atlattım ama inan hiçbir faydası yok önümüze bakmaktan başka.
Napalım, tekrar deneyeceğiz başarıya vazgeçmeyenler ulaşırmış :)
Biliyorum pek adil olmadıklarını, ama hakkıyla girenlerden olacağız inşallah

öyle pat diye giriyorum konuya ama yazdıklarınızı okuyorum canlarım sadece iyi şeyler yazmaya güç bulamıyorum
benim inancımı kıran şey ise, gözümle gördüğüm yan komşumuzun kızı. anadolu öğretmende okudu, sonra hacettepede okudu. gerçekten çok çalışkan biriydi. bu 7. girişiydi ve kız 7 yıldır sadece 1 dönem ücretli yaptı, onun dışında sürekli kpssye çalıştı. 3 kere dershaneye gitti. bilmediği şey yok biliyorum ve yine olmadı.
bi de gözümle görmediğim ama bildiğim sizler varsınız. o kadar çalıştınız. olmadı.
hadi kendimden geçtim. okul staj bir sürü tantana evde vs. bu sebeplerden dolayı olmadı dicem. ama sizlerin ve o ablamın da olmadı
bizim ne zaman olcak? nasıl olcak?
hiç inancım yok ya. o inanç gelmeden de çalışamıyorum.
geçen tercih yaptım biliyosunuz. millet heyecanlı heyecanlı bekliyo ben yaşayan bi ölü gibiydim. bi de orda bi arkadaşımla bekliyoduk. arkadaşımla puanım aynı. ama o okulöncesi kesin gidiyo. nerde adalet şimdi?
çıktım bi sigara yaktım. tuttum bimin yolunu bir sürü kendime rengarenk kalemdir dosyadır vs. aldım. iyi geldi. eve geldim çalışsam mı acaba dedim. aa bi de baktım ki defter almamışım. kafam o kadar yerinde değil işte. o kalemlerle nereye yazacaksam =)
bu psikolojiyle de nasıl başlanır şimdi?
gittim bugün de defter aldım. şöyle en pembesinden..
ama tık yok..
zaten çalışma masamı bakım ve makyaj masasına çevirmiştim =) kitaplar bazada =) gel de çıkar o kitabı ordan şimdi
ooff offff. istek yok inanç yok, nasıl olcak bilmiyorum Allah'ım hepimize azim versin

Son düzenleme:
ne kadar zor olsa da şu dönem ya tuhaf işte benimle aynı duyguda insanların olması ve birbirmize destek olmamız mutlu ediyor beni
yalnız olmadıgımı adım gibi bildiğim halde bunu bir de gözle görmek ayrıca mutlu ediyor
yani diyeceğim o ki iyi ki varsınız kaderdaşlarım

aynen katılıyorum. koca 1 sene kaderdaştık ve yine kopmadık. sizleri çok seviyorum

İşin kader kısmını unutuyorsun cnm ...sen sadece fiili duanı yap ve çalış ... Kimin nekadar çalıştığını bilemessin ... Çalışıyorum der verimli çalışmıyordur bilemessin ... Sen kapasitenı bılıyormusunki ??? Ümitvarolun arkiler

İnşallah Badecim daha iyiyim şimdi şükür.

Sorma Sedefim. Her şey üst üste geliyor. Ben de bir sürü kalem,kalem kutusu falan aldım ama hiçbir şey yaptığım yok.

İyi ki varsınız gerçekten.

Kızlar noldu size bn sizi görünce heveslnyodum ama siz bugn çökmûşsnz.yapmayn böyle inşlah buyil atancksnz.dayanin biraz.

haklısın arkadaşım. kader.. doğru.. ama bunca bildiğim insan üstüste atanamayınca umutsuzluk çöktü üstüme ki sorma gitsin

aynen kuzum. yarın ben de denicem çalışmayı. önümüzdeki hafta ücretliler de açıklanır herhalde. yavaştan başlıyayım yarın. hele sonra bi de keşan çıkarsa bomba gibi olurum. ama şimdilik bu karamsar ruh halinden çıkamıyorum işte :26:

tarihten ilk konuyu bitirdim ama ağlaya ağlaya kızlar
gerçekten psikoloji namına bir şey kalmadı ben de.
acaba evlensem de bu kpss belasıyla hiç uğraşmasam mı
1 yıl daha evde olmak çok zoruma gidiyor

kıyamam ben sizeeee
Allah hepimize güç versin bu psikolojiden kurtulmak için:18:
yaşamayan bilemez bu durumu çok zor çoookk
bir yandan çok üzülüyorum bir yandan da hayatta neler var
tuğba saçmalama diyorum..sonra bir düşünüyorum sınava 10 ay kalmış.
günler çabuk geçiyor.bi on ay daha sıkıcaz dişimizi kızlar.sonrasında inşallah her
şey umduğumuz gibi olur

kuzum ya bi 10 ay daha sıkacagız dişimizi dedin ya birden pek bi az göründü gözüme
zaten az görünmesini istiyorum. yoksa daha çok salıyorum kendimi amaann daha çok var diye

kuzum ya bi 10 ay daha sıkacagız dişimizi dedin ya birden pek bi az göründü gözüme
zaten az görünmesini istiyorum. yoksa daha çok salıyorum kendimi amaann daha çok var diye

valla kuzum bu iki ay nasıl geçti anlamadım ben:44:
eee şubattan sonra zaten günler çabuk geçiyo
sonra bi bakımışsın sınavdayız
sonrası da inşallah tatlı telaşlar :109:

Kızlar beni de aranıza alır mısınız?Ben de sizler gibi 2013 kpss mağdurlarından biriyim.Birkaç gündür sizi okuyordum ve aranızdaki iletişim çok hoşuma gitti. Ayrıca hepinizin ders çalışma azmi beni de motive etti.Ben de sizinle birlikte çalışıp 2014 kpssyi yenmek istiyorum.

Hoşgeldin canım branş coğrafya mı yoksa?

Kızlar tek tek tokatlamak istiyorum sizi:) bende cuma gittim tercih yapmaya, önümdeki kız 65 le 18. Sıradayım yeni mezunum 22 kişi alıyorlar dedi. Alla Allah hangi branş bu dedim görme engelliler öğretmenliğiymiş.
Şimdi çalıştığım kuruma ne diyeceğim, Çalıştığım kurum devletten daha iyi veriyor aslında dedi. Ne kadar dedim 2000 dedi bende dersaneyle tamda bu paranın yarısına anlaştım zorla tecrübeliyimde. Ve bebeğim var biliyorsunuz. Herseyden mahrum bıraktım kendimi yıllardır. Çıktım dışarı bi güzel ağladım Park'ta.( 3 senedir aynı Park'ta ağlarım standart:)) )

Benim veled çekmeceyi boşaltmış devamı sonra:)

Son düzenleme:
slm canlarım ben geldim kpss ye odaklanamiyorum çünkü Allahım nasip ederse kurban bayramında sozlenecegim onun tatlı telaşı sardı ve mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedin kızlar :119::124:hayat yeniden yaşanabilir oldu benim için

Kızlaar nolur umudu kesmeyin ben çok inanıyorum verilen emeklerin hiçbiri hayırlısıyla karşılıksız kalmıyo hem bilemezsinizki belki olsaydı kötü bir yere kötü bir okula gidecek mutsuz olacaktınız belki de Allah korusun hayrsızlıklarla karşılaşacaktınız o yüzden tutunun sımsıkı bırakmayın herşey çok güzel olucak inş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…