2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayyy iyi ki bir çalışma isteği yakaladım ha hemen söndürdüler hevesimi. kitaplarım geldi bugün teoremin yaprak testini almıştım hatalı kitabı bana yollamışlar insan bir içine bakar nedir bu gönderiyoruz ama der :KK47: kitap aynı testleri renk renk tekrarlamış cevap anahtarları yok. Şimdi ben napim bu kitabı arasam değiştirirler mi uğraştırırlar mı?:KK19:

kızlar çözdüğünüz, sorularını beğendiğiniz eğitim bilimleri soru bankası hangisiydi , almayı düşünüyorum da ünite ünite olsun istiyorum , tavsiyelerinizi bekliyorum .

Hımm ünite ünite mi ? :44: Yediiklim güzel canım.:KK34:

Selamlar:KK54::KK54:
Sınav mağduru sayılmam pek,kendi saflığımın mağduru oldum ama son pişmanlık neye yarar diyerek aranıza sızıyorum:KK31:Bu yıl bu sınavı kesin kazanmam lazım:KK31:
Çalışmaya başladınızmı kızlar:26:Tatil modundan çıkmam gerek:18:

Hoş geldiniz hocam.:KK3: Ben başlayalı 5 gün oldu ama şu atamalar bitmeden istediğim verimi alamayacağım.:KK14:

ayyy iyi ki bir çalışma isteği yakaladım ha hemen söndürdüler hevesimi. kitaplarım geldi bugün teoremin yaprak testini almıştım hatalı kitabı bana yollamışlar insan bir içine bakar nedir bu gönderiyoruz ama der :KK47: kitap aynı testleri renk renk tekrarlamış cevap anahtarları yok. Şimdi ben napim bu kitabı arasam değiştirirler mi uğraştırırlar mı?:KK19:

Ara bi Badecim,anahtarsız ne işe yarayacak ki ?:KK50:

Tarih+Coğrafya+pg toplam 189 soru çözebildim.:nazar:

Hımm ünite ünite mi ? :44: Yediiklim güzel canım.:KK34:

Hoş geldiniz hocam.:KK3: Ben başlayalı 5 gün oldu ama şu atamalar bitmeden istediğim verimi alamayacağım.:KK14:

Ara bi Badecim,anahtarsız ne işe yarayacak ki ?:KK50:

Tarih+Coğrafya+pg toplam 189 soru çözebildim.:nazar:

Yarın arayayımda düzeltsinler bari. Soru sayısı da iyi bana göre ben hiç çözmedim kaç gündür yarın başlıcam artık konu çalışmaya:KK31:

ya ben rahata fazla alıştım sanırım:KK25:
bir de bugün özel durumlardan karnım ağrıdı durdu hiç çalışamadım:KK31:

Kendimi zorladım oturdum balkona bir konu bitirdim coğrafyadan 145 tane de test çözdüm
Yarın da tekrarlarsam bunu çok iyi olur.
Türkçenin hepsini geçen bitirmiştim
Coğrafyam vasat saat hesaplamasını falan unutmuşum resmen iyice pekiştirdim bugün
Hadi kızlar rahatlık yok seneye edicez rahat inşalah :KK16:

Kendimi zorladım oturdum balkona bir konu bitirdim coğrafyadan 145 tane de test çözdüm
Coğrafyam vasat saat hesaplamasını falan unutmuşum resmen iyice pekiştirdim bugün

Ben de şu geçitleri,sınır kapılarını bilmiyorum hiç.:26: Onlara çalışacağım ve harita üstünden de gideceğim bu yıl.:KK4:

Maşallah Badecim,hız kesmek yok.:21::21:

Ücretli öğretmenlik başvuruları ne zaman sonuçlanır bilgisi olan varmı kızlar:26:

Ben başvurmadığım için bilmiyorum hocam.:KK50:

Annemle pazara gideceğiz birazdan,pazardan gelince başlarım ben de.:KK16: Rapor vermeye gelirim yine,öptüm canlarım.:KK16:

kızlar ben de bugün başlıyorum inşallahEn Büyük TÜRKİYE biraz geç uyandım ama şimdi tarihe bir giriş yapayım:KK12:
maaşallah canım:nazar:
Ücretli öğretmenlik başvuruları ne zaman sonuçlanır bilgisi olan varmı kızlar:26:

canım atamalar olup biittikten sonra sonuçlanır. çünkü atamalardan sonra ne kadar açık kaldığı belirlenir ona göre ücretliler dağıtılıyor.

Ben de şu geçitleri,sınır kapılarını bilmiyorum hiç.:26: Onlara çalışacağım ve harita üstünden de gideceğim bu yıl.:KK4:

Maşallah Badecim,hız kesmek yok.:21::21:

Ben başvurmadığım için bilmiyorum hocam.:KK50:

Annemle pazara gideceğiz birazdan,pazardan gelince başlarım ben de.:KK16: Rapor vermeye gelirim yine,öptüm canlarım.:KK16:

Kolay gelsin hocam:KK3:

kızlar ben de bugün başlıyorum inşallahEn Büyük TÜRKİYE biraz geç uyandım ama şimdi tarihe bir giriş yapayım:KK12:
maaşallah canım:nazar:

canım atamalar olup biittikten sonra sonuçlanır. çünkü atamalardan sonra ne kadar açık kaldığı belirlenir ona göre ücretliler dağıtılıyor.

Bende tarihle başlayacağım bugün:KK31: Bi türlü yapamıyorum:KK5: Bi yandanda kasımdaki isg sınavına hazırlanmam gerek:KK53:

Kolay gelsin hocam:KK3:

Bende tarihle başlayacağım bugün:KK31: Bi türlü yapamıyorum:KK5: Bi yandanda kasımdaki isg sınavına hazırlanmam gerek:KK53:

önemli olan bol soru çözmek canım.
konu çalışmak bir yere kadar önemlidir. ne kadar soru varsa çöz sonra zaten gerisi gelir.

önemli olan bol soru çözmek canım.
konu çalışmak bir yere kadar önemlidir. ne kadar soru varsa çöz sonra zaten gerisi gelir.

Bende soruyla anlıyorum canım katılıyorum sana:KK16: Bütün kitaplarımı kardeşime verdim ihtiyaç muhteşem soru bankası var şimdi onu çözecem:KK31:

kızlar beni dün ücretli öğretmenlik için milli eğitim aradı çok mutlu oldum sevindim ama anaokulun adını duyunca sevincim korkuya dönüştü . Sorunlu bir yöneticisi var hakkında çok şeyler duydum ama yinede gittim konuşmaya .Ben liseden beri stajımı 6 yaşta yaptım. Görev alacağım sınıf küçük yaş (3)grubuymuş. 3 yaş tecrübem yok, bir birikimim yok kendimden çok şey katmam kafamı yormam gerekiyor ama benim kpss çalışmam lazım diye düşünüyordum bulunduğum ortamda çok rahatsız hissedince hayır dedim:KK43: Aileme yardımcı olmak istiyorum onları düşününce hayır dediğime çok üzüldüm dağıldım.:KK5: Ama kendimi biliyorum mutsuz olduğum biyerde çalışırsam herşeyi çok kafama takar ders çalışamazdım önceliğim kpss olması lazım.

Bu arada müdire telefonda niye demedin dedi. Bende milli eğitimden aradılar beni dedim. Arayan bendim dedi:KK53: Bana ' Milli eğitimden arıyorum görev yeriniz ...... anaokulu tc kimliğinizle anaokulu müdiresine başvurun dedi:KK37: bazı şeyler sordum neyse müdireyle konuşurum onları deyip kapatmıştık :KK53:

kızlar beni dün ücretli öğretmenlik için milli eğitim aradı çok mutlu oldum sevindim ama anaokulun adını duyunca sevincim korkuya dönüştü . Sorunlu bir yöneticisi var hakkında çok şeyler duydum ama yinede gittim konuşmaya .Ben liseden beri stajımı 6 yaşta yaptım. Görev alacağım sınıf küçük yaş (3)grubuymuş. 3 yaş tecrübem yok, bir birikimim yok kendimden çok şey katmam kafamı yormam gerekiyor ama benim kpss çalışmam lazım diye düşünüyordum bulunduğum ortamda çok rahatsız hissedince hayır dedim:KK43: Aileme yardımcı olmak istiyorum onları düşününce hayır dediğime çok üzüldüm dağıldım.:KK5: Ama kendimi biliyorum mutsuz olduğum biyerde çalışırsam herşeyi çok kafama takar ders çalışamazdım önceliğim kpss olması lazım.

Bu arada müdire telefonda niye demedin dedi. Bende milli eğitimden aradılar beni dedim. Arayan bendim dedi:KK53: Bana ' Milli eğitimden arıyorum görev yeriniz ...... anaokulu tc kimliğinizle anaokulu müdiresine başvurun dedi:KK37: bazı şeyler sordum neyse müdireyle konuşurum onları deyip kapatmıştık :KK53:

canım üzülme hayırlısı olsun.bende belediyedeki kreşte çalışmak
istiyordum ama sonra düşündüm kpss ile ikisi bi anda yürümezdi :KK50:
hem alan için dershaneyede gitmek istiyordum.bu yıl da tek işim kpss olmalı diye düşündüm.
hem belki daha rahat bi iş çıkar karşına :KK34:
ücretli öğretmenlik için yıl içinde arıyorlarmış hem

Ders falan çalışamadım.:KK43::KK43:

Oturdum ağladım,dayanamadım artık.:KK14::KK14:

Hiç böyle olacağımı düşünmemiştim.:KK5: Yarın dersaneye alan için yazılmaya gideceğim.:KK14:

Kurtulmak istiyorum bu durumdan,ne olur bana dua edin.:KK14::KK14:

tarihten ilk konuyu bitirdim ama ağlaya ağlaya kızlar
gerçekten psikoloji namına bir şey kalmadı ben de.
acaba evlensem de bu kpss belasıyla hiç uğraşmasam mı
1 yıl daha evde olmak çok zoruma gidiyor:KK43:

X