2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Fotokopi kabul etmezler herhalde kuzum ya.:44:

haklıısn canım. bu yıl hayırlısı değilmiş demek ki
ben konu çalışıcam. öyle derinlemesine değil ama yine de bakıcam. sanki unutmuşum gibi geliyo belki de görünce hatırlarım

haklıısn canım. bu yıl hayırlısı değilmiş demek ki
ben konu çalışıcam. öyle derinlemesine değil ama yine de bakıcam. sanki unutmuşum gibi geliyo belki de görünce hatırlarım

benim geçen sene coğrafyada çok yanlışım çıktı şimdide dağlar ovalar madenler unutmuşum zaten coğrafyam sorunluydu o kadar da görsel çalışmıştım yine karıştırdım sınavda :/ yalayıp yutmam lazım bu dersi

kızlar eşim araba almış artık bizimde düt dütümüz var bunun şerefine gidip biraz soru çözeyim geliyorummmm

hayırlı olsun nilkon
abimle yürüyüş olsun cips falan alırız hem diye 101 e gittik . Yarın kırtasiye ürünleri gelecekmiş netten görmüştüm defter, testleri koymak için dosya falan alırım ürünlere bakayım diye kataloğunu istedim kasiyerden 'kırtasiye ürünleri gelecek ' dedi sizin işinize yaramaz anlamında olsun dedim aldım ne varmış yaşımız da hem okumanın yaşı mı olur

kızlar eşim araba almış artık bizimde düt dütümüz var bunun şerefine gidip biraz soru çözeyim geliyorummmm
hayırlı olsun canım güle güle kullanın

ben de çok hevesliyimdir kırtasiye ürünlerine
geçen nt'den bir sürü kalem aldım renkli renkli

hayrılı olsun canım

olmaz tabi canım

hem biz keyfimizden alıyoruz sanki

Son düzenleme:
hatasız kazasız güle güle kullanın rengi ne ismi ne isim koydunuz mu arabaya
dalin hiç aklıma gelmemişti isim koymak arabaya ama iyi fikir rengi beyaz

hayırlı olsun canım güle güle kullanın

ben de çok hevesliyimdir kırtasiye ürünlerine
geçen nt'den bir sürü kalem aldım renkli renkli

Nilim hayırlı uğurlu olsun düttütünüz:) kazasız belasız inşallah.

hayrılı olsun canım

olmaz tabi canım

hem biz keyfimizden alıyoruz sanki

HEPİNİZ ÇOK ÇOK SAOLUN CANLARIM
a101e bende gideyim o zaman dün şok a baktımda silmiş süpürmüşler kasiyere kızdım ha şimdi ben heralde nine olana kadar alacam bayılıyorum defter kitap kaleme
kızlar eşimin ilk arabası ve çok mutlu onun bu halini görünce ben sana hergün arabamı alsam dedim o kadar yani
kızlar dünde tarihten 45 soru çözdüm fem gk sb den alacak olan varsa süper sorular var
size 1 soru sorayım aklıma gelmişken
1.karahanlı
2.karamanoglu
3 osmanlı
BU ÖNCÜLLERDEN HANGİLERİNİN DİLİ TÜRKÇEDİR

Hayırlı olsun cnm yeni arabanız kazasız belasız inş:) soruda resmi dili soruyo galiba 1-2-3 diorum ben:)

Son düzenleme:

ben 1-2 diyorum canım

1 ve 2 diyorum canım

slm kızlar sabah abimle a101 gittik defterler, fosforlu kalemler aldık herkes kızına, oğluna alıyor abim ilkokul malzemelerini gösterip dalga geçiyor bizimle masamı topladım attım fazlalıkları, kitaplığı topladım toz aldım koydum defterleri rafa ohh miss hazırım artık çalışmaya

nilkon ben soruna 1-2 diyorum

Benimde bugün kitaplarım gelecek yarında kalem defter filan alacağım kitaplığımı düzenleyeceğim bir güzel sonra hazırım başlamaya
Hadi kızlar 2014 bizim yılımız olacak :119::119::124::124:

Son düzenleme:
Bu ara da kızlar tam ne kadar şanssız olduğumu düşünüyordum ki bir bankadan bilgisayar, tablet, altın ve de cep telefonu kazandım bir kaç güne elime ulaşacak nasıl bir umutlandım şu sınavı tekrar denemek için anlatamam

güle güle kullan hepsini canım
sizler böyle çalıştıkça bana daha çok heves geliyor
gidip biraz coğrafya çözeyim bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…