2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Hayırlı olsun cnm yeni arabanız kazasız belasız inş:) soruda resmi dili soruyo galiba 1-2-3 diorum ben:)
amin inşallah teşekür ederim
ben 1-2 diyorum canım

1 ve 2 diyorum canım

cevap 1.2.3 kızlar bende 1 ve 2 demiştim sabah eşimede gösterdim osmanlının dli osmanlı türkçesi diye geçiyomuş heralde ondan cevap 1,2,3

hangi bankadan kazandın bunları merak ettim hayırlı olsun güle güle kullan

amin inşallah teşekür ederim

cevap 1.2.3 kızlar bende 1 ve 2 demiştim sabah eşimede gösterdim osmanlının dli osmanlı türkçesi diye geçiyomuş heralde ondan cevap
Ay bildim mutlu oldum şimdi:) ben de yeni çalıştım cnm bu konulara evet eşinin dediği gbi osmanlı türkçesi olarak geçiyor:)

güle güle kullan hepsini canım
sizler böyle çalıştıkça bana daha çok heves geliyor
gidip biraz coğrafya çözeyim bari

Teşekkür ederim tatlım çöz çöz çözdükçe alışıyor insan

hangi bankadan kazandın bunları merak ettim hayırlı olsun güle güle kullan

isim söylesem mi bilmiyorum canım ama f ile başlayan banka. Teşekkür ederim

Ay bildim mutlu oldum şimdi:) ben de yeni çalıştım cnm bu konulara evet eşinin dediği gbi osmanlı türkçesi olarak geçiyor:)
eşi sosyalci aldım ya tarih cografyada kullanıyorum afferin kocama bilmiş hangi kaynaktan çalışıyosun canım ben fem genel kültür soru bankasından soru çözüyorumda baya kıl sorular var

eşi sosyalci aldım ya tarih cografyada kullanıyorum afferin kocama bilmiş hangi kaynaktan çalışıyosun canım ben fem genel kültür soru bankasından soru çözüyorumda baya kıl sorular var

Ben konu çalışıyorum x yayıncılıktan bi de yediiklimin keyifli tarih kitabından soru olarak da bi uzman kariyerin öğreten soru bankası var ondan çözüyorum gayet güzel soruları var bi de istikrar yayıncılık var elimde ucuz diye almıştım ama güzel çıktı yani özellikle bilgi soruları güzel :)

Son düzenleme:
kızlar poğaça yaptım şuan fırında
bu kez değişik bir tarif denedim
bakalım nasıl olacak

magdurum magdurrrrrrrr sorma n haldeym sorma kederdeim sorma yangınlardayım başım dumannnnn

Bade konunuzla alakasi yok ama sana bisey sormak istiorum is ve kariyer topiginde bi yazin varevde ek is ile ilgili oturdugun semtte birisi varmis boncuk isi yapan bana yardimci olabilirmisin

yok canım sen idare edersin artık aöf de olduğu için genel olarak almıştım o zaman şimdi üniversite bölümlerinde falan işim yok sen burayı hallet yeter bize :))

tamam canım sen bilirsin tabi
bu arada ders çalışma hızına da hayranım ya önceki seneden atanamayıp nasıl toparladın hemen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…