2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hoşbuldum canım saolasın

canım bozma moralini. eğitimde hangisi daha iyi bilmiyorum ki

Mantık sorularını da yaptın mıııı ?

Maşallah kuzucum daha sık gel artık...

Taramaydı kuzum Ama olsun matematikçi hocalarımın düştüğü hatalara düşmemem beni gazladı
Gelcem canım inşallah aklım hep sizde arada giriorum bakıorum ama yazamıodumYarın iyileşip dönüyorum sahalara

yok ya tekrar yaptım yine 2 çıktı salla ya aman illet oluyorum yanlış sorulara
fırlattım gitti
Çözümünü nasıl göstermişki:26: Ben nerde hata yaptım bende 8 çıktı:44: O virgüllü sayı değil dimi anlaşılsın diye böldün:26: Ay antibiyotikler beynimi uyuşturdu yapamazsam çatlarım:111:

Merhaba kuzumm... Çok güzel yayınlar yine de olmadı alırsın ikinci dönem ucuzlar nasıl olsa...

fem iyidir canım
demek ki nasibinde o varmış :13:

hoşbuldum canım saolasın

canım bozma moralini. eğitimde hangisi daha iyi bilmiyorum ki

Sağ olun yavrularİkinci dönem alayım dediğin gibi Monam,elimdekileri bitirebilirsem tabiKısmette bu varmış.Fem iyi de çözümlü olaydı iyiydi.Niysee

geçmiş olsun canım

taramana da maşallah devamı gelir inş

Teşekkür ederimm canımm

Canım bozma moralini bence çünkü zaten her kaynağı çözmemiz gerekiyor illaki bizde alıoruz diğer kaynakları Ayrıca fem de gayet başarılı hatta beyaz kalemde çok iyi diye duydum
Alan kitabı canım...

Bende çok seviyorum kitap almayı ya haftalık mutlaka uğruyorum kırtasiyeye Ordaki çocukla kanka olduk zaten oda bilişimciymiş saolsun baya kaynak çözmüş hep bilgi veriyor önerilerine göre alıyorumAma gel görki ev kitap dolduğundan hangisi ile başlıcam diye saçma sapan bocalama yaşıyorum

oyyy bence en doğru kararı verdin çok sevindim nathalicim ee bugün durumlar nasıl, çalışabildin mi?
evet tatlım, ben kullandım. uzman kariyerin coğrafya öğreten soru bankası. ben çok memnun kaldım. ama daha 2014 yayını çıkmadı. benim geçen yıl kullandığım da 2012 ydi gerçi. gerçekten öğreten soruları var. mutlaka almalısın. içinde kavram haritası da var.
bu arada iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. asla karşılık beklemem. yeter ki sen atan hayatını kurtar. ben başka hiçbişey istemem
cupkekkkk nerdesin sen kız özlettin kendini ama
çok sağol tatlışım Allah kısmet ederse sağlık problemi falan çıkmazsa o tarihte düşünüyoruz
safranım o hakan hocanın 2012 videoları olduğu için kuruluş ve yükselmeyi anlatmıyo orda. ama 2013 ten itibaren artık o konular da kpss de çıkıyor. bu yıl da çıkar. sen onları videoda olmasa da kitaptan çalış
sağol rengoşum birde kaktüs radyasyonu alıyo. ben şu renkli çiçekli minik kaktüslerden alıp koymuştum. ama o şeker pembesi çiçeği bana yapay gelmişti. gerçek olup olmadığını anlamak için bir fenci edasıyla çiçeği birazcık kestim meğer gerçekmiş, çünkü sonra kaktüsüm kendinden geçmişti
eftenim ben de diyorum bu kızlar nerde yahu, sen heys cupkek fln.. çok geçmiş olsun kuzuma. iyileşince telafi edersin sen
denemene de maşallah olsun eğitimi çalışarak halledersin, halledilmicek bi ders değil
oyy ben de zaten trakya gacısıyım be yaa
cicişin hayırlı olsun güle güle kirlet
ben de bugün nt ye gireyim dedim, pegem 5000 e bakcaktım yoktu, bari aklımdayken rengoş merak ediyodu yargıya bakiim dedim. ama kırtasiyede kitaplar gerçekten çok uçukmuş. geçen netteki fiyatlara pahalı diyodum oysaki meğer çok ucuzmuş
aynen kuzum, data coğrafya soru bankası 15 tl di. kitapseçte 8 tl. bi de senin o tarih soru bankası vardı kalın olan. o da 29 tldi. ama o kitaba da bi göz gezdirdim. içinde o kadar çok soru var ki,çok kalın. ben de alıcam ondan kuşum

hadi yaa, olsun dersanem feme de iyi diyolar hep. baktın memnun kalmadın, o zaman şubattan sonra falan 7iklimi alırsın. bi kaç ay sonra baya indirime giriyo kitaplar. yargının anlatımına da çok sıkıcı diyolardı. gene en iyisi femmiş aralarında kuzum

ay kıyamam ben sana kuzum yaa kestin demek kaktüsü ama cidden bazıları o kadar parlak ki yapay gibi duruyor
tarih kitabında çok soru olmasına sevindim valla. zaten tarihim kötü belki barışırız onunla bu sayede

kuzum sende şu x yayınlığın eğitimi vardı değil mi?
sence onlardan alayım mı? ben 2012 kitaplarından çalışıyorum eğitime bazı yönleri eksik sanki
tekrar olarak almam gerekir mi? yoksa testler yeterli mi sence :26:

rengoşum
kapsam geçerliliği: her hedef davranışla ilgili soru sormaktır. belirtke tablosuna bakılarak soru hazırlanırsa kapsam geçerliği artar. genelde soruda öğretmen derste işlediği ünitenin bütün konularından soru sormuştur der. veya öğretmen derste işlediği ünitenin sadece 2 konusuna ağırlık vermiş, diğerlerinden sormamış der. yani soruda işlenilen konulardan sorulup sormadığını anlatırsa kapsam geçerliği oluyo

yapı geçerliği: testteki maddelerin tamamının aynı özellikte olmasıdır. yani öğretmen 1 ünitenin sadece 1 konusundan sorular sorsa bile, soruların hepsi aynı özellikte olduğu için soruların yapı geçerliği yüksektir. ama kapsam geçerliği düşüktür. çünkü her konudan soru sormamıştır. yani yapı geçerliğinde soruların birbiriyle uyumlu olup olmadığını anlatır. bir de yapı geçerliği soruların genelinde zeka, ilgi, tutum, tavır, yetenek, depresyon gibi konularla ilgili test yapıldığından bahseder. eğer soruda bu dediklerim geçiyosa direkt yapı geçerliğini işaretle. bi de bakış açısı önemli. eğer soruda farklı bakış açısı kelimesini görürsen bu da yapı geçerliğinin yüksek olduğunu gösterir.
bu anahtar kelimelerle çözmeyi dene bi bakalım. umarım anlatabilmişimdir kuzum :26:

Son düzenleme:

Canım Eğitimde seni örnek almam lazım biraz çalışasım gelmiyor
2014 öğreten coğrafya çıktı canım aldım benÇok beğendim

Canım benim tarihde berbat Data soru bankası hem bol sorulu hemde öğretiyor Tarihi biraz sevdirdi banaDatanın bütün kitaplarını alasım geldi hatta

aaa nerden aldın tatlım? kitapseçten baktım ben yok :26: neyse şimdilik dataların soru bankasını alayım ben tarih ve coğrafya. onu da çözmek istiyorum çünkü. bi dahaki kitap alışımda uzman kariyer öğretenleri alırım
ben de eğitimi seviyorum ancak yeni yılda gygk ye başlıyabilcem

hayırlı olsun canım, moralin mi bozuk senin :26:

Yok kızçem iyiyim şükür de yorgunum çok,dökülüyor her yerim...

Sedefiimmm... Şu ölçme bilginin onda birini bana versene be yaa...

Dersanem çözümlü olmaması kötüymüş yaa.. Çözümlü deneme çözersin sen de o şekilde telafi edersin,sıkma o güzel canını kuşikom.

sedefim çok çok iyi anladım inan ki valla beni büyük dertten kurtardın sağol kuzum. ne zamandır ölçme çalışmıyordum bu kavramlardan soğuduğum için

kuzum data soru bankası bende var. gercekten güzel ama bizim dediğimiz yediiklimin yeni çıkan tarih soru bankası onu da bir deneyelim dedim

Son düzenleme:

Canım benim burda bir kırtasiyem var:26: Burdan alıyorum ben sağolsunlar ne istesem getiriyorlar ve alış fiyatlarına çok az bi miktar koyuolarİnternetten çok çok daha ucuz Çok şanslıyım bu konuda

yavruşum siz aklınıza ne takılıyosa sorun, ben elimden geldiğince açıklamaya çalışırım

aradaki çarpma işareti :26:

oyy kıyamam. olur mu öyle şey, kendini soğutursun bu sefer hiç çalışamazsın bi daha. aklına takılanı sor mutlaka kuzum. bak sormazsan kızarım
kuzum data var gördüm. bi de uzmanın öğretenini istiyodum; ama uzman olmadığı için şimdilik datayla o 7ikliminkini alayım. ilerde de uzmanı alırım didim :106:
Canım benim burda bir kırtasiyem var:26: Burdan alıyorum ben sağolsunlar ne istesem getiriyorlar ve alış fiyatlarına çok az bi miktar koyuolarİnternetten çok çok daha ucuz Çok şanslıyım bu konuda
gerçekten çok şanslısın eftenim bizim burda bi nt var çoğu kitabı bulabileceğin. onda bile pegem falan yoktu yani, bi de kitaplar ateş pahasıydı. çok şükür ki nette kapıda ödeme var. bi de benim kredi kartım yok. kitapseçten Allah razı olsun valla. o da olmasa ben napardım bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…