2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

iyi akşamlar kızlar nabersiniz :KK53: dün ölçmeden ilk konu bitti 3 konu var bugun annemlerdeyim eşim nöbette kitapta yanımda yok femden tarih çözcem bi de dersanenin yaprak testlerini :KK31:
hepinize kolay gelsin gelirim yine

Son düzenleme:
kızlarım size pratik ve yararlı bir bilgi vereyim :KK55:
tvde prof. söylemişti. şimdi biz pc kullanıyoruz ya sürekli radyasyon yayıyor veya lambadan, tvden, telefondan her zaman yayılıyor. bunun için kaya tuzunu masanızın üstünüze koyun o radyasyonu alıyormuş. ben de kola kapağına koydum biraz. gerçekten de tuz biraz eridi, eriyince radyasyonu çektiğini anlıyormuşuz.:KK1:

radyasyondan dolayı da zaten gün içinde huzursuzluğumuz, gerginliğimiz artarmış. vücuda negatif elektrik verirmiş. bunun için de olsa koydum ben :KK8:

kızlar soruma bakabilir misiniz?

A= 348.785
B= A kare + 3A+1 ise B nin 9 ile bölümünden kalan kaçtır?

Ben 2 buluyorum ama cevap anahtarında yok. Neresinde hata yaptım bulamadım :26:

Canım Anın 9 ile bölümünden kalan 8
B nin ki ise = 8 Kare + 24 + 1 = 89 89 un 9 a bölümünden kalan da 8 :KK31: Kağıt kalemsiz yaptım yanlışım varsa affola:26:

Canlar:KK3::KK3: Takip edemiyorum affedin:KK5:İyisiniz inşallah:KK16:
Pek hastayım günlerdir:2::2:
Arkadaşım falan geldi, hasta oldum derken çok boşladım:KK43::KK43:
Geçen hafta tarama yaptık türkçe 1 yanlış mat full:21: Ama eğitim fena:18: İyileşir iyileşmez tam gaz devam:2:

merhaba baldan tatlılarım :KK3:
dün hiç uğrayamadım, kusura bakmayın. siz benim ailem gibi oldunuz, aklım sizdeydi vallahi, naptılar acaba çalışabildiler mi diye düşündüm durdum hep. dün kuzenim geldi, pc yi elinden düşürmedi sağolsun :KK1:
bugün de annemle çarşıda işlerimiz vardı.
bu arada rengoşum bugün senin için şu yargı 3333 e baktım. gerçi sen siparişini verdin sanırım ama aklında kalmasın diye söyliyeyim. sorular karmaydı. ama şöyle bi avantajı var; yeni eklenen matertal tasarım ve sınıf yönetimiyle ilgili de sorular vardı içinde. ve fiyatı 29 tl di. sanırım yine nette daha ucuz
dün hiç çalışmadım canlarım. bu akşam inş çalışabilirim. :KK31:

Merhaba kuzucuklarım.:KK3::KK3:Fıstıklarım sizler nasılsınız, neler yapıyorsunuz bakalım?:44:Ben geldim.:KK55:Sizleri çok özledim.:KK54::KK16:Ama size verdiğim sözü de tuttum galiba.:KK34:Bir gün gecikmeli bile olsa.Evet çağdaş Türk ve dünya tarihi hariç çok şükür tarihi sonlandırdım güzellerim.:nazar::nazar::21::21::KK76::KK76:Şimdi ben size bir şey sormak istiyorum.Bir türlü karar veremedim çtdyi şimdi hazır tarihe alışmışken aradan çıkarayım mı, yoksa sonra sınava yakın mı çalışayım bilemedim.:KK50:Bir akıl verin güzellerim ya.:KK16:

Siz neler neler konuşmuşsunuz öyle.:KK1::KK1:Binli sayfalara yaklaşmışsınız maşallah.Tabi haliyle geçmişi pek okuyamadım.:KK50:Biraz göz gezdirebildim.Genel değerlendirmeler yapmışsınız.Maşallah güzel güzel ders çalışmışsınız.:nazar::nazar:

Kuzum Sedefim nişah tarihi kararlaştırmışsınız.Çizelgen de hayırlı olsun bebeğim.:KK16:Çok sevindim tatlım.:KK16:İnşallah hayırlısıyla Rabbim tamamına erdirsin:KK16:

Yeni arkadaşlar gelmiş.Hepsine hoşgeldiniz diyorum.:KK42:

En son bıraktığımda memur atamalarının sonuçlarını bekliyorduk arkadaşlar.Acaba atanan var mı?Merak ettim.İnşallah yerleşen arkadaşlarımız vardır da bu kpss illetinden kurtulmuşlardır.

Benim neler yaptığıma gelecek olursak Kurtuluş Savaşı, Atatürk inkılapları,Atatürk ilkeleri, Atatürk dönemi iç ve dış politika konularını bitirdim.:21:Videolarını izleyip notlarımı aldım.Eksik yerlerimi Data'dan tamamladım.Bir de bir kez Yediiklim Keyifli Tarih'ten tekrar ettim.2 soru bankasından da sorularını çözdüm.

Hazır başlamışken ziyaretçilerin gözünün değeceğini bile bile bir genel değerlendirme yapmak istiyorum.Ben eylülün son haftası başlamıştım çalışmaya.Eylülün son haftasında Türkçe, matematik çalışmıştım.Toplamda bir haftada 1338 soru çözmüşüm bu iki dersten.:nazar::nazar:

Ekim ayında ise Türkçe ve matematik konularını bitirmiştim ve bu iki dersten iki soru bankası bitirdim sayılır.Bir tek Türkçeden paragraf testlerimi ve matematikten 3 karma testimi çözemedim.:KK50:Onları da sonra çözerim artık.:KK34:Toplamda Türkçeden maşallah 2492 soru, maşallah matematikten 2916 soru çözmüşüm.:nazar::nazar:Toplamda 5468 soru çözmüşüm.:nazar::nazar:

Kasım ayında ise geometri ve tarihi bitirdim çok şükür.:KK16:Ama geçen ayki kadar soru çözemedim malesef.Çıkardığım özetler benim çok vaktimi aldı.:KK14:Bu ay geometriden 1049, tarihten 2749, Türkçeden 26 soruyla birlikte 3824 soru çözebildim.:nazar::nazar:Tabi soru sayımın daha fazla olması gerekiyordu.:KK50:

Genel değerlendirmeme geleyim.Sanki hep olmayan oturmayan bir şeyler var.:KK50:Çok ağır ilerliyorum konularda.Aralık geldi daha benim tonla konu duruyor.:KK14::KK14:Biraz daha hızlanmam gerek ama ben daha fazlasını yapamıyorum.:KK50:Keşke biraz daha hzlanabilsem.:KK16::KK16:Bugüne kadar elimden geldiğince çalıştım ama yeterli değil sanki.:44::44:Aman bilmiyorum neyse bu ayki planımı yapmadım daha ama büyük ihtimal coğrafya ve vatandaşlığı bitirmeye çalışacağım.Bakalım daha günlük planlarımı yapayım o zaman her şey daha net olur inşallah.:KK16:

Neyse kuzucuklarım çok uzun yazdım.Kusuruma bakmayın e mi?:KK17:Yapamadığım tarih soruları var.Onları bir ara sizlere sorarım.

Hadi şekerparelerim öptüm hepinizi.:KK54::KK54:Ben yine gelirim gün içinde.:KK55:
canımmmm şu sıralar snei burda görmeyi umut ediyodum zaten, aralıkta tarihi bitirince geliceğini söyledin ve bitirmişsin de hayırlısıyla :KK16: çok sevindim, üzerinden bi yük kalkmıştır.
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. :KK16:
tatlım bence aradan çıkar istersen. çünkü erteledikçe de erteleyesi geliyo insanın. en azından tarih açısından kafan rahatlar diye düşünüyorum.
bugüne kadardi çalışmalarına da kocamaaaaann maşallahhhh diyorum :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Canım evde internet olmadığı için yazamadım kusura bakma bana vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim rabbimde senin gönlüne göre versin nasıl mutlu ettin beni anlatamam dualarımdasın....Onca yakının dahi yapmadığını sen yaptın tekrar tekrar teşekkür ederim:KK54::KK54:
ne demek tatlım, rica ederim. yeter ki işe yarasın :KK34:
:KK9::KK9::KK9: Sedefim maşallah harikasın.

Yok la yanlış yaptım...:KK53::KK53:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK1:

Dimi Tuğbişim bence de...:KK33::KK33:

Zaten bi hamile kalayım 9 ay görcek o gününü...:KK23::KK49::KK53:

Maşallah kuzum bu yıl bizim inşallah...:KK16::nazar::KK39:

Performans düşüklüğü yaşayan halin buysa...:KK53::KK53::KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19: Helal olsun maşallah zümreme...

Canım çdt de az buçuk bilgin varsa çıkarıver aradan ben öyle yapacağım çünkü...:KK53: Salça olmasın başımıza yeni yılda,zaten hiç sevmiyom...:KK19::KK19:

Maşallah diyorum kuzucum Allah nazarlardan saklasın çok güzel çalışmışsın...:KK9:

O eksiklik hissi bende de var.:KK50: Korkuyorum yapamayacağım diye,ya kazanamazsam ya bilmediğim yerden uyuz bir şey sorarlarsa diye,bunu aşmamız lazım ama...:KK14::KK14:

15 inden sonra çıkacakmış bu ayın zümrem,dün hoca öyle söyledi bize.... Ve bu kitaba gelince,ben buna bakıp girmiştim,yan gel yat daha iyi....Bakmadan girsem de o kadar netim çıkardı...:KK31::KK31:
sağol monamm :KK16: ya biliyorum türkçe az :KK1: ama en azından böyle günde 10 tane bile olsa çözmeyi alışkanlık haline getirmek istiyorum. söz ilerde daha çok çözücem. ama bu ay eğitimi bitirmeye odaklandım. hele bi bitsin ilk bölüme ağırlık vericem kuzum :KK12:
selam kızlaaar :KK16:

babaannem rahatsız oldugu için son günlerde yazamadım.arada uğradım yazanları okudum çıktım.yazdıklarınızı görünce çalışma isteği oluşuyoo.neler yapıyosunuz bugünn :KK3:

bu arada egitimdeyiz uzaktan egitim video aldım.sadece ölçmeyi izleyebildim.ama begendim.faydası olcak inşallah :KK52:

geçen hafta şu kitapları şipariş ettim:

YEDİKLİM GK-GK-EĞİTİM KONU ANLATIMI 2014

PEGEM 5555 SORU BANKASI 2014

YEDİİKLİM EĞİTİM SORU BANKASI 2014

PEGEM ÖĞRENME-GELİŞİM-PROGRAM 15 DENEME 2013

X AKADEMİ KPSS DEFTERİ

sayfaların birinde pegemden almak istediğnizi okumuştum.pegemin kendi sitesinden çok ucuza alabilirsiniz.ben ordan aldım :13:

çalışan arkadaşlarıma maşşallahh demeyi unutmayımmmm :KK9: :KK9: :KK9:

macaronum çok güzel kitaplar almışsın :KK16: hayırlı olsun :KK16: bende de 7iklim konu anlatımı ve soru bankası var çok beğeniyorum. x yayıncılığın defterleri de var. onları tekrarlarda kullanıcam. onları da beğeniceğine eminim. pegemin 5000 soru bankası 2014 yılınınki konu konu mu gidiyo, kitabın gelince bi yaz hele bana :KK1:

iyi akşamlar kızlar nabersiniz :KK53: dün ölçmeden ilk konu bitti 3 konu var bugun annemlerdeyim eşim nöbette kitapta yanımda yok femden tarih çözcem bi de dersanenin yaprak testlerini :KK31:
hepinize kolay gelsin gelirim yine

Niloşum hoş geldiiinn...:KK61: Yeter bu akşamlık,evine gidince telafi edersin...:KK8::KK16:

Sana da kolay gelsin,Allah zihin açıklığı versin....

tvde prof. söylemişti. şimdi biz pc kullanıyoruz ya sürekli radyasyon yayıyor veya lambadan, tvden, telefondan her zaman yayılıyor. bunun için kaya tuzunu masanızın üstünüze koyun o radyasyonu alıyormuş. ben de kola kapağına koydum biraz. gerçekten de tuz biraz eridi, eriyince radyasyonu çektiğini anlıyormuşuz.:KK1:

radyasyondan dolayı da zaten gün içinde huzursuzluğumuz, gerginliğimiz artarmış. vücuda negatif elektrik verirmiş. bunun için de olsa koydum ben :KK8:

Vayyy....:KK23::KK23: Sağol püf noktam...:KK16::KK16:

Geçen hafta tarama yaptık türkçe 1 yanlış mat full:21: Ama eğitim fena:18: İyileşir iyileşmez tam gaz devam:2:

:KK53::KK53: Mantık sorularını da yaptın mıııı ? :KK52::KK52::KK52:

Maşallah kuzucum daha sık gel artık...:KK15:

dün hiç uğrayamadım, kusura bakmayın. siz benim ailem gibi oldunuz, aklım sizdeydi vallahi, naptılar acaba çalışabildiler mi diye düşündüm durdum hep. dün kuzenim geldi, pc yi elinden düşürmedi sağolsun :KK1:
bu arada rengoşum bugün senin için şu yargı 3333 e baktım. gerçi sen siparişini verdin sanırım ama aklında kalmasın diye söyliyeyim. sorular karmaydı. ama şöyle bi avantajı var; yeni eklenen matertal tasarım ve sınıf yönetimiyle ilgili de sorular vardı içinde. ve fiyatı 29 tl di. sanırım yine nette daha ucuz

Sedefiimmm hoj geldin be yaaa...:KK16::KK16: Göçmenlik var bizde,arada damarım tutuyor...:KK53::KK53:

Bugün bende kitap aldım kendime ...:KK39::KK39: Çok seviyorum ben kitap almayı yaaa...:KK31::KK31:

ay karma mıymış:KK53: neyse kuzum karma da olsa alacaktım kitabım kalmıyordu çünkü:KK6:
kitapseçte 16liraydı ne kadar farkediyor ya hu :KK53:

kuzum ben de dedim kesin işi vardı giremedi. inşallah calısırsın bugün :KK19:

Son düzenleme:
kardeşim aileme yük olduğunu düşünüyor canım erkek olunca böyle işte bizim kadar rahat olamıyorlar.Her işte hayır vardır belki senin içinde hayırlısı olandır canım....:KK43::KK43:

amin canım hepimiz için öyle...

vauvv ilginçmiş canım ilk kez duydum sağolasın :KK34:

geçmiş olsun canım :KK16:

taramana da maşallah devamı gelir inş
:KK9:

Selam kızlar:KK3:
Nasılsınız bakem? Bugün moralim bozuk kızlar yaa,dershane yediiklim soru bankası getirtmiyor.Bize verdikleri listede beyaz kalem,pegem,körfez,fem,yargı vardı.İçlerinde yediiklimi göremeyince çok üzüldüm.Ben de diğerlerinden emin olamadığım için Fem'i istedim(eğitim).İnş iyidir:KK31:

Nathali hoş geldin canım,seni gördüğüme sevindim:KK16:

Nasılsınız bakem? Bugün moralim bozuk kızlar yaa,dershane yediiklim soru bankası getirtmiyor.Bize verdikleri listede beyaz kalem,pegem,körfez,fem,yargı vardı.İçlerinde yediiklimi göremeyince çok üzüldüm.Ben de diğerlerinden emin olamadığım için Fem'i istedim(eğitim).İnş iyidir:KK31:

Merhaba kuzumm...:KK16::KK16: Çok güzel yayınlar yine de olmadı alırsın ikinci dönem ucuzlar nasıl olsa...:KK51::KK30:

fem iyidir canım
demek ki nasibinde o varmış :13:

X