2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

iyi akşamlar kızlar nabersiniz dün ölçmeden ilk konu bitti 3 konu var bugun annemlerdeyim eşim nöbette kitapta yanımda yok femden tarih çözcem bi de dersanenin yaprak testlerini
hepinize kolay gelsin gelirim yine

Son düzenleme:
kızlarım size pratik ve yararlı bir bilgi vereyim
tvde prof. söylemişti. şimdi biz pc kullanıyoruz ya sürekli radyasyon yayıyor veya lambadan, tvden, telefondan her zaman yayılıyor. bunun için kaya tuzunu masanızın üstünüze koyun o radyasyonu alıyormuş. ben de kola kapağına koydum biraz. gerçekten de tuz biraz eridi, eriyince radyasyonu çektiğini anlıyormuşuz.

radyasyondan dolayı da zaten gün içinde huzursuzluğumuz, gerginliğimiz artarmış. vücuda negatif elektrik verirmiş. bunun için de olsa koydum ben

kızlar soruma bakabilir misiniz?

A= 348.785
B= A kare + 3A+1 ise B nin 9 ile bölümünden kalan kaçtır?

Ben 2 buluyorum ama cevap anahtarında yok. Neresinde hata yaptım bulamadım :26:

Canım Anın 9 ile bölümünden kalan 8
B nin ki ise = 8 Kare + 24 + 1 = 89 89 un 9 a bölümünden kalan da 8 Kağıt kalemsiz yaptım yanlışım varsa affola:26:

Canlar Takip edemiyorum affedinİyisiniz inşallah
Pek hastayım günlerdir:2::2:
Arkadaşım falan geldi, hasta oldum derken çok boşladım
Geçen hafta tarama yaptık türkçe 1 yanlış mat full Ama eğitim fena:18: İyileşir iyileşmez tam gaz devam:2:

merhaba baldan tatlılarım
dün hiç uğrayamadım, kusura bakmayın. siz benim ailem gibi oldunuz, aklım sizdeydi vallahi, naptılar acaba çalışabildiler mi diye düşündüm durdum hep. dün kuzenim geldi, pc yi elinden düşürmedi sağolsun
bugün de annemle çarşıda işlerimiz vardı.
bu arada rengoşum bugün senin için şu yargı 3333 e baktım. gerçi sen siparişini verdin sanırım ama aklında kalmasın diye söyliyeyim. sorular karmaydı. ama şöyle bi avantajı var; yeni eklenen matertal tasarım ve sınıf yönetimiyle ilgili de sorular vardı içinde. ve fiyatı 29 tl di. sanırım yine nette daha ucuz
dün hiç çalışmadım canlarım. bu akşam inş çalışabilirim.

canımmmm şu sıralar snei burda görmeyi umut ediyodum zaten, aralıkta tarihi bitirince geliceğini söyledin ve bitirmişsin de hayırlısıyla çok sevindim, üzerinden bi yük kalkmıştır.
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.
tatlım bence aradan çıkar istersen. çünkü erteledikçe de erteleyesi geliyo insanın. en azından tarih açısından kafan rahatlar diye düşünüyorum.
bugüne kadardi çalışmalarına da kocamaaaaann maşallahhhh diyorum
ne demek tatlım, rica ederim. yeter ki işe yarasın
sağol monamm ya biliyorum türkçe az ama en azından böyle günde 10 tane bile olsa çözmeyi alışkanlık haline getirmek istiyorum. söz ilerde daha çok çözücem. ama bu ay eğitimi bitirmeye odaklandım. hele bi bitsin ilk bölüme ağırlık vericem kuzum

macaronum çok güzel kitaplar almışsın hayırlı olsun bende de 7iklim konu anlatımı ve soru bankası var çok beğeniyorum. x yayıncılığın defterleri de var. onları tekrarlarda kullanıcam. onları da beğeniceğine eminim. pegemin 5000 soru bankası 2014 yılınınki konu konu mu gidiyo, kitabın gelince bi yaz hele bana

iyi akşamlar kızlar nabersiniz dün ölçmeden ilk konu bitti 3 konu var bugun annemlerdeyim eşim nöbette kitapta yanımda yok femden tarih çözcem bi de dersanenin yaprak testlerini
hepinize kolay gelsin gelirim yine

Niloşum hoş geldiiinn... Yeter bu akşamlık,evine gidince telafi edersin...

Sana da kolay gelsin,Allah zihin açıklığı versin....

Vayyy.... Sağol püf noktam...

Mantık sorularını da yaptın mıııı ?

Maşallah kuzucum daha sık gel artık...

Sedefiimmm hoj geldin be yaaa... Göçmenlik var bizde,arada damarım tutuyor...

Bugün bende kitap aldım kendime ... Çok seviyorum ben kitap almayı yaaa...

ay karma mıymış neyse kuzum karma da olsa alacaktım kitabım kalmıyordu çünkü
kitapseçte 16liraydı ne kadar farkediyor ya hu

kuzum ben de dedim kesin işi vardı giremedi. inşallah calısırsın bugün

Son düzenleme:
kardeşim aileme yük olduğunu düşünüyor canım erkek olunca böyle işte bizim kadar rahat olamıyorlar.Her işte hayır vardır belki senin içinde hayırlısı olandır canım....

amin canım hepimiz için öyle...

vauvv ilginçmiş canım ilk kez duydum sağolasın

geçmiş olsun canım

taramana da maşallah devamı gelir inş

Selam kızlar
Nasılsınız bakem? Bugün moralim bozuk kızlar yaa,dershane yediiklim soru bankası getirtmiyor.Bize verdikleri listede beyaz kalem,pegem,körfez,fem,yargı vardı.İçlerinde yediiklimi göremeyince çok üzüldüm.Ben de diğerlerinden emin olamadığım için Fem'i istedim(eğitim).İnş iyidir

Nathali hoş geldin canım,seni gördüğüme sevindim

Merhaba kuzumm... Çok güzel yayınlar yine de olmadı alırsın ikinci dönem ucuzlar nasıl olsa...

fem iyidir canım
demek ki nasibinde o varmış :13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…