2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Yediiklimin Coğrafyasını beğeniyorum ben canım.İhtiyaçın cep kitapları da çok güzel.

Kızçem sen bir görünüp bir kayboluyorsun bu ara... Bi sorun mu var ? :26::26:

Mantarım Harf inkılabını anlamamışsın sanırım.Arap harfleri var ya,o sebepten ötürü canım..

:

ne yapmaktasın hatun

evet bitanem ya karıştırdım ama seni merak ettim falan deyince çok hoşuma gitti ya ben böyle ufacık şeylerle mutlu oluyorum önerilerin için çok sağol düşünmen bile yeter canım inşallah istediğin olur ve atanırsın rabbim gönlüne göre versin tatlım....

İnşallah canım ya hepimiz atanırız.

kardeşim aileme yük olduğunu düşünüyor canım erkek olunca böyle işte bizim kadar rahat olamıyorlar.Her işte hayır vardır belki senin içinde hayırlısı olandır canım....

burdayım canım çalışamadım pek ondan girmedim bide pc kardeşimin odasında o da etkili

mona bacım gel bi sana sarılasım var,dokunsalar ağlamaklıyım bu ara niye bilmiyorum,içime atıyorum ondan mı ne

ara verdikçe uğrarım fıstıklar,çalışınca kafam dağılıyor anca,gömüleyim ben kitaplara:125:

sedefim bebekim nişan sayacın olmuş hayırlı uğurlu olsun,darısı acil olarak topikteki sıra bekleyenlerin başına

adı konması güzel bir şey,rahtalatıyordur insanı

kızlar tarihten osmanlıya geçtim, şimdi hakan dede nin videosunu izleyecektim ama anlatmaya osmanlı kültür ve medeniyetten başlamış, kurulus ve yükselme dönemi müfredatta yok anlatmayacağız diyor. ama kitaplarda anlatılıyor bu bölüm ???

Nasıl yok ya,sınavda sordular bu yıl...

Oyy kuzum kıyamam sanaa...

Her zaman dinleriz anlatmak istersen... Ben de yıl sonuna kadar bi kampa gireyim diyorum ama bakalım...

kızlar soruma bakabilir misiniz?

A= 348.785
B= A kare + 3A+1 ise B nin 9 ile bölümünden kalan kaçtır?

Ben 2 buluyorum ama cevap anahtarında yok. Neresinde hata yaptım bulamadım :26:

Ne OLDU ARKADAŞIM YA kim üzdü seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…