2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hehe :) aynı anda yazmışızz

Bayramdan sonra tekrardan başlayamadım

Sonra bazı sorunlaar olduu vize sunum staj derkeen bitince tekrardan geldiim

Diğer topikte kimse takılmıyor artık ama :26:

tekrar hoşgeldin canım olsun sen de bırakmadan geldin ya önemli olan o

evet diğer topikte cornella başka bir yere taşınmıştı en son, sonra haber alamadık ondan

heyaksi, hemşirelik nasıl bir duygu nasıl gidiyor anlatsana biraz

Badee Ama üzülmesene seenn
stajlarda yatıyoruuz alt sınıflara yaptırıyoruz işleri

Bu sene çalışmaya başlıcama inanamıyorumm :18:

Senin gibi hayalimdi benmde

Ama hemşirelik bence hakkettiği değeri görmüyor. :26:

devletin saçma şeyleriyle daha kötü olucak hemşire yardımcısı falan çıkarıcaklar ya

tekrar hoşgeldin canım olsun sen de bırakmadan geldin ya önemli olan o

evet diğer topikte cornella başka bir yere taşınmıştı en son, sonra haber alamadık ondan

sende hoşgeldiinn görünce sevindim kiii

Geçen burda görmüştüm ben kitap tavsiyesi istiyodu :26: snra görmedm daha da

Kızlaar ben yatıyoruum iyi gecelerr

sabah dersim var ben hala burdayımm

ben bi on gündür girmemiştim buraya o yüzden görmedim onun yazdığını canım :26:

hemşire yardımcısı mı, ilk kez duydum senden :44: daha neler çıkaracaklar kim bilir ya...

yok üzülmüyorum bu saatten sonra zor artık o iş kabullendim :)

benim kk da fazla vakit geçirdiğim günler
sohbet yok makara yok küstüm size

iyi geceler ben yatayım bari :105:

Selam kızlar :) Daha önceden de bi kez yazmıştım size. Tekrar söyleyeyim. Sınıfçıyım ve şuan 3. sınıfım :) Amacım seneye temel yapmak ama hala hiçbir adım atamadım. Birkaç güne kitaplarımı alcam inşallah. Gk gy mi çalışsam eğitim bilimleri mi bilemedim? Bu konudaki önerilerinize açığım :) Hepinize iyi çalışmalar dilerim.

Slm kızlar hafta sonu matematikçi bir kitap önerdi aldım antremanlarla matematik 1 daha sonrada 2 alacağım. matematik bilgis az olanlara tavsiye ederim her gün 1 ünite vermiş 1 kitap 29 günde bitecek hiç ara verilmeyecek.Şu ARTI EKSİ MUHABBETLERİ varya onu kavrıyorsun işte.Ben bu kitaba başladım ama diğer dersleri çalışmaya vaktim olmuyor..

Maşallah iyi çalışmışsınızbaşarılarınızın devamını d,lerim benim kardeşimde ingilzce öğretmenliği mezunu çok korkuyor kazanamazsam ne yapacağım deyip duruyor rabbim gönlüne göre verir inşallah bu sene atanamayınca ruhi bunalıma girdi antidepresan kullanıyor.O durumda bile abla ben senin atanmanı daha çok istiyorum diyo yaaaa..canım kardeşim benim inşallah atanır tabii sizlerde..

Can arkadaşlarım ya benim coğrafya bilgim sıfır bana önerebileceğiniz kaynak var mı?Şu öğreten coğrafya diye bir yayın varmış kullanananız var mı acaba!!!
Hepinize güzel bir gün diliyorum kendinize iii bakın

eğitimi bitirebilirsin arada sıkılırsan araya bir tane gk ya da gy dersi atarsın canım.Yaz tatilinde de gk gy bakarsın arada eğitim tekrarı yaparsın sağlam bir temelin olur

kardeşine pek bi kanım kaynadı zümrem o benim:13: inşallah ikinizde atanırsınız,sıkmasın canını elinden geleni yapsın ,çalışsın...80 alıp atanamayan insanlar var onlar napsın,bizim puanlar çok yüksek değil

coğrafyadan datanın konu anlatımını beğeniyor dershanedeki kızlar,ben almadım ama datanın coğ soru bankasını alcağım ocakta soru bankası olarak uzmanın öğreten seti var tarih,coğ,anayasa bence harika kitaplar ben sahaftan almıştım geçen yıl ,ucuzdu yeni başladım ama ben memnunum canım

aksiyonlu bir hafta geçirdim pek çalışamadım fıstıklar özledim hepinizi
aralık programımı yaptım

Günaydım kuzularım.Artık çalışma saatlerimde değişiklik yapmaya karar verdim.Çünkü neredeyse 2 aydır gece çalışıp gündüz 6-8 saat uyuyordum.Sanırım artık bünyem kaldırmıyor.Bu aralar çok halsizim, oturduğum yerde uyuyakalıyorum, sürekli tansiyonum düşük çıkıyor.O yüzden artık erken kalkıp erken yatacağım.Bir de böyle deneyim bakalım...Belki daha verimli olur.Olmazsa sonra yine eski düzenime dönerim.

Bugün çağdaş türk ve dünya tarihine geçeceğim.Önce videolarımı izleyip özet çıkaracağım.Sonra da sorularımı çözerim.

Gelmişken aklıma takılan tarih sorularımı da yazayım.

Aşağıda verilenlerden hangisi Lozan Antlaşmasından sonra Türkiye-Yunanistan arasında sorun teşkil etmiştir?
A)Savaş tazminatı
B)Ege Adaları
C)Nüfus Mübadelesi
D)Kıbrıs
E)Ege Kıta Sahası

Güzellerim ben bu sorunun cevabına nüfus mübadelesi dedim ama cevap savaş tazminatıymış.Sizce cevap anahtarı yanlış olabilir mi?Ne dersiniz?

1.Osmanlı Mebusan Meclisi'nin açılması
2.TBMM'nin açılması
3. Düzenli ordunun kurulması
4.TBMM'nin Londra Konferansı'na katılması
5.Saltanatın kaldırılması

Yukarıdakilerden hangi ikisi Cumhuriyetçilik ilkesini doğrudan ilgilendirmektedir?

A)1 ve 2
B)2 ve 3
C)3 ve 4
D)3 ve 5
E)2 ve 5

Kuzular ben buna 2 ve 5 dedim ama cevap anahtarı 1 ve 2 diyor ama bana saçma geldi.Bir de size sorayım dedim.

Aşağıdakilerden hangisi laiklik ilkesinin yerleşmesinde yürütülen faaliyetlerden biridir?
A)Latin harflerinin kabulü
B)Teşvik-i Sanayi Kanununun çıkarılması
C)Sadabat Paktı'nın imzalanması
D)Aşar vergisinin kaldırılması
E)Çok partili hayata geçilmesi

Ben buna e demiştim ama cevap a diyor.Ben bir bağlantı kuramadım latin harfleriyle laiklik arasında.Anlayan varsa bana da anlatsın.

Neyse fıstıklarım ben şimdi kaçayım.Akşama görüşürüz yine.Öptüm hepiniziKendinize iyi bakın.

selam falone. konulara göz gezdir. hangisinde daha zorlanacaksan ondan başla
sucum hoş geldin planını ne yaptın canım çalışabiliyor musun? aklım sende kuzum bize haber et e mi:26:
coğrafya datanın konu anlatımlı alayrıntısı bayağı var ben beğeniyorum ama kızlarda önersin

merhaba cupkek nirelerdesin bakim

mantarım ben de sana erken kalkıp yatmanı tavsiye edecektim ama düzenini etkilemek istemedim. insan kendini ne kadar gece uyanık olmaya alıştırsa da gece uyudugun uyku gündüzün uykusuna bedel değil, doğal olarak halsiz olursun.

sorularına da canım yediklimden çözdün sanırım orada savaş tazminati diyor ama değil canım o cevap yanlış ege adaları olacak.
diğer soruna ben de 2 ve 5 derdim.:26:
son soruya a derdim çünkü arap harflerinden yani Kur'an harflerinden vazgeçip latin alfabesinin kabul edilmesi laikliği gösterir canım

tünaydın fıstıklarım
ben de yeni başlayacağım calısmaya inşallah
verimli çalışmaarınız olsunn

Son düzenleme:
ıyı günler kızlar. bugün güne erken basladım, kendime gelmek için bir duş aldım kahvaltımı yaptım be birazdan derse gececegım

bir kac gündür kilo aldığımı düşünüyordum sabah cesaretimi topladım tartıldım 55 geldim, nasıl mutlu oldum

şimdi anayasa videsu izleyeceğim, saat 2 gibi mola verip ev işerini halledeceğim. şimdilik planım bu öpüldünüz.

benim kk da fazla vakit geçirdiğim günler
sohbet yok makara yok küstüm size

iyi geceler ben yatayım bari :105:

ama ama küsme

kardeşinin bunalıma girmesine çok üzüldüm canım içini ferah tutabilse de antidepresanlara çok yüklenmese keşke. inşallah en kısa zamanda toparlanır ve çalışmaya başlar tekrardan.
ingilizce öğretmenliği benim hayalimdi yıllaar sonra geçen yıl hayalimi gerçekleştirmek adına tekrar sınava girdim. bulunduğum ildeki ing. öğrt.ni ve ide'yi yazdım. öğretmenliği 4 puanla kaçırdım ide ye yerleştim. yarım dönem derslere devam ettim ama bıraktım sonra yüksek lisans için. allah hayırlısını nasip etsin, hem sana hem kardeşine hem de bütün emek verenlere

geçmiş olsun canım , tansiyon düşüklüğü benim de başımda her zaman

sorularından, pembiş olanını bilmiyorum henüz oralara daha gelmediğim için.

cumhuriyetçilik ilkesi sorusuna ben de 2 ve 5 derdim :26: cevaptan hareketle düşününce milet iradesini ön plana alırsak 1 ve 2 oluyor sanırım.

son sorunu tam açıklayamam ama kitaplarda ilkeler anlatılırken her ilkenin altında onunla ilgili yapılan şeyler yazıyor ya, orada harflerin değişmesi de yazıyordu laiklikle, önceki yıllardan hatırladığım kadarıyla. renginacım da açıklamış

diyetteyim ben ama tartılmaya korkuyorum

çıktıktan sonra öncelikle kendime bir kahve yapayım, geçeyim masama çalıştığım yere kadarki sözel konuları bir güzel bugün tekrar edeyim. yarın yeni konuya başlarım

kolay gelsin kuzucanlar akşama görüşürüz

Bebişim ellerine sağlık sen bana program yapınca daha bir idealist oldum ya uykumda olsa uyumuyorum yazdıkların geliyor aklıma eğer bu sınavda başarılı olursam seni ömrüm boyunca unutmayacağım inşallah birgün tanışma fırsatımız da olur kazanamazsam da yaptığın iyilik unutulacak gibi değil...Dersane işini henüz akşama aldıramadım eve gidince antremanla matematik çözüyorum bu akşam tarih dersanede anlatılanları tekrar edeceğim birde matematik antremanla 4. gününü bitirecem Bu kitap 29 günboyunca gün gün bitirilmeliymiş canım konu bitmeden tarihte falan soru çözmüyorum doğru yapıyorum dimi?

videolarını nerden izliyorsun canım...

ilk başta insan anlamıyor yorgunluğunu daha sonra çıkıyor dikkat et arkadaşım kendine emi?

kuzum ben de programın için birkaç şey söylemiştim ama asıl programı sanırım sedefim yapmıştı sana onunla karıştırıyorsun beni heralde
eğer karıştırmadıysan da rica ederim tatlım ne demek. ya ders çalışamamın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.
insanın zoruna gidiyor.tarih için de doğrusunu yapıyorsun konu bitmeden test çözme ama konuları iyice özümse, bitince de bol bol soru çözersin üstüne bitti gitti
inşallah kazanacaksın tatlım bu yıl ben sana inanıyorum. azimlisin de. hem evde bebeğe bakıp hem dışarda çalışıp hem dersle ilgilenmek herkesin harcı değil ve sen bunların üstesinden gelebilecek kadar da güçlüsün.
Rabbim sana kazanmak nasip etsin AMİNN

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…